Virago XV1100

Oferty sprzedaży motocykli..
Awatar użytkownika
Izaak
Posty: 406
Rejestracja: 02 maja 2010, 10:37
Motocykl: VIRAGO XV 1100 1994
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Virago XV1100

Post autor: Izaak »

Cześć,

po 13 latach idealnego związku, sprzedam moją Vircię rocznik 94 w zasadzie w oryginale. Sprowadzona z Niemiec w 2010 roku z przebiegiem około 26 tysięcy, obecnie 70600.
Zalana Liqui Moly 20w50, wszystkie obsługi na bieżąco bez cebulowania...Akumulator 2 sezony, opony po 3 sezonie, ale mało ostatnio jeżdżę, przód Michelin a tył Dunlop. Doposażona w boczne sakwy ( z zamkiem) krawat i piórnik od Evki. Dołożona szyba i solidny bagażnik dedykowany pod nią i wykonany przez kolegę z forum. Osobno dokładam podesty, które zdjąłem i wróciłem do zwykłych podnóżków. Chromy jak na te latka idealne, deszcz widziała zaledwie kilka razy. Nie wystawiłem jej jeszcze w necie, ponieważ mam nadzieję sprzedać we własnym gronie. Byłbym zapomniał, kolor butelkowa zieleń i poza dwoma drobnymi rysami stan idealny. Zainteresowanym prześlę fotki na maila lub WhatsApp-a. Do wzięcia za 13 tysięcy, na OLX wystawię odpowiednio drożej. Lokalizacja okolice Pszczyny, gdyby ktoś miał daleko, a chciałby podesłać kogoś na wizję lokalną :wink:
Telefon 535804888

Pozdrowienia :motorcycle:
izaak

http://www.italtruck.pl


"....grunt to twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać ? zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż ci się wydaje...."
Ks. Jan Kaczkowski
ODPOWIEDZ