Zakówarkę łańcucha pożyczę !

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
PiratBHW
Status: Offline

Zakówarkę łańcucha pożyczę !

Post autor: PiratBHW »

Zatem jeśli ktoś posiada takowe narzędzie na stanie garażowym i jest w stanie wypożyczyć będę wdzięczny jak niewiemco :drunksmile: .
Muszę wymienić łańcuch pompy oleju a nie wieżę w zapinki i wolał bym zakuć zwłaszcza że owy łańcuch pod marką DID występuje jedynie z metra !
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Zakówarkę łańcucha pożyczę !

Post autor: Blunio »

Pirat, pamyłuj :frustrated: .

Kuję wiarę :pomocy:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
PiratBHW
Status: Offline

Re: Zakówarkę łańcucha pożyczę !

Post autor: PiratBHW »

Blunio pisze:Pirat, pamyłuj :frustrated: .

Kuję wiarę :pomocy:
w skrócie i przenośni ... jebie mnie to !
Awatar użytkownika
Paweł Włóczykij
Posty: 1444
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 23:49
Motocykl: nieco ułomny
Lokalizacja: Józefów
Wiek: 64
Status: Offline

Re: Zakówarkę łańcucha pożyczę !

Post autor: Paweł Włóczykij »

.. a to niedobrze Grzechu, niedobrze... ktoś dawno temu przyznał, że poprawne pisanie jest oznaką szacunku dla tych, którzy to czytają.
Według mnie jest w tym sporo prawdy, zatem Twe zawołanie odebrałem - może zbyt osobiście - w stylu: " mam w Cię d...", co wierzę - nie jest prawdą.

W wielu edytorach "czerwone szlaczki" wskazują miejsca przypuszczalnych błędów i nie wymaga wiele wysiłku ich korekta.
Apeluję zatem: mimo wszystko starajmy się pisać poprawnie po polsku!

... i uwaga, "pojadę" teraz grubo: Wielu rodaków o nasz język walczyło i wielu życie za to dało - poważnie, wystarczy na chwilę historię sobie przypomnieć. I nie po to, by ich prawnuk zakrzyknął: "je...ie mnie to". Dzięki nim przecież nie zgłębiamy co dzień tajników gramatyki rosyjskiej czy niemieckiej.

Rozpisałem się nie dla tego, że jestem jakimś językowym purystą, lecz dlatego że Cię znam Grzesiu i wiem, że po pierwsze: nie zgniewasz się na mnie ;) a po drugie: że naprawdę to tak nie myślisz :) ....

... a łańcuch zakuć może mój kumpel z Otwocka, dam Ci namiar...
...via ad meta - metam est!
Awatar użytkownika
emzet
Posty: 715
Rejestracja: 06 kwietnia 2011, 13:02
Motocykl: Honda NC750X
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 69
Status: Offline

Re: Zakówarkę łańcucha pożyczę !

Post autor: emzet »

Paweł

:uklon:
ODPOWIEDZ