koszulki forumowe

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
kino67
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 16:00
Lokalizacja: ŚWIĘTOCHŁOWICE
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: koszulki forumowe

Post autor: kino67 »

pytałem tylko o to co Wam przedstawiłem a koszulki z poprzedniej tury nawet nie widziałem. Nigdy się takimi sprawami nie zajmowałem, więc jeśli ktoś mógłby to poprowadzić to bym sie cieszył.
gramatura to 150, jeśli to coś mówi. miałem koszulkę w rękach i twierdzę że to dobry gatunek.
a co do kolorów to wiem że można zrobić czarny flok na białej koszulce.
Myślę że można z gościem pogadać, jak ktoś chętny to dam namiary na priva. firma jest w Chorzowie.
PASJE RODZĄ SIĘ Z PRZYPADKU
www.motorekawice.pl
Awatar użytkownika
OsTrY
Posty: 665
Rejestracja: 31 grudnia 2007, 20:53
Motocykl: MotoGuzzi California
Lokalizacja: Warszawa | Lubliniec
Wiek: 35
Status: Offline

Re: koszulki forumowe

Post autor: OsTrY »

Eee mnie się wydaję, że jak za tą cenę to nie ma specjalnie co zwracać uwagi na gramaturę, przynajmniej można kupić 2 a nie trzeba tyle prać :mrgreen:
Nie no, poważnie mówiąc to mnie się oferta podoba. 150g/m^2 to nie jest najgorsza (czytaj najcieńsza) koszulka.
Zobaczcie chociażby tutaj ile chcą za koszulkę z czarno-białym nadrukiem (co prawda przód-tył) ale na koszulce 125g/m^2
A i samo białe logo na czarnej koszulce mnie się osobiście podoba. Kolor też mi się podoba, ale czy to konieczność ?

A dla porównania jeszcze koszulka z białym logo z przodu na czarnej koszulce, gramatura ok 155g/m^2 tutaj
gdy Ci zwała zewsząd doskwiera, posadz dupe na choppera
Wróbel
Posty: 341
Rejestracja: 31 sierpnia 2009, 19:12
Motocykl: XV 1700 i czarny Harley :-)
Lokalizacja: Leszno
Wiek: 50
Status: Offline

Re: koszulki forumowe

Post autor: Wróbel »

Jeżeli dobrze kojarzę, ostatnia koszulka forumowa miała dwa nadrukim na plecach i na "piersi". Tył był pełno kolorowy więc triada (użyte cztery kolory) z przodu logotyp, dwa kolory. Reasumując poprzednia koszulka była wykonana technologią sitodruku z paramatrem 4/2. Najprościej jest odnaleźć producenta ostatnich koszulek (nie jest to skomplikowane), ze względu na zachowane projekty a i może nawet matrcę (odpadają koszta przygotowalni), zrobić zbiorcze zamówienie, zaprosić kogoś chętnego do dystrybucji i po sprawie.

A i jeszcze jedna sprawa, koszulka 150gr, jest słaba to taka jednorazówka dość popularna na okazjonalne imprezki , jeżeli ma być trwała to celujcie w 180-190gr.
Awatar użytkownika
Feldek
Posty: 1406
Rejestracja: 19 marca 2008, 16:01
Motocykl: Virago 535 Custom
Lokalizacja: Poznań/Mosina
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: koszulki forumowe

Post autor: Feldek »

150g to na szmatke do okien się nadaje :mrgreen: Poprzednie koszulki były robione na koszulkach 180g i to jest optymalne rozwiązanie. Przy czym XXL wypada o wiele cieńsza niż M dla przykładu...
Przy sitodruku mogła zostać jedynie klisza ale każde z sit na nowo trzeba zrobić, gdyż są one jednorazowego użytku (później farba zasycha i jest na śmieci całe sitko). Ale przy takiej ilości jaka by nas interesowała to raczej małe koszty i tak.
http://profile.imageshack.us/user/Feldek - fotki z motocyklowych wojaży
Awatar użytkownika
Arni
Posty: 2530
Rejestracja: 01 marca 2009, 20:39
Motocykl: Virago XV750 83r; Intruder VS800; SHL M11
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 38
Status: Offline

Re: koszulki forumowe

Post autor: Arni »

Feldek pisze:Przy czym XXL wypada o wiele cieńsza niż M dla przykładu...
:?: :neutral:
gramatura materiały to nie jest waga koszulki, tylko liczba określająca wagę skrawka materiału o powierzchni 1m^2 z którego koszulka jest zrobiona
Obrazek
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość." Janusz Korwin-Mikke
Awatar użytkownika
Feldek
Posty: 1406
Rejestracja: 19 marca 2008, 16:01
Motocykl: Virago 535 Custom
Lokalizacja: Poznań/Mosina
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: koszulki forumowe

Post autor: Feldek »

Arni wiem co to jest gramatura :mrgreen: Mówię tylko jak wypada w praktyce. Jeśli nie wierzysz to porównaj- mówie z doświadczenia :wink: Zaznaczę, że mówie o Stedmanach na których najczęsciej robiłem nadruki.
http://profile.imageshack.us/user/Feldek - fotki z motocyklowych wojaży
Awatar użytkownika
Arni
Posty: 2530
Rejestracja: 01 marca 2009, 20:39
Motocykl: Virago XV750 83r; Intruder VS800; SHL M11
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 38
Status: Offline

Re: koszulki forumowe

Post autor: Arni »

w takim razie producent (tak się teraz nazywa importerów produktów z Chin) tych koszulek to zwykły łgarz, mynda i kawał ch..., jeśli podaje, że wszystkie mają taką samą gramaturę
Obrazek
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość." Janusz Korwin-Mikke
ODPOWIEDZ