Plany na wyjazy 2010??

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Yankes
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Yankes »

No tak Beata już ma plany urlopowe Oleśnica i koniec.Kurcze ja jeszcze nic nie wiem a ona taką traskę zaplanowała :bravo:
bea
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: bea »

Winnetou pisze:
Yankes pisze: . Myślę że na wiosnę parę kółek dookoła komina(nabyć troszeczkę umiejętności) a latem z plecaczkiem może gdzieś wystartujemy dalej
Beata juz wie,ze do Olesnicy ! :mrgreen:
Beata wie ... ale musisz przyjechać i nas poprowadzić, żebyśmy nie pobłądzili, bo wiesz ... ;-) Vstar nie ma wbudowanego GPS-a i innych niezbędnych gadżetów :mrgreen: :razz:
kuszi
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: kuszi »

Hej motodiably.
Ja planuje wycieczke dookoła naszego pieknego kraju, połaczona oczywiscie ze zwiedzaniem.
Maszyna to Virago 535 96r. i plecaczek 48 - 51kg:)
Z pierwszych obliczeń wyszło mi około 2500km i około 10 dni, ale to tak z grubsza.
zamierzam jechać zgodnie ze wskazówkami zegara czyli w PRAWO:)
Macie jakieś doświadczenia "robił" ktoś podobną traskę?? Proszę o jakieś wskazówki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Saba »

griszka 135 - apropo Twojej gościnności, 11-12 czerwca 2010 (dzień do dogrania ) będziemy lecieli przez Jelenią Górę do Chorwacji ( 3-4 motorki), chętnie byśmy rozbili u Ciebie obozik na jedną noc. W rewanżu proponuję to samo 10 km od Elbląga.Z tąd do Fromborka i morza już tylko rzut beretem.
Zawsze 39,5 i motór
Awatar użytkownika
walt
Posty: 285
Rejestracja: 12 lutego 2009, 17:25
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Kartuzy
Wiek: 62
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: walt »

Saba pisze:griszka 135 - apropo Twojej gościnności, 11-12 czerwca 2010 (dzień do dogrania ) będziemy lecieli przez Jelenią Górę do Chorwacji ( 3-4 motorki), chętnie byśmy rozbili u Ciebie obozik na jedną noc. W rewanżu proponuję to samo 10 km od Elbląga.Z tąd do Fromborka i morza już tylko rzut beretem.
I ja sie dołanczam do prośby bo razem z Sabą jedziem. :pomocy:
"Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej ,niż się chciało"
L.Staff
marekstasiu
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: marekstasiu »

Jakby sie ktos wybierał w stronę Krynicy-Zdroju, Muszyny i okolic to pisać śmiało....chętnie służę noclegiem w domu ale mogę też załatwić nocleg w każdym przedziale komfortowym i cenowym :)

POZDRWAWIAM I ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
VIKING
Posty: 1765
Rejestracja: 12 października 2008, 12:43
Motocykl: Custom 1400 xt350 DL
Lokalizacja: Wieruszów
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: VIKING »

marekstasiu pisze:Jakby sie ktos wybierał w stronę Krynicy-Zdroju, Muszyny i okolic to pisać śmiało....chętnie służę noclegiem w domu ale mogę też załatwić nocleg w każdym przedziale komfortowym i cenowym :)

POZDRWAWIAM I ZAPRASZAM
To kosząca propozycja :nazdrowie:
Awatar użytkownika
GRISZKA
Posty: 433
Rejestracja: 24 października 2009, 23:59
Motocykl: VIRAGO XV 1000 GOLD
Lokalizacja: Ogorzelec-Kamienna Góra
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: GRISZKA »

Saba, Nie ma sprawy.Zapraszam :!: Tylko wcześniej prosiłbym o kontakt telefoniczny bo nie zawsze jestem na kompie. :rock:
Awatar użytkownika
Saba
Posty: 59
Rejestracja: 23 listopada 2009, 15:26
Motocykl: Honda ST 1300
Lokalizacja: Elbląg
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Saba »

Dzięki griszka135 na pewno dryndniemy odpowiednio wcześniej :lol:
Zawsze 39,5 i motór
stempfish
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: stempfish »

marekstasiu pisze:Jakby sie ktos wybierał w stronę Krynicy-Zdroju, Muszyny i okolic to pisać śmiało....chętnie służę noclegiem w domu ale mogę też załatwić nocleg w każdym przedziale komfortowym i cenowym

POZDRWAWIAM I ZAPRASZAM
VIKING pisze:To kosząca propozycja

Ano kusząca :) Mam zamiar tamtędy przejeżdżać no i w Krynicy właśnie planuje spanie.
Chce objechać kawałek południowej Polski, docelowo trafiając w Bieszczady nad Solinę, po drodzę zatrzymując się na chwilę min jez. CZorsztyńskie, Szczawnica, Krynica.... naliczyłem jakieś 950 km:)
psica4
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: psica4 »

:bikersmile:
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: pisior »

a ja ,planuje przejeżdzić benzyny za 2 tysie , tylko mam mały probłem (znaczy 126 cm) :mrgreen:
to mój synek ,chce jechać ,ze mną ,ale niewiem czy wytrzyma takie dalekie wyjazdy
Obrazek
Awatar użytkownika
Raider
Posty: 1365
Rejestracja: 30 kwietnia 2009, 10:38
Motocykl: XV1900 Raider
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Raider »

3majcie kciuki. We czwartek wieczorem jadę Wwa-Białystok a w piątek od 11.00 Białystok - Lublin - Rzeszów i dalej na poludnie aż prawie na sam koniec Polskki. W Niedziele stamtąd do Lwowa i w poniedziałek powrót, bo córka ma maturę. A moi koledzy polecą jeszcze do Słowacji.
"Stabilizacja motylka to szpilka."

Żyję tylko dlatego, że jeżdżę szybciej niż moi oprawcy.
_________________

http://www.sigaro.pl/ http://www.eprestigio.pl
_________________

Obrazek
ODPOWIEDZ