Spacerówki Virago 250

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Spacerówki Virago 250

Post autor: al99 »

Jak w temacie.
Pomysł narodził się już dawno temu ale jakoś wszystko nie chciało się do kupy poukładać a gorsze fakchowcy którzy się brali za wykonanie tego projektu zawsze coś brzydko powiedziawszy zdup......yli.
Dzięki uprzejmości Pomidora i Gosi oraz że tak powiem skromnie moim zdolnościom kombinowania z różnymi carami wziołem się za wykonanie takiego oto projektu jak na zdjęciach załączonych w linku. Nie powiem że to tania inwestycja bo bym skłamał, projekt powoli ma się już ku końcowi, mam nadzieję że zdążę zamontować te cary na wyjazd po Polsce celem przetestowania i opisania pózniejszych niedogodności lub zalet, napewno jest pewne- nogi w końcu będą mogły swobodnie odpocząć podczas długiej trasy.
Jeśli spełnią moje oczekiwania to wyprodukuję całą partię na sprzedaż,

Zdjęcia są tylko poglądowe, oczywiście sesję bardziej poglądową przedstawię na koniec miesiąca jak wrucę z objazdówki, następnym elementem który jest w trakcjie realizacji jest oparcie kierowcy nie kolidujące w czasie jazdy z pasażerem, ale o tym już następnym razem. :rock:

https://picasaweb.google.com/1004975729 ... sKs9MrBvQE#
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Spacerówki Virago 250

Post autor: al99 »

Jak by ktoś był zainteresowany, w prawdzie zdezelowane i po przejściach,ale z braku dostępności na rynku są z rynku wtórnego w zaporowej cenie ,niestety odkształcone trochę bo z lichego materiału,ale są :motorcycle:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1854467124
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
ODPOWIEDZ