Złe spalanie na jedną świecę POMOCY

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Robert_virago
Status: Offline

Złe spalanie na jedną świecę POMOCY

Post autor: Robert_virago »

Witam wszystkich znawców tematu. Koledzy mam ogromny problem moja Yamaha Virago 535 z 93r. słabo pali na jeden cylinder po włożeniu nowych świec wszystko jest ok przez ok 10 km , po tym czasie jena ze świec jest ok to znaczy jasno-brązowa , a druga czarna jak święta ziemia. Gażniki były czyszczone , synchronizowane i nic to nie pomogło po włożeniu nowych świec problem się powtarza. Objawia się to tym że jak przyspieszam delikatnie to motor się dławi , przerywa i szarpie jak dodam gazu prawie do końca to idzie jak złoto jak pojebana. Pomóżcie koledzy bo nikt nie może sobie z tym dać rady w serwisach tylko wyciągają gaźniki czyszczą i bez efektu. Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju sugestię i punkty zaczepienia.
mrjupi
Status: Offline

Re: Złe spalanie na jedną świecę POMOCY

Post autor: mrjupi »

ja mam Xv750 u mnie bylo to samo az w koncu doszedlem (metoda prob i bledow) okazalo sie ze mam modul uwalony, na szczescie jest rozbieralny i okazalo sie ze jedna nozka co wychodzi na kostke jest rozlutowana, nie wiem jak uwas. U mnie jeszcze sie objawialo tym ze jedna cewka byla goraca a druga zimna, na tej goracej cewce dochodzilo napiecie 10V natomiast na tej zimnej(dobrej) od 2V do 2,8V moze od tego sprobujcie pozdrawiam
ODPOWIEDZ