TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Blunio »

Ostatnimi dniami dużo się w moim życiu zawodowym zmieniło. Na razie jestem szczęsliwym :roll: emerytem, ale być może pójdę do pracy, więc z tego powodu trudno coś mi większego planować. Ale myślę, że w lipcu będę częstym gościem na Mazurach w Giżycku. Gdyby taka możliwość była, chętnie bym z wami kawałek się przejechał, a i nie wykluczone, że mógłbym podjąć drogich gości w Giżycku. Kwestia do uzgodnienia.
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Monika
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Monika »

jaroga pisze:Działka na nocleg przy jeziorze, przyczepa kempingowa i namiot, (pewnie też budowa w trakcie ), 5 km od jeziora Wigry i Twojej trasy (Sejny - Suwałki) - proponuję przełożyć nocleg z Augustowa na tą okolicę.
Mówisz i masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rock: :rock: :rock:

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 6:14 pm ]
czy jest na tym forum ktoś kto juz wie,
że z Jury pojedzie razem ze mną na 100%???
na jakikolwiek odcinek trasy?
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 492
Rejestracja: 03 kwietnia 2008, 15:27
Motocykl: XV1900
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 57
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Marecki »

Monika

Czy robiłaś już może mapkę całej trasy ?
Pozdrawiam
Marek
Obrazek
SUZIN
Posty: 259
Rejestracja: 03 czerwca 2008, 00:00
Motocykl: XV 700 1985r
Lokalizacja: Orzysz
Wiek: 54
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: SUZIN »

Monika pisze: Dodano: Pią Lut 20, 2009 6:14 pm ]
czy jest na tym forum ktoś kto juz wie,
że z Jury pojedzie razem ze mną na 100%???
na jakikolwiek odcinek trasy?
Ja planuję pojechać z Tobą na Mazury, Tylko nie wiem jak to będzie z Ukrainą.
Kiedyś proponowałem odpuścić kraje ościenne, i zostawić je na przyszły rok (tak po łebkach to nie frajda, zróbmy pożądnie Ukrainę, może Białoruś- to jes dopiero folklor, no i Litwę itd)
Czy pojadę dalej jeszcze nie wiem, planowałem, ale nie potwiardzę na 100% :rock:

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 10:52 pm ]
A wracając do Ukrainy, piękny temat tylko trochę dalej, za Lwów. Byłem, co prawda nie maszynką tylko nysą z wersalką i z trzema oszołomami, (jechaliśmy na Kaukaz, ale Moskale nas nie wpuścili, fragmenty w pierwszej książce Krzyśka Środy)
Ponawiam prośbę, zostawmy Ukrainę na przyszły rok.
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było. Józef Szwejk
Awatar użytkownika
Kożuch
Posty: 3443
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:11
Motocykl: Virago 750,VL 1500,CB1300,XV1900, FJR1300
Lokalizacja: Poznań Góra
Wiek: 48
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Kożuch »

Blunio pisze:jestem szczęsliwym emerytem
Blunio to na Ciebie teraz też musimy pracować?? Żartuję, godnej emeryturki życzę i szerokości
Kiedy ja tak powiem, hmm, mam ndzieję, że będę zdrowy i za 29 lat :)
O cholera zdałem sobei sprawę, że już wtedy będę miał reumatyzm, zaniki pamięci, le nadal duże poczucie humoru :)
Obrazek
Monika
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Monika »

Marecki pisze:Monika

Czy robiłaś już może mapkę całej trasy ?
próbowałam na targeo i cos mi za każdym razem nie wychodziło...siądę nad tym na 100%
SUZIN pisze:Ja planuję pojechać z Tobą na Mazury, Tylko nie wiem jak to będzie z Ukrainą.
Kiedyś proponowałem odpuścić kraje ościenne, i zostawić je na przyszły rok (tak po łebkach to nie frajda, zróbmy pożądnie Ukrainę, może Białoruś- to jes dopiero folklor, no i Litwę itd)
Czy pojadę dalej jeszcze nie wiem, planowałem, ale nie potwiardzę na 100%
Ukraine sobie darujemy więc pewnie pojedziesz ;)

[ Dodano: Pią Lut 27, 2009 9:59 am ]
SUZIN pisze:Ponawiam prośbę, zostawmy Ukrainę na przyszły rok.
zostawiamy to juz pewne!!!!
także pakować się i
jedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bikersmile:
Awatar użytkownika
romanthorne
Posty: 538
Rejestracja: 24 listopada 2008, 22:59
Motocykl: Honda 250 Rebel
Lokalizacja: BRODNICA
Wiek: 80
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: romanthorne »

Jak zwykle czekałem z utęsknieniem na wiadomości z frontu.I tak mogę dołączyć do wyprawy dopiero w okolicach Hajnówki.Nieźle by było ,skoro już wyprawa wędruje na Mazury,zrobić skok w bok i zajechać do Druskiennik(chyba dobrze napisałem).Litwa,odpowiednik Ciechocinka.Trasa przepiękna,tylko urlop krótki.Pozdr.
ciamek
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: ciamek »

widzę że w Sobotę 25 lipieca 2009 trasa będzie prowadziła przez Grajewo....tu właśnie mieszkam, więc może :nazdrowie:
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 492
Rejestracja: 03 kwietnia 2008, 15:27
Motocykl: XV1900
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 57
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Marecki »

Monika pisze: próbowałam na targeo i cos mi za każdym razem nie wychodziło...siądę nad tym na 100%
Ok, Ok, nie śpieszy się :)
To jeszcze nic pewnego, ale w lipcu planuję mały wypad na Kaszuby
i jeżeli daty przypasują to będę starał się dołączyć na odcinku Hel > Ustka .
Jeszcze za wcześnie na 100 % deklaracje bo wszystko zależy od urlopu mojej małżowinki .
Pozdrawiam
Marek
Obrazek
synek
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: synek »

piękna trasa - jak marzenie ! i towarzystwo znakomite !!! , jeśli pozwolicie też bym dołączył - zapewne czas nie pozwoli na całą trasę , ale na jakąś dużą część z pewnością
wygospodaruję kilka dni .
pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
jaromi
Posty: 8
Rejestracja: 01 października 2008, 21:31
Motocykl: była Virago 535 jest Drag 650 :)
Lokalizacja: lubuskie
Wiek: 56
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: jaromi »

No ciekawe wydarzenie sie kroi... NIe wiem czy dalbym sobie rade z tak wytrawnymi motonitami ale w kalendarz sobie zapisalem a i wolne dam rade załatwic :) Pomysł I klasa !!!
Monika
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Monika »

synek pisze:piękna trasa - jak marzenie ! i towarzystwo znakomite !!! , jeśli pozwolicie też bym dołączył - zapewne czas nie pozwoli na całą trasę , ale na jakąś dużą część z pewnością
wygospodaruję kilka dni .
pozdrawiam
ja myslę że spora ekipka się zbierze i z Jury ruszymy w niedzielę na objazdówę ;)

[ Dodano: Pią Mar 20, 2009 12:50 pm ]
jaromi pisze:No ciekawe wydarzenie sie kroi... NIe wiem czy dalbym sobie rade z tak wytrawnymi motonitami ale w kalendarz sobie zapisalem a i wolne dam rade załatwic Pomysł I klasa !!!
i tak trzymaj!!!
widzimy się wszyscy na JUrze i jedziemy w Polskę............................................... :rock:
Aspiryna
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Aspiryna »

Siemka. Początek wyprawy przypada na Niedziele więc tak sobie myślę że mógłbym się podłączyć do was w Starym Sączu a odłączyć w okolicach Gorlic drugiego dnia - bardzo skromnie ale była by okazja poznać kilka ludziów z tą samą pasją :) To są założenia na 98% ale bliżej wakacji będe wiedział jak wygląda mój budżet i czy wypalą Węgry-->Chorwacja-->może Czarnogóra - bo jeśli Euro dalej będzie wysoko to odpuszczę i może zrobie te 3000km po Ojczyźnie no ale za daleko do wakacji abym się deklarował więc na razie tą kruciutką traske zapoznawczą przewiduje, no oczywiście o ile przyjmiecie świeżaka do watahy :D :D
cathykgb
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: cathykgb »

oj strasznie mnie długo nie było na forum a tu takie fajniste propozycje wyjazdowe :mrgreen:
z chęcią bym też się zaczepiła :mrgreen: ...tylko pytanie: czy jako nie śmigająca na Virago śmiem jechać z Wami??? :oops:
Awatar użytkownika
Strażak
Posty: 598
Rejestracja: 11 grudnia 2007, 16:53
Motocykl: Yamaha 1100 Virago
Lokalizacja: Opole
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Strażak »

cathy nie martw się każdy motor jest mile widziany grunt to że jesteś z naszego forum
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż umie latać

Jawa 350 => XJ 700S MAXIM 1990 r. => XV 750 VIRAGO 1987 r. =>> już jest XV 1100 1993 r.

http://www.ma-ro.com.pl
Monika
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Monika »

cathykgb pisze:y jako nie śmigająca na Virago śmiem jechać z Wami???
no ba!!!! :mrgreen:
zapraszamy!!!
Aspiryna pisze:Siemka. Początek wyprawy przypada na Niedziele więc tak sobie myślę że mógłbym się podłączyć do was w Starym Sączu a odłączyć w okolicach Gorlic drugiego dnia - bardzo skromnie ale była by okazja poznać kilka ludziów z tą samą pasją
:bravo:
cathykgb
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: cathykgb »

Strażak pisze:cathy nie martw się każdy motor jest mile widziany grunt to że jesteś z naszego forum
o witam Kolegę :grin: dawno Kolegi nie widziałam, ale nie mniej miło mi za przyjęcie do "potencjalnych" uczestników :nazdrowie:
Dj.Waldi
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Dj.Waldi »

odcinek lubelski to i ja z wami zaliczę :)
ale całości nie dam rady, na 2go sierpnia planuję wypad do czarnogóry i obawiam się że finansowo nie wyrobię :razz:
morgana
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: morgana »

jade z wami :)
ale niestety tylko od 23 (chociaz jeszcze zobacze :) )
Monika
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Monika »

super fajnie!!! :bravo:
morgana
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: morgana »

To ile osob bedzie jechac??
lamer22
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2008, 14:46
Motocykl: byla 250 jest xv 750 '91
Lokalizacja: Zielona góra, Poznań
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: lamer22 »

Ja sie zastanawiam :) tylko mam takie pytanie czy jedzie ktos 250-tka? nie wiem czy uda mi sie wymienic motocykl do lipca i poki co zostaje mi moja 250-tka. Ale nie chcialbym byc jakims ogonem, przez ktory cala grupa na pewnych odcinkach drogi sie "wlecze"...

taka trasa to jedno z moich marze, wiec pojawia sie idealna szansa na spelnienie tego marzenia :)

startrowalbym z zielonej góry wiec musialbym kawalek samemu trzasnac do jury ale da rade!

pozdrawiam wszystkich!
morgana
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: morgana »

ja mam 250-tke :) nie martw sie damy rade ;)
Awatar użytkownika
inco
Posty: 1021
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 18:32
Motocykl: Virago 750 94r
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 37
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: inco »

Monika pisze: kite i windsurfing to 2 z niewielu rzeczy których ja osobiście jeszcze nie próbowałam i zawsze chciałam spróbować!!!!!!!!! :rock:
Mój znajomy jest zapalonym kajtowcem (czy jak to się pisze), jak chcesz możemy sie zgadać na motorze i pojechać i trochę polatać na tym ;-), zawsze jakiś trening przed lataniem nad morzem ;) (jak coś to na priv)
Monika pisze: czy jest na tym forum ktoś kto juz wie,
że z Jury pojedzie razem ze mną na 100%???
na jakikolwiek odcinek trasy?
na 99% pojadę, ale odłączę się wcześniej - mam w planach na Woodstock na motorze pojechać. zaczyna się 31.07 a będę potrzebował ciut czasu na przepranie ciuchów. Jedyny powód który spowoduje, że nie pojadę to kiedy jakiś pracownik weźmie urlop w czasie tej trasy dla twardzieli i będę musiał go zastąpić, ale ... to jest nie zależne odemnie i będę wiedział dopiero później.


Od niedawna istnieje Motobar Kingsajz, można uwzględnić odwiedziny tam podczas tej trasy.


EDIT: Ja bym bardzo chciał na Litwę ! ;), ale jak nie będzie chęci innych to się powie trudno...
Nawet jeden dzień, do Wilna jest niecałe 200km ;) pojechać i wrócić - jak już trasa dla twardzieli to niech będzie dla twardzieli ! :D
# Automatyczna blokada tekstu
# Jeżeli to widzisz zgłoś komentarz do Moderatora lub Administracji.
Monika
Status: Offline

Re: TRASA TYLKO DLA TWARDZIELI! 19-31 lipiec 1,2 sierpień 2009

Post autor: Monika »

ponieważ nie dostanę urlopu w terminie od 20 do 26 lipca zmienimy termin na inny....
czekam na propozycje....
ODPOWIEDZ