nowy wydech V&H

Dodatki i przeróbki do Virago
siwy99
Posty: 48
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 22:46
Motocykl: virago 1100
Lokalizacja: Krasnystaw
Status: Offline

nowy wydech V&H

Post autor: siwy99 »

Witam wszystkich ,w przyszłym tygodniu zmieniam wydech na V&H classic II co powinienem jeszcze zmienić ? podobno jakies uszczelki i dysze w gazniku ,prosze o pomoc !
Pozdrawiam siwy99
Grzegorz
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: nowy wydech V&H

Post autor: Antek »

nie wiem kolego ja jak zmieniałem na Cobry to miałem zakupiony dodatkowo jakiś JET KIT do gaźnika, który jest dedykowany to viraszki ale nie instalowałem go bo wszystko chodzi jak ta lala
Obrazek Czy daleko oni....?
motorek
Status: Offline

Re: nowy wydech V&H

Post autor: motorek »

siwy99 pisze:Witam wszystkich ,w przyszłym tygodniu zmieniam wydech na V&H classic II co powinienem jeszcze zmienić ? podobno jakies uszczelki i dysze w gazniku ,prosze o pomoc !
Pozdrawiam siwy99
Jak nie zmienisz dysz w gaźniku oraz filtra powietrza to zajeździsz silnik w dwa lata lub cztery jak jaździsz 10kkm na rok ,Jeśli wymienisz dyszki i zrobisz regulacje (synchro gaźników, zawory - pod tłumiki u dobrego fachowca ) to tylko sąsiedzi będą Cię przeklinać (Jak będziesz miał małe dzieci to będziesz wiedział dlaczego)
siwy99
Posty: 48
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 22:46
Motocykl: virago 1100
Lokalizacja: Krasnystaw
Status: Offline

Re: nowy wydech V&H

Post autor: siwy99 »

motorek to że powinno sie zsynchronizować gaźniki to ok ale że odrazu silnik padnie jak dysz nie zmienie ? a gdzie mozna taki zestaw dysz i filtr kupić ? i jakiego producenta.
Ten wydech chyba nie jest super głośny jak obczajałem na filmiku , a jak jest to fajnie !
Pozdrawiam siwy99
Grzegorz
Damian
Status: Offline

Re: nowy wydech V&H

Post autor: Damian »

siwy99 pisze:motorek to że powinno sie zsynchronizować gaźniki to ok ale że odrazu silnik padnie jak dysz nie zmienie ? a gdzie mozna taki zestaw dysz i filtr kupić ? i jakiego producenta.
Ten wydech chyba nie jest super głośny jak obczajałem na filmiku , a jak jest to fajnie !
"Padanie" silnika po zmianie wydechu to jeden z wielu niezweryfikowanych mitów.

Niech wypowiedzą się Ci, którzy zmienili wydech bez zmian w gaźnikach i jeżdzą kolejny sezon...

P.S tak w ogóle to gdzie można nabyć zestaw tych dysz do gaźnika??
dano77
Posty: 80
Rejestracja: 14 marca 2008, 00:49
Lokalizacja: C-w
Wiek: 46
Status: Offline

Re: nowy wydech V&H

Post autor: dano77 »

siwy99 pisze:Witam wszystkich ,w przyszłym tygodniu zmieniam wydech na V&H classic II co powinienem jeszcze zmienić ? podobno jakies uszczelki i dysze w gazniku ,prosze o pomoc !
Pozdrawiam siwy99
Witam ja jestem właśnie po zmianie na V&H i chodzi super nic więcej nie zmieniałem
dla świętego spokoju zrobie synchronizacje gaźników.
Pozdro...
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: nowy wydech V&H

Post autor: Antek »

Damian pisze:Niech wypowiedzą się Ci, którzy zmienili wydech bez zmian w gaźnikach i jeżdzą kolejny sezon...
w tamtym sezonie przejechałem 12 tys na zmienionych wydechach w tym na razie 1074km nic się nie dzieje wszystko chodzi jak chodziło :rock:
Obrazek Czy daleko oni....?
Damian
Status: Offline

Re: nowy wydech V&H

Post autor: Damian »

dano77 pisze:dla świętego spokoju zrobie synchronizacje gaźników.
Tu nie chodzi o synchro, a raczej zbyt ubogą mieszanke na wolnych wydechach, która powoduje wypalanie gniazd zaworowych.
Antek pisze:Damian napisał/a:
Niech wypowiedzą się Ci, którzy zmienili wydech bez zmian w gaźnikach i jeżdzą kolejny sezon...
w tamtym sezonie przejechałem 12 tys na zmienionych wydechach w tym na razie 1074km nic się nie dzieje wszystko chodzi jak chodziło :rock:
O coś takiego mi właśnie chodziło :mrgreen: Niemniej temat uszkodzenia silnika po zmianie wydechu i braku ingerencji w gaźniki powraca co jakiś czas...

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2009 11:49 am ]
Antek, skąd wykminiłeś te akcesoryjne dysze? :roll:
ODPOWIEDZ