Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
pedros85
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: pedros85 »

byc moze moja wypowiedz bedzie troszke off topem ale u mnie w "miescie" jest taka mała firemka szyjaca i robiaca nadruki takim firmom jak MASS, PODBLOCK oraz kilku innym hop hipowym firmom, w kazdym razie ja tam zamowilem juz sporo bluz moi znajomi tak samo, moge powiedziec tyle ze na bluzie po 3 latach sesownego urzytkowania nie bardzo widac zuzuycie, a nadruki maja dosyc tanie i nie ma problemow z nadrukami na bluzach, jezeli bedzie taka inicjatywa moge sie ktoregos dnia tam wybrac z grafa na CD i zapytac ile i czego tak drogo kosztowały by nadruki na koszulkach oraz bluzach, z nimi mozna negosjowac no i nie pklaci sie za zadne matryce ani nic takiego. a i co do krojow to na stronie maja jakies wygibasy ja natomiast zamawiam u nich proste bluzy z kaputurem na scigaczach, dla zainteresowanych przesle foto:P
pozdros
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: wwwolti »

pedros85 pisze:byc moze moja wypowiedz bedzie troszke off topem ale u mnie w "miescie" jest taka mała firemka szyjaca i robiaca nadruki takim firmom jak MASS, PODBLOCK oraz kilku innym hop hipowym firmom, w kazdym razie ja tam zamowilem juz sporo bluz moi znajomi tak samo, moge powiedziec tyle ze na bluzie po 3 latach sesownego urzytkowania nie bardzo widac zuzuycie, a nadruki maja dosyc tanie i nie ma problemow z nadrukami na bluzach, jezeli bedzie taka inicjatywa moge sie ktoregos dnia tam wybrac z grafa na CD i zapytac ile i czego tak drogo kosztowały by nadruki na koszulkach oraz bluzach, z nimi mozna negosjowac no i nie pklaci sie za zadne matryce ani nic takiego. a i co do krojow to na stronie maja jakies wygibasy ja natomiast zamawiam u nich proste bluzy z kaputurem na scigaczach, dla zainteresowanych przesle foto:P
pozdros
generalnie to ne ma problemu ale jak masz coś ciekawego to wal, jak możesz to zapytaj o:
1. jaka to technika (sito, cmyk, fleks, flok)
2. cena za nadruk.
3. czy drukują przejścia tonalne i jaką techniką (zdjęcia)

jaką techniką drukują na bluzach i czy jest to sito? problem z bluzami wiąże się z nadrukiem sitem. do sita trzeba przykleić koszulkę bluzę do podłoża. a ponieważ bluza ma od spodu misia to się odkleja i przesuwa. jak wprasowują folię to nie ma problemu ale trwałość mniejsza i cena wyższa. popytaj i daj znać. jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. pokaż im naszywkę i zapytaj czy to zrobią bo jak znam życie to nie :( za małe szczegóły na prasowankę.
pozdr
Wojtek
warrior_trooper
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: warrior_trooper »

oki jutro wplacam mialem klopoty z wejsciem na forum ale juz jest git dzieki naszemu adminowi:)
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: wwwolti »

zamykam listę zamówień na koszulki dodatkowe. Od tej pory proszę o zamówienia tylko na pw. W indywidualnych przypadkach rozpatrzę podanie :)

cena męskiej: 30,34 zł
cena damskiej: 30,34 zł
cena dziecięcej: 25,04 zł
cena dł. Rękaw: 37,64 zł


SUMA: 19
Pestek potwierdzone 3 cena: 116,02 zł wpłacono 116,50 zł nadpłata: 0,48 zł (MĘSKA( Mx1) DAMSKA( Sx1) DŁ REKAW( Mx1))
mordeczka potwierdzone 2 cena: 60,68 zł wpłacono 60,00 zł -nadpłata: 0,68 zł (MĘSKA( Lx1) DAMSKA( Mx1))
Mateo potwierdzone 2 cena: 60,68 zł (brak wpłaty) (MĘSKA( Lx1) DAMSKA( Lx1))
warrior_trooper potwierdzone 1 cena: 30,34 zł wpłacono 29,69 zł -nadpłata: 0,65 zł (MĘSKA( XLx1))
peny potwierdzone 2 cena: 78,37 zł wpłacono 77,40 zł -nadpłata: 0,97 zł (MĘSKA( Mx1) DAMSKA( Sx1))
Jędrek potwierdzone 4 cena: 135,97 zł wpłacono 133,36 zł -nadpłata: 2,61 zł (MĘSKA( XLx2) DŁ REKAW( XLx2))
demid potwierdzone 2 cena: 67,98 zł wpłacono 67,30 zł -nadpłata: 0,68 zł (MĘSKA( Lx1) DŁ REKAW( Lx1))
lysybald potwierdzone 1 cena: 37,64 zł wpłacono 37,30 zł -nadpłata: 0,34 zł (DŁ REKAW( Lx1))
wwwolti potwierdzone 1 cena: 37,64 zł wpłacono 37,00 zł -nadpłata: 0,64 zł (DŁ REKAW( XLx1))
stesiu potwierdzone 1 cena: 30,34 zł wpłacono 31,50 zł nadpłata: 1,16 zł (MĘSKA( Lx1))

Mateo deklaruje, ze przelał kasę. nie mam jeszcze jej na koncie. jak się pojawi zrobię aktualizację posta.
pozdr
Wojtek
Peny
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: Peny »

że się tak zapytam... co dalej z koszulkami?
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: wwwolti »

dziś kompletuję zestawy i w tyg rozpoczynam wysyłkę.
pozdr
Wojtek
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: KoSS »

Czekamy, ale roboty będziesz miał z tymi wysyłkami.
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
Awatar użytkownika
pestek
Posty: 2023
Rejestracja: 04 września 2007, 12:19
Motocykl: XV535 '95
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: pestek »

Mam do odsprzedania koszulkę z długim rękawem: rozmiar M ale takie bardzo malutkie M na mnie o dużo za malutkie.
Może jakiś filigranowy plecaczek lub motonitka w to wejdzie...
Więc jeśli ktoś chętny/-na to zapraszam na PW bo wygląda na to że nowych koszulek na razie nie będzie...

NIEAKTUALNE
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2008, 10:01 przez pestek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zanim napiszesz pierwszą wiadomość przeczytaj REGULAMIN (kliknij tu)
_______________________________
MRóWA
Posty: 1692
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 13:19
Motocykl: długonoga1100
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 47
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: MRóWA »

No dawać zamówienia na koszulki tylko się niepchać??? :rock:
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Zamowienia na dodatkowe koszulki(bluzy) Forum - wzór 2/1

Post autor: GLIWICKI »

Po glebokiej analizie oraz wielogodzinnej debacie ustalilismy, iz nie bedziemy hamowac tak pieknej oddolnej inicjatywy :twisted:
I nie ma dyskusji ...

:mrgreen: :twisted: :razz: :twisted: :mrgreen:

PS
Dla zachowania porzadku temat wydzielam i nadaje mu nowy tytul "Oficjalne koszulki Forum - II tura zamowien" . Prosze o dopisywanie swoich zamowien!!!

Ten temat zamykam :rock:
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Zablokowany