Zły poziom paliwa w gaznikach? Dziwne objawy

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
Pixa
Posty: 626
Rejestracja: 11 stycznia 2009, 09:40
Motocykl: Virago 535 DX 2YL
Lokalizacja: Kobierzyce
Wiek: 38
Status: Offline

Zły poziom paliwa w gaznikach? Dziwne objawy

Post autor: Pixa »

Witam

Mam taki problem - jak jade kilka kilometrow ze stala predkoscia i potem agresywnie dodam gazu to moto potrafi zamulic zanim wejdzie na wysokie obroty. Jezeli agreywnie dodaje gazu co chwila lub nie jade ze stala predkoscia to takich objawow nie ma. Czasami tez jak stoje sobie to obroty na luzie zaczynaja b malec, ale przechyle moto w lewo i odzyskuja wlasciwy poziom.

O czym moga swiadczyc takie objawy? Niewlasciwy poziom paliwa w gaznikach?
blackdimon
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2014, 16:17
Motocykl: virago 535 jawy
Status: Offline

Re: Zły poziom paliwa w gaznikach? Dziwne objawy

Post autor: blackdimon »

Podpinam się pod pytanie, mam podobny objaw.

Do połowy gazu w miarę normalnie jedzie, a później kicha ( słychać "buuuuuuuuuu" jakby powietrza miał mało, Vmax=130km/h, drugą też mam 2YL i leciałem 140km/h z plecakiem i jeszcze miał ochotę jechać ale ja wymiękłem ). Przy równomiernym dodawaniu gazu jest ok ale przy szybkim muli się "buuuuuuuuuu".
Zawory świeżo ustawione, gaźniki wg mnie też, zaglądał do nich też kolega, który zajmuję się naprawą i też nie ma pojęcia co jest nie tak.
Dodam jeszcze, że mam wydech BSM line.
2YL na dwóch czujnikach, gaźniki wyczyszczone, membrany całe, iglice i przepustnice niewytarte, poziom paliwa w komorach wg serwisówki, sprężanie przód 11atm, tył 9, nowe przewody WN, świeży olej ( CASTROL ACTEVO ), silnik rozebrany, wyczyszczony i poskładany od nowa, rozrząd dobrze ustawiony, filtr paliwa czysty, mam też dodatkowy obok siodła i widzę, że nie brakuje paliwa.
Odpowietrzenie komór pływakowych nie ma oryginalnego filtra, jest poprowadzone do ramy/komory filtra powietrza.

:pomocy:
Awatar użytkownika
deviathor
Posty: 33
Rejestracja: 25 maja 2008, 20:48
Motocykl: Virago 535 90`
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zły poziom paliwa w gaznikach? Dziwne objawy

Post autor: deviathor »

proponuje 'atakowac' do autora postu
http://virago.com.pl/viewtopic.php?f=2&t=25474
ODPOWIEDZ