Polskie morze.

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
inco
Posty: 1021
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 18:32
Motocykl: Virago 750 94r
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 37
Status: Offline

Polskie morze.

Post autor: inco »

Witam,

Pytanie kierowane głównie do osob mieszkających nad polskim morzem.
Chciałbym w wakacje w jakiś ciepły dzień wybrać się nad nie, z myślą o przespaniu się na plaży ;)
(Wiem że to jest nielegalne - ale mandatów za to się nie boje)
Do tej pory jeździłem pociągiem w tym celu do Gdańska/Gdyni/Sopotu niestety w przypadku motocykla to odpada ponieważ nie widziałem tam możliwości zostawienia motoru gdzieś w miarę blisko plaży w bezpiecznym miejscu. Trochę tam jest zbyt tłoczno.

Mam 2 małe warunki co do miejsca - w miarę osobliwe miejsce z mniejszą ilością osob, oraz fajnie by było gdyby niedaleko plaży był jakiś parking strzeżony - aby móc się dogadać i tam na noc zostawić motocykl.
Czy to będzie miejsce bliżej Świnoujścia czy bliżej Wschodniej granicy to dla mnie obojętne ;)
Fajnie jakby było to miejsce dobrze opisane, żeby w miare łatwo było tam trafić :)

Za każdą miejscówkę serdeczne dzięki.

Pozdrawiam
Piotrek
:motorcycle:
# Automatyczna blokada tekstu
# Jeżeli to widzisz zgłoś komentarz do Moderatora lub Administracji.
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 103
Rejestracja: 04 września 2007, 13:09
Motocykl: Virago 535
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 44
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: szuwarek »

Zapraszam do Mikoszewa, na plaży już się nieraz spało :rock: .
Z parkingiem nie powinno być problemu, załatwi się. Jak coś to pisz na priva lub dzwoń.
matiz
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: matiz »

oj spalo sie na plazy :). jak cos to wpadnij do gdańska chyba w brzeźnie obok plazy jest strzezony calodobowy, a jak nie to pojedziemy na stogi i tam sie gdzies zostawi. daj znac jakbys sie zdecydowal co i jak a ja wtedy ogarne bardziej temat i sie dowiem konkretniej.
Awatar użytkownika
inco
Posty: 1021
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 18:32
Motocykl: Virago 750 94r
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 37
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: inco »

matiz, pewnie jak wyjadę nad morze to zdecyduje się na to góra kilkadziesiąt godzin wcześniej - taki mały spontaniczny wyjazd ;)
I pewnie zapomnę wcześniej dać jakiegoś info na forum ;p
# Automatyczna blokada tekstu
# Jeżeli to widzisz zgłoś komentarz do Moderatora lub Administracji.
matiz
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: matiz »

twoja sprawa. chcesz sie zgadac - musisz sie zoorganizowac, inaczej to nie wyjdzie z mojej strony :)

your choice :D
pozdr
Awatar użytkownika
.:Łukasz:.
Posty: 228
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 09:06
Motocykl: Yamaha Road Star 1.7
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: .:Łukasz:. »

Zostaw moto na strzeżonym, zabierz plecak i namiot - odcinek plaży między Łebą a ruchomymi wydmami. Znajdziesz tam dobre miejsce bez ludzi (wieczorem oczywiście) :mrgreen: Powodzenia
Łukasz
Awatar użytkownika
walt
Posty: 285
Rejestracja: 12 lutego 2009, 17:25
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Kartuzy
Wiek: 62
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: walt »

Również polecam Łebe a konkretnie camping Iskra przy samym morzu.Mają porking strzeżony całodobowy. Ja w sezonie na tym campingu spędzam kilka wekendów to może na siebie trafimy.Tu masz linka http://www.wdwiskra.ta.pl/
"Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej ,niż się chciało"
L.Staff
Awatar użytkownika
frytura
Posty: 2385
Rejestracja: 04 stycznia 2009, 14:57
Motocykl: Fajzer / Von z Ton
Lokalizacja: ZK / ZS / RLS
Wiek: 37
Kontakt:
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: frytura »

inco, zapraszam koło Koszalina do Łazów, tam mam wtyki w polu namiotowym:) do morza jest 100m lasem od razu na przeciwko, miejsce przytulne i zaciszne:) motóry będzie gdzie zostawić, daj tylko znać, czy byłbyś tam (lub ktokolwiek inny), to dam cynk typowi, że przyjedzie banda na motórach:) 9 km dalej jest Mielno (dla tych co lubią imprezować;p). Z Łazów już rzut kapciem do Darłowa - tam jest co robić i zwiedzać dalej Ustka, Łeba. Nie raz spałam tam w Łazach na plaży i nie narzekam:D Miejsce jest rewelacyjne, szczególnie, że wszyscy turyści wybierają raczej Mielno, Kołobrzeg...

W zasadzie jakbyś się wybierał, to chętnie dołączę do wyprawy. Mam niedaleko :rock:

Znajdź sobie na zumi.pl Łazy (Łazów w Polsce jest dość dużo, ale nad morzem jedne;p). A jak już się uda przyjechać, to do tego warto wpaść do Unieścia do portu rybackiego na pyszną wędzoną rybkę.

Wpadaj(cie), zapraszam :mrgreen:
1 metr to droga jaką pokonuje światło w próżni w czasie 1/299792458sek.

http://motocyklemprzezzycie.pl/
http://smazalniastron.pl

GRUPA ŚLĄSK oddział Koszalin :D
Awatar użytkownika
.:Łukasz:.
Posty: 228
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 09:06
Motocykl: Yamaha Road Star 1.7
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: .:Łukasz:. »

No proszę to koleżanka ma taką miejscówe a ja namawiałem kolegę inco żeby na dziko na plaży spał między wydmami a Łebą :mrgreen: hehehhehehehe
Łukasz
Awatar użytkownika
Kożuch
Posty: 3443
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:11
Motocykl: Virago 750,VL 1500,CB1300,XV1900, FJR1300
Lokalizacja: Poznań Góra
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: Kożuch »

A my ze STilgarami i Jarogami 12 lipca wyjeżdżamy z Mrzeżyna w stronę Helu
http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 521118&z=8

Może ktoś chce polatać z nami?
od 10-go lipca jesteśmy w Mrzeżynie
Obrazek
Awatar użytkownika
tosemja
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2008, 16:31
Motocykl: ex xv 535, teraz VL 1500
Lokalizacja: Częstochowa/ Wrocław
Wiek: 39
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: tosemja »

Ja od 17 mam urlop i bardzo, bardzo chętnie bym z plecakiem pojechał na kilka dni na dziko nad może. Widzę, że sporo osób się interesuje takim wypadem więc może coś dogadać konkreniej ?? :rock:
Rozwiązało by to mój problem planów wakacyjnych :wink:
Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka !
Awatar użytkownika
frytura
Posty: 2385
Rejestracja: 04 stycznia 2009, 14:57
Motocykl: Fajzer / Von z Ton
Lokalizacja: ZK / ZS / RLS
Wiek: 37
Kontakt:
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: frytura »

Kożuch, ja jestem pewnie na miejscu w tym czasie, więc dajcie znać chętnie z wami pojeżdżę po okolicy. Na helu będę około 5-6 lipca, więc może drugi raz jechać nie będę, ale po okolicy zawsze chętnie:)

tosemja, oczywiście zapraszam do siebie. Możemy pobujać się po okolicy kilka dni! Ja najprawdopodobniej będę na miejscu, także nie będzie problemu, żeby się dogadać:) Jeżeli oczywiście interesuje was pomorze środkowe:) Z noclegiem też nie powinno być kłopotu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1 metr to droga jaką pokonuje światło w próżni w czasie 1/299792458sek.

http://motocyklemprzezzycie.pl/
http://smazalniastron.pl

GRUPA ŚLĄSK oddział Koszalin :D
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Polskie morze.

Post autor: GLIWICKI »

W Orzechowie k. Ustki jest zagubiony w lesie ośrodek wczasowy lasów państwowych. Ładnie, czysto i z zamykanym parkingiem (całodobowo monitorowany). A dalej na wschód to już tylko laaaaasy, plaża (niestety czasami dość sponiewierana przez sztormy) i cisza. Najbliższe miejscowości na wschód to Poddąbie (ok. 5 km) i Rowy (ok.12) - mało kto tam przechodzi ...
Parkowanie albo na ośrodku (oczywiście jak kierownik sie zgodzi) lub w gospodarstwie zaraz obok.
Tutaj masz mapę.
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
ODPOWIEDZ