nie chce jechać na wysokich obrotach

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
evik
Status: Offline

nie chce jechać na wysokich obrotach

Post autor: evik »

mam problem.
wybaczcie styl i sposób pisania. Z mechaniką mam niewiele wspólnego, a tym bardziej z naprawami motocykli :)

mam Virazke 535 z 93 roku.

po zakupie chodziła całkiem fajnie ale od jakiegoś czasu się zbuntowała.
Pierwsze objawy to że nei chciąła odpalać. Kręciła, zalewała świece. Jak się raz na jakiś czas udwało, że zaskoczyła to strzelala.
Już w trakcie jazdy nie paliła na oba cylindry. Efekt moto szarpało lub jechało ledwo ledwo

Ostatnio doszedł nowy problem. Jak dochodzi do najwyższych obrotów zalewa przedni cylinder i moto przestaje jechać.
W związku z tym owszem jechac się da ale nei więcej niż 80km/h no i nie wiadomo kiedy się zbuntuje.

Mój facet przejrzał, już gaźniki, membrany itp. wszystko jest niby w porządku, nie mówiąc o świecach które załozył takie jak mają być i nowe. Twierdzi, że iskra czasem jest czasem nie ma. Brak mu już pomysłów co jeszcze może być nie tak.

Niestety on nie ma czasu tu zaglądać więc ja Wam przekazuje. Mam nadzieje, że nic nei pomyliłam ;)

Powiem szczerze, że choć lubie swoją virażke to zaczynam mieć dość. Moto stoi a ja na przystankach autobusowych tylko oglądam się za innymi szczęściarzami

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 5:43 pm ]
zaglądacie ale żadnej odpowiedzi :(

wiem, że nie napisałam to fachowo ale postaram się odpowiedzieć na pytania które Wam ułatwią ocenę sytuacji
Awatar użytkownika
OsTrY
Posty: 665
Rejestracja: 31 grudnia 2007, 20:53
Motocykl: MotoGuzzi California
Lokalizacja: Warszawa | Lubliniec
Wiek: 35
Status: Offline

Re: nie chce jechać na wysokich obrotach

Post autor: OsTrY »

jam też nie za mondry [specjalnie] ale czy kranik jest we właściwej pozycji ? a nie np. na PRI ?
gdy Ci zwała zewsząd doskwiera, posadz dupe na choppera
Awatar użytkownika
StesiU
Posty: 1244
Rejestracja: 04 września 2007, 15:10
Motocykl: WSK 125
Lokalizacja: Trzebnica
Wiek: 40
Status: Offline

Re: nie chce jechać na wysokich obrotach

Post autor: StesiU »

evik pisze:Twierdzi, że iskra czasem jest czasem nie ma
ja bym sie za gażniki nie brał jesli nie ma iskry, iskra na świecy to podstawa!
moze ustal na poczatek czy ta iskra w ogole jest i jak wyglada
Nie ma pogody nie na motocykl sa tylko zle ubrani motocyklisci.
pedros85
Status: Offline

Re: nie chce jechać na wysokich obrotach

Post autor: pedros85 »

a problemow z ładowankiem u kolegi nie ma?? trzeba sprawdzic ladowanko i czy jest dobre polaczenie kabli swiecowych, ale przedewszystkim isc po kablach od swiec po kolei i szukac uszkodzonego el elektryki ( jezeli ze czywiscie ta iskora niknie, bo jezeli nie to raczej cos z gazniorami bym kombinowal)
pozdros
evik
Status: Offline

Re: nie chce jechać na wysokich obrotach

Post autor: evik »

pedros85 pisze:a problemow z ładowankiem u kolegi nie ma??
Pedros :D jestem kobietą

co do elektryki tak będziemy to sprawdzać. Tak nam zasugerował pewien znajomy mechanik, że to jednak problem w tym może być.
pedros85
Status: Offline

Re: nie chce jechać na wysokich obrotach

Post autor: pedros85 »

łoj... wtopa mała:D sorki:) kolezanko....:D wiesz jakos tak z przyzwyczajenia:)
ODPOWIEDZ