Pytanie o jakość gmoli.

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Gdobyl
Status: Offline

Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: Gdobyl »

Witam. Ma ktoś gmole z alledrogo o gościa Motor007 numer aukcji 1082685598. Cena jest dość atrakcyjna (280 zł do Virago 535), gostek pisze że robi je od 3 lat i nie ma żadnych reklamacji. Gość ma też stronkę motorOK.pl Może ktoś z was je ma i podzieli się opinią.
Awatar użytkownika
jacek71
Posty: 365
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 20:53
Motocykl: DS 1100
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: jacek71 »

Witam kolego ,temat juz był przerabiany tutaj nie raz , gosciu o którym piszesz nie jest mi znany ,ale mogę ci polecić wyroby Bartka Sępioła z Iłży -robi wszystko co chcesz z nierdzewki i naprawdę jakosć jest super . Ja ostatnio zakupiłem u niego gmole i stelaże pod sakwy i jestem zadowolony ,a jak sie potargujesz to i wysyłeczka w gratisie :mrgreen:
Bulgotanie to piekny dżwięk i doznanie.

Było Virago 535 , Drag Star 650 Classic , Yamaha Road Star 1700 ,XVS 950 MS ,Shadow 600, DL 650 V-STROM , DS 650 Custom ,znów XVS 950 ,Drag Star 1100 i Virago 125 żony
Gdobyl
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: Gdobyl »

Produkty z Iłzy oczywiście widziałem prędzej, nie podobają mi się w nich dwie rzeczy, kształt i oczywiście cena. Co do kształtu to wolałbym takie jak na tej aukcji którą podałem. Co jakości to wiadomo, że kwasówka polerowana jest o wiele lepsza niż rura niklowana. Tylko, że ja szukam coś z niższej półki cenowej, a może te niklowane nie są takie złe. Nie róbmy z jednego producenta monopolisty.Każdy chyba z nas uważa że cena 550 zł za kawałek rurki jest trochę nie tego. Są gdzieś może jakieś rysunki techniczne z wymiarami gmoli bo aż mnie mierzi żeby zlecić to zaprzyjaźnionemu gościowi z giętarką.
Awatar użytkownika
jacek71
Posty: 365
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 20:53
Motocykl: DS 1100
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: jacek71 »

Tak jak mówisz kolego to nie żaden monopolista ,wolny wybór ,ja nie mam w tym żadnego interesu ale widziałem na żywo te gmole o które pytasz u kumpla w moto a swoje kupiłem za 350 zeta więc raptem masz 70 zeta wiecej a uwierz mi nie ma co porównywać np. jesli chodzi o ochrone i bezpieczeństwo ,nie mówiąc o szlifie ,pozdro ......... :rock:
Bulgotanie to piekny dżwięk i doznanie.

Było Virago 535 , Drag Star 650 Classic , Yamaha Road Star 1700 ,XVS 950 MS ,Shadow 600, DL 650 V-STROM , DS 650 Custom ,znów XVS 950 ,Drag Star 1100 i Virago 125 żony
Awatar użytkownika
soprano
Posty: 725
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 09:19
Motocykl: virago 535 `96
Lokalizacja: sosnowiec
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: soprano »

Ja również zachwalam produkty z Iłży bo sama mam takie gmole przy moim moto.
Spieszmy się kochać..., tak szybko wszystko przemija, odchodzi...:-(
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: kyller »

Gdobyl pisze:Produkty z Iłzy oczywiście widziałem prędzej, nie podobają mi się w nich dwie rzeczy, kształt i oczywiście cena. Co do kształtu to wolałbym takie jak na tej aukcji którą podałem. Co jakości to wiadomo, że kwasówka polerowana jest o wiele lepsza niż rura niklowana. Tylko, że ja szukam coś z niższej półki cenowej, a może te niklowane nie są takie złe. Nie róbmy z jednego producenta monopolisty.Każdy chyba z nas uważa że cena 550 zł za kawałek rurki jest trochę nie tego. Są gdzieś może jakieś rysunki techniczne z wymiarami gmoli bo aż mnie mierzi żeby zlecić to zaprzyjaźnionemu gościowi z giętarką.
to rób sam i sprzedawaj taniej :-)
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: pisior »

ja mam sam ,od sepiołka i sa super ,a 550 zeta kosztuja te z podnózkami ,zwykłe klasyki ,to koszt 373 z przesyłka ekspresową :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacca
Posty: 582
Rejestracja: 17 marca 2008, 20:01
Motocykl: XV750, BMW R1200RT
Lokalizacja: Puławy
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: Jacca »

Moje gmole są od sępiołka i są super. Polecam
Gang Dzikich Wieprzy
grzegorz_g
Posty: 205
Rejestracja: 18 marca 2008, 08:59
Motocykl: ...
Lokalizacja: Katowice
Wiek: 54
Status: Offline

Post autor: grzegorz_g »

:chopper:
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2020, 23:08 przez grzegorz_g, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bruno-rz
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, 22:44
Motocykl: Virago 535
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: bruno-rz »

Czy gość z Iłży płaci wam za reklamę :shock:

Wszyscy go polecają....







No dobra :razz: , ja też mam gmole od niego i są warte swojej ceny :twisted:
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
Gdobyl
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: Gdobyl »

Patrzyłem na gmole Sępioła i są całkiem fajne, niepokoi mnie jedno czy do mojej 535 nie bedą za duże.Nie chodzi mi oczywiście o dopasowanie ale o to czy za bardzo nie wystają, chce dołożyć do nich spacerówki i mam obawę że będę jeździł pozycji szpagatu i motor stanie się za bardzo szeroki. Ma ktoś w swojej galerii zdjęcie takiej kombinacji ( gmole i spacerówki) i czy nie jesteście "za szerocy"?
Awatar użytkownika
bruno-rz
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, 22:44
Motocykl: Virago 535
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: bruno-rz »

Gdobyl pisze:... mam obawę że będę jeździł pozycji szpagatu ...
Pozycja właściwa - wietrzenie krocza :twisted: :rock:
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
Awatar użytkownika
jacek71
Posty: 365
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 20:53
Motocykl: DS 1100
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Pytanie o jakość gmoli.

Post autor: jacek71 »

Ja kolego też tak myslałem że te klasyczne są za potężne ale wierz mi Vircia 535 wygląda z nimi extra i nie są wcale za duże , a w kombinacji ze spacerówkami tymbardziej polecam.
Bulgotanie to piekny dżwięk i doznanie.

Było Virago 535 , Drag Star 650 Classic , Yamaha Road Star 1700 ,XVS 950 MS ,Shadow 600, DL 650 V-STROM , DS 650 Custom ,znów XVS 950 ,Drag Star 1100 i Virago 125 żony
ODPOWIEDZ