dziwne wydechy

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Siwydarek
Status: Offline

dziwne wydechy

Post autor: Siwydarek »

Witam
Nie tak dawno kupilem virago xv535 to jest moj pierwszy motocykl. Na pierwszy rzut oka wszystko wydawalo sie normalne. Jednak teraz kiedy troche poczytalem na forum zastanawiaja mnie moje wydechy. Z prawego cylindra (blizej przedniego kola) odprowadzane sa spaliny do puszki, tak samo z lewym cylindrem rowniez do puszki ,ale juz z puszki wychodzi tylko jedna rura do dolnego wydechu , natomiast gorny wydech to tylko czysciutka zaslepiona atrapa wydechu. Czy moze ktos z Was wie o co tu chodzi. Jezeli to cos pomoze to dodam , ze motocykl zakupilem tu w Anglii a tutaj wszystko jest mozliwe, nawet jezdza po zlej stronie drogi :grin:
Pozdrowienia
Wasz nowy kolega z wysp. siwydarek
piotr f.
Posty: 114
Rejestracja: 09 kwietnia 2009, 10:01
Motocykl: vs1400 nie dawno xv 920
Lokalizacja: Strzyżów - Żarnowa
Wiek: 48
Status: Offline

Re: dziwne wydechy

Post autor: piotr f. »

To nie wolny wydech tak ma być
piotr f.
JEŚLI ROBISZ COŚ
ŻLE TO RÓB TO DOBRZE!
Pozdrawiam wszystkich.
jupet
Status: Offline

Re: dziwne wydechy

Post autor: jupet »

witam
U mnie zauważyłem że po :chopper: jeden wydech jest dość mocniej okopcony względem drogiej rury. mam wybebeszone wnętrzności czy to normalne??
Myślałem że może w jednym gaźniku jest za bogato a nie że są jakieś atrapy
Awatar użytkownika
Mocho
Posty: 639
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 21:33
Motocykl: virago xv250 '93
Lokalizacja: pod Kielcami ;)
Wiek: 33
Kontakt:
Status: Offline

Re: dziwne wydechy

Post autor: Mocho »

nie zrozumiałem o co chodzi...
moje wypowiedzi wyrażają moje poglądy na różne sprawy, masz prawo się z nimi nie zgadzać a ja mam prawo mieć to w d...
Obrazek
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: dziwne wydechy

Post autor: Blunio »

Siwydarek pisze:z puszki wychodzi tylko jedna rura do dolnego wydechu
Taaa, w puszce mieszają się spaliny z obu garów. Ale wydechy (za puszką) są jak się nie mylę połączone ze sobą. Z obu końcówek wydobywają się spaliny, czy tylko z jednej ?
Siwydarek pisze:w Anglii wszystko jest mozliwe, nawet jezdza po zlej stronie
Mało tego, wymyślili lewe gwinty, cale, stopy, funty, pinty. Pensy i szylingi na dodatek. Dziki naród, dziki ... :mrgreen:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
Dono
Posty: 2465
Rejestracja: 19 listopada 2007, 17:46
Motocykl: 1100 '91
Lokalizacja: Iskrzyczyn-Skoczów
Wiek: 40
Status: Offline

Re: dziwne wydechy

Post autor: Dono »

hmm, a to nie jest tak, że z puchy wychodzi bezpośrednio rura do jednego wydechu ale po drodze do tej rury jest przyłączony drugi wydech?
"Verba volant, scripta manent" (słowa ulatują, pismo zostaje).
jupet
Status: Offline

Re: dziwne wydechy

Post autor: jupet »

u mnie spaliny dają z rur po obu stronach motoru tyle że z jednej (lewej Jak siedzę) się bardziej okopca zawsze. czy to normalnie?
ODPOWIEDZ