Szwecja - kto zwiedzał na 2 kołach?

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
HaCaT
Posty: 686
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 10:46
Motocykl: GS, DS, XR, XS itd.
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 40
Status: Offline

Szwecja - kto zwiedzał na 2 kołach?

Post autor: HaCaT »

Cześć,
wybieram się dokładnie z miesiąc do Szwecji. Czy ktoś z Was zwiedzał ten dziki kraj? Interesuje mnie głównie południowa część Szwecji.
hatsan
Posty: 104
Rejestracja: 06 sierpnia 2009, 15:57
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: woj. opolskie
Status: Offline

Re: Szwecja - kto zwiedzał na 2 kołach?

Post autor: hatsan »

Ja byłem motocyklem w Szwecji. Płynęliśmy prmem ze Świnoujścia do Ystad. Super drogi, piękne widoki, dużo lasów, można spotkać łosie :mrgreen: . Warto zabrać ze sobą kombinezon przeciwdeszczowy. :wink:
Awatar użytkownika
HaCaT
Posty: 686
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 10:46
Motocykl: GS, DS, XR, XS itd.
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Szwecja - kto zwiedzał na 2 kołach?

Post autor: HaCaT »

hatsan pisze:Ja byłem motocyklem w Szwecji. Płynęliśmy prmem ze Świnoujścia do Ystad. Super drogi, piękne widoki, dużo lasów, można spotkać łosie :mrgreen: . Warto zabrać ze sobą kombinezon przeciwdeszczowy. :wink:
Jak wygląda baza noclegowa? Słyszałem, że bardzo popularne są tam noclegi pod namiotem. Miałeś opracowaną trasę, czy tak po prostu "na pałę"?
Awatar użytkownika
CARO
Posty: 570
Rejestracja: 28 maja 2009, 11:10
Motocykl: Shadow 750
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 60
Status: Offline

Re: Szwecja - kto zwiedzał na 2 kołach?

Post autor: CARO »

znam dosc dobrze Szwecje i jesli to dziki kraj to my jestesmy jeszczew epoce kamienia lupanego,
a tak powaznie, z namiotem mozesz rozbic sie gdzie chcesz pod warunkiem ze nie bedziesz nikomu przeszkadzal/ Policja jest tam naprawde sprawna/
ale Szwedzi sa spoko, swietnie mowia po angielsku, starsze pokolenie po niemiecku, zaopatrzenie w supermarketach w podobych cenach jak w PL.
swietne bezplatne drogi.
Awatar użytkownika
KrzychuGdynia
Posty: 164
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 18:59
Motocykl: Virago XV 535 - 93r.
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Szwecja - kto zwiedzał na 2 kołach?

Post autor: KrzychuGdynia »

Ja lecę do Szwecji z Gdyni. Prom Stena Line do Karlskrony - motocykl plus kierowca w obie strony to 250zł. Jest to taka promocja. Myślę że warto zwiedzić ten piękny kraj motorem.
miłość do jednośladów ma się we krwi
Awatar użytkownika
HaCaT
Posty: 686
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 10:46
Motocykl: GS, DS, XR, XS itd.
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Szwecja - kto zwiedzał na 2 kołach?

Post autor: HaCaT »

KrzychuGdynia pisze:Ja lecę do Szwecji z Gdyni. Prom Stena Line do Karlskrony - motocykl plus kierowca w obie strony to 250zł. Jest to taka promocja. Myślę że warto zwiedzić ten piękny kraj motorem.
No właśnie dlatego się zdecydowałem, a kupiłeś już bilety?
ODPOWIEDZ