Sprzedam Yamahę Virago 535 DX Warszawa

Oferty sprzedaży motocykli..
Awatar użytkownika
Sybilla
Motocykl: Pchełka535Plastik650
Status: Offline

Post autor: Sybilla »

Niestety czas rozstania z Pchełką :( :cry:

cena 10 000zł (ale można od razu jeździć, we wrześniu wymieniony olej i płyn hamulcowy, nowy akumulator)
model DX (chromowane detale i malowanie dwukolorowe)
rocznik 1999
kolor brązowo-czarny (oryginalny, rysa na baku zrobiona klamrą od ramoneski jeszcze przez poprzedniego właściciela)
pojemność 535
przebieg 62 tys. km
Bezwypadkowa
Wyposażenie:
szeroki gmol ze spacerówkami (obecnie zdemontowany, bo jest niżej niż podnóżki, idealny jako dodatek przy pierwszym moto, ale mi zaczął przeszkadzać w jeździe po krętych drogach)
sztywne sakwy Sako (działające jak tylny gmol)
oparcie pasażera z bagażnikiem Givi (duży kufer centralny mam do niej)
szyba mocowana do półek (a nie jak to jest zazwyczaj: do kierownicy)
Przewody w stalowym oplocie Hell
Podniesiona kierownica kilka cm
Niskie spalanie w tym egzemplarzu trasa 3,8-4,2 do ok 5 przy jeździe autostradą, inne egzemplarze 5-6.

Mam ją 9 lat bez problemów, do domu zawsze dojechała na 2oo. Nowsze motocykle okazały się bardziej awaryjne niż ta. Kupiłam dwa większe motocykle i dopiero sprzedaję, bo jest niezawodna.

Wymiana wydechu - od wersji zdławionej, więc nie jest przepalony w środku i rury dużo lepiej wyglądają z zewnątrz też. Wydech (ten zmieniony) niestety przyrysowany na końcu - tak kupiłam, bo się spieszyłam przed wyjazdem do Chorwacji, można zmienić na ładniejszy (stary zaczął stukać - w 535 tak się zdarza, ale ta już po chorobie).
Rezerwa działa jak należy, odpala bez żadnych problemów, olej silnikowy wymieniany co 6 tys lub co roku.
Dbam o nią, nie oszczędzałam, bo tu o bezpieczeństwo chodzi i o to by nie utknąć kilkaset (lub więcej) kilometrów od domu. Uważałam, że jak coś zostanie odłożone na później to tylko gorzej będzie. No i wszystko wskazuje, że poprzedni właściciel miał podobne podejście.

Badanie techniczne 09.2022, OC 07.2022
zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

What'sApp/Signal/SMS +48510319027
na forum mogę nie zauważyć wiadomości. Nie odbieram połączeń, bo jestem w Szwajcarii. Oddzwaniam i piszę z numeru Szwajcarskiego +41767176310.
numer męża, ma upoważnienie do sprzedaży i zna ten motocykl 7 lat +485198710206
Do obejrzenia w Warszawie
Awatar użytkownika
Sybilla
Motocykl: Pchełka535Plastik650
Status: Offline

Re: Sprzedam Yamahę Virago 535 DX Warszawa

Post autor: Sybilla »

Aktualne

Zły numer do męża dałam. Ten jest poprawny
+48519870206
ODPOWIEDZ