Pytanie do Krakowian jak są na Forum???

Tematy związane z gażnikami
Abhor
Status: Offline

Pytanie do Krakowian jak są na Forum???

Post autor: Abhor »

Czy znacie jakiego uczciwego a zarazem dobrego MECHORA od Virago???Mam problem z gaźnikami szczerze powiem że byłem u trzech fachmanów i dalej to samo a kasa ubyła za wizyty.Pozdrówko dla Krakowian
Awatar użytkownika
leszeklis
Posty: 110
Rejestracja: 05 marca 2009, 19:08
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Re: Pytanie do Krakowian jak są na Forum???

Post autor: leszeklis »

Moim zdaniem po wizycie u tak zwanego MECHORA od Virago jeżeli jest ta sama usterka po regulacji czy co tam robiłeś , odwiedzam go ponownie i reklamuje usługę . Nie rozumiem za każdym podjazdem płacisz bez rezultatu . A gdzie nie byłeś to Ci podpowiem . Pozdrawiam .

A tu byłeś

http://viragomotocykle.republika.pl/ :rock:
Leszek.L.Obrazek
motocyklista 45
Status: Offline

Pytanie dla Krakowian

Post autor: motocyklista 45 »

:chopper: :nazdrowie: masz jeszcze na al,Jana Pawla II na wysokosci ul,Ulanow, serwis jamaszki wirago pod nazwa Wilcza Garaze, albo serwis jamaxy na ul,Wielickiej w Krakowie :bikersmile:
rabw
Status: Offline

Re: Pytanie do Krakowian jak są na Forum???

Post autor: rabw »

A co się dzieje z tymi gaźnikami? Jutro rano zadzwonię do Mistrza (ja jestem tylko jego pomocnik i spec od elektryki ;) ), czy będzie miał czas i dam Ci odpowiedź. Napisz jeszcze jak bardzo zależy Ci na czasie. Nie gwarantuję szybkich terminów (jutro będę wiedział więcej), ale gwarantuję porządną naprawę.
Edit: Namiary wysłałem na prajwa.
Abhor
Status: Offline

wariactwo!!!

Post autor: Abhor »

1 mechor powiedział że to wina wydechów bo są puste,nie zapłaciłem bo nie zgodziłem się z jego opinią???2 mechor zrobił motorek ok chodzi tylko że teraz pojawiły się strzały z nikąd w wydechy tak więc dałem mu połowe kasy,3 mechor zapropomował mi abym wymienił świece filtr powietrza i będzie cacy,bo on ustawił gaźniki tak jak podaje serwisówka.Tylko problem dalej jest mianowicie nierówna praca silnika na wolnych obrotach czyli obroty bujają,jak ustawie obroty na zimnym na troszeczkę wyżej co by motorek odpalił to znowu jak gorący to mam powyżej 1000obr/min nie idzie tego wyregulować dam mniejsze obroty to znowu gaśnie,dam więcej to tak ja pisałem wcześniej i jeszcze te pierdy strzały w wydechy!!!!A co do reklamacji to wiecie jak jest zaczyna się śpiewka nie mam terminów przywieś ale nie wiem kiedy zrobię a ja nie chciałem stracić sezonu więc tak jeździłem i wkur...........m się!!!

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 8:17 pm ]
No a przypadkiem to nie prowadzi Crazy bo to chyba na Rybitwach czy coś te okolice???Pytanie do Leszka

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 8:21 pm ]
nierówna praca na wolnych obrotach,przedni gaźnik tak jakby dostawał więcej paliwa i występuje coś w rodzaju dopalania,nie mogę wyregulować obrotów strzelanie w wydechy.
ODPOWIEDZ