JAKA KURTKA?

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: joozek »

Ja mam taką: http://moto.allegro.pl/kurtka-skora-mot ... 06731.html Wszystko to co w opisie, ma. Rozmiary standardowe, ani zawyżone, ani zaniżone. Przewietrzniki przód i tył, dodatkowo elastyczne wszywki na ramionach. Zaleta, wg mnie oczywiście, to pasek na dole tak jak w ramonesce, centralny, dopasowujący całość. Również zamek zapinany na tzw zakładkę, nie przewiewa, no a w ciepłe dni można zapiąć jak ramoneskę. Ochraniacze nie przeszkadzają podczas jazdy i przy zakładaniu (niestety u konkurencji to mnie irytowało). Skóra gruba, no i ciężka, ale nie zwala z nóg :D Podpinka jak w kurtkach sportowych, oddychająca. Zamki porządne, w rękawach również. Kupiłem ją na wiosnę tego roku na moto-bazarze we Wrocku za 439zł. Dostałem dodatkowo środek do impregnacji (gratis) i teraz jest już bardziej miękka. Ogólnie jestem zadowolony. Teraz w niedzielę ich nie widziałem, ale była konkurencja z 4-Bicke. W swojej ofercie mają bardzo podobną (no może poza wyżej wspomnianym pasku), jakościowo wygląda dobrze, no i chyba nieco tańsza ... może :idea:
:motorcycle:
Józek Obrazek
Awatar użytkownika
Kapsel_
Posty: 89
Rejestracja: 27 listopada 2009, 21:23
Motocykl: narazie marzenie
Lokalizacja: Żywiec
Wiek: 60
Status: Offline

MOTOCYKLOWA KURTKA SKÓRZANA CHOPPER TURYSTYKA 2XL

Post autor: Kapsel_ »

http://allegro.pl/motocyklowa-kurtka-sk ... 33472.html Sprzedam nową kurtkę niedrogo.Rozm.2XL.
Przedmiotem aukcji jest nowa skórzana kurtka motocyklowa z protektorami. Materiały: Kurtka uszyta z wysokiej jakości skóry bydlęcej o grubości 1,2-1,4mm. Bezpieczeństwo: * Wymienny ochraniacz(protektor) kręgosłupa * Wymienny ochraniacz(protektor) na łokcie * Wymienny ochraniacz(protektor) na barki Komfort: * Kurtka posiada podwójny zamek błyskawiczny ykk umożliwiający zapięcie kurtki na grubszej lub cieńszej odzieży * Cztery zewnętrzne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny Ykk * Kurtka posiada zamki ykk na rękawach * Dwie klamry do regulacji obwodu na dole * Uniwersalny zamek pozwalający spiąć kurtkę ze spodniami * Do tej kurtki nie potrzebujesz pasa nerkowego KUPIONA W 4 BICKE
Awatar użytkownika
grzegorz 6
Posty: 349
Rejestracja: 11 grudnia 2007, 20:11
Motocykl: virago xv -1100
Lokalizacja: mielec
Wiek: 49
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: grzegorz 6 »

A co sądzicie o tej kurteczce i do tego spodnie od nich .
http://www.rebelhorn.pl/products/33
http://www.rebelhorn.pl/products/40
:zimno:
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 1180
Rejestracja: 27 października 2010, 09:26
Motocykl: XV 1100 / H-D RK
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiek: 64
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: Mirek »

Ja kurtkę i spodnie kupiłem tu- http://www.witleather.pl/index.html?sLang=s1 :rock:
Awatar użytkownika
Pawcio89
Posty: 148
Rejestracja: 12 czerwca 2012, 10:13
Motocykl: XV 250 3LS, VT 1100
Lokalizacja: Przewrotne
Wiek: 35
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: Pawcio89 »

Miał ktoś do czynienia z odzieżą firmy RYPARD L&J? Zastanawiam się dokładnie nad kurtką np KSM009 ale jakoś nie mogę się na nic zdecydować.
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: joozek »

Pawcio89 pisze:Miał ktoś do czynienia z odzieżą firmy RYPARD L&J? Zastanawiam się dokładnie nad kurtką np KSM009 ale jakoś nie mogę się na nic zdecydować.
Wygląda fajnie, jedynie ... ten kołnierz mnie nie przekonuje. Ciągle będziesz czuł się "nie do końca zapięty" :mrgreen: Piszę o sytuacji gdy będzie wiało, dodatkowe "skórzane śliniaki" chyba się nie sprawdzą. Ale to tylko moja opinia ... tej firmy nie znam
Józek Obrazek
Awatar użytkownika
buchalter
Posty: 474
Rejestracja: 04 września 2007, 13:41
Motocykl: Honda VTX 1300C
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 61
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: buchalter »

Pawcio89 pisze:Miał ktoś do czynienia z odzieżą firmy RYPARD L&J? .
Mam od nich kurtkę i nie narzekam.
Obrazek
podbiel
Posty: 1639
Rejestracja: 05 czerwca 2010, 14:09
Motocykl: virago xv750 '95
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: podbiel »

Rypard to nie firma produkująca odzież tylko siec sklepów zajmująca sie sprzedażą. Na plus dla nich to nie windowanie cen, jak z jakością sprzedawanych przez nich sortów się okaże bo też zakupiłem u nich gacie.
Awatar użytkownika
GOŁĄB
Posty: 494
Rejestracja: 05 czerwca 2012, 12:09
Motocykl: 535->XV1600->Fat Boy
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 34
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: GOŁĄB »

ma ktoś taką albo miał z nią styczność? Polecacie? http://4biker.pl/silver.php
Michał
Awatar użytkownika
kris70
Posty: 613
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 11:40
Motocykl: VTX 1300
Lokalizacja: Mysłowice
Wiek: 54
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: kris70 »

GOŁĄB pisze:ma ktoś taką albo miał z nią styczność? Polecacie? http://4biker.pl/silver.php
Jesli chodzi o walory wizualne-dla mnie zajebista :lol: Jak to sie ma do bezpieczeństwa? hmmm sam też najbardziej lubie jeżdzić w ramonesce :wink:
"...jeśli Bóg drzwi zamyka,to otwiera okno..."
Awatar użytkownika
Cpt. Nemo
Posty: 1560
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 13:11
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Warszawa Wawrzyszew
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: Cpt. Nemo »

Mnie by tylko to USA na plecach wkurzalo, reszta w porzadku :)
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Pozdrawiam, cpt. Nemo
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: Blunio »

Cpt. Nemo pisze:to USA na plecach wkurzalo
No i w takiej kurtce nie powinieneś jechać gdzie to państwo cieszy się "zasłużonym szacunkiem" :shock:
Wszak Polska ma też pięknego orła za godło. :bravo:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
macias
Posty: 202
Rejestracja: 01 kwietnia 2010, 17:26
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Chodel
Wiek: 33
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: macias »

Trochę odgrzeję temat... Noszę się z zakupem kurtki i spodni i całkiem przypadkiem trafiłem na stronę http://www.4-biker.pl którą GOŁĄB już podsyłał. Od razu pomyślałem, żeby przeszukać forum czy może temat tej strony gdzieś się pojawiał, a jak nie to zapytać się czy ktoś może ma jakiś produkt od nich i mógłby wyrazić swoją opinię :) Jaka jakość wykonania itd. Bo ceny są bardzo przystępne, no i znalazłem tam kurtkę prawie identyczną jak w tarborze - tylko cena o połowę mniejsza :D

Tak więc z racji, że nie znalazłem żadnych opinii to pytam: Warto kupować z tej strony czy znajdę coś lepszego w podobnych cenach? :)
Macias
Awatar użytkownika
olo
Posty: 521
Rejestracja: 29 listopada 2012, 21:47
Motocykl: Virago 750`94
Lokalizacja: Siedlce WS 7139
Wiek: 56
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: olo »

Kupiłem w 4-biker kurtkę i spodnie skórzane oraz kask. Jestem bardzo zadowolony, dobra, solidna jakość wykonania. Z kaskiem nie trafiłem w rozmiar, odesłałem, natychmiast przysłali mi drugi. Ceny bardzo przystępne. Lepiej kupować u nich rejestrując się na ich stronie, dają wtedy rabat.
Piotrek
Awatar użytkownika
macias
Posty: 202
Rejestracja: 01 kwietnia 2010, 17:26
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Chodel
Wiek: 33
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: macias »

Wybierałem się na przejażdżkę do Rzeszowa... Widzę, że mają tam sklep więc chyba na tygodniu zajadę i po przymierzam coś :D Dzięki za odpowiedź olo67 :nazdrowie: Może zobaczmy się nad Firlejem :motorcycle:
Macias
Awatar użytkownika
olo
Posty: 521
Rejestracja: 29 listopada 2012, 21:47
Motocykl: Virago 750`94
Lokalizacja: Siedlce WS 7139
Wiek: 56
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: olo »

macias pisze:Wybierałem się na przejażdżkę do Rzeszowa... Widzę, że mają tam sklep więc chyba na tygodniu zajadę i po przymierzam coś :D Dzięki za odpowiedź olo67 :nazdrowie: Może zobaczmy się nad Firlejem :motorcycle:
Jak się zobaczymy, to sobie zobaczysz jak kurtka wygląda i spodnie.
Piotrek
Awatar użytkownika
maciekmiod
Posty: 26
Rejestracja: 18 sierpnia 2012, 12:51
Motocykl: XV 535 2YL '99
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 37
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: maciekmiod »

olo67 pisze:Kupiłem w 4-biker kurtkę i spodnie skórzane oraz kask. Jestem bardzo zadowolony, dobra, solidna jakość wykonania. Z kaskiem nie trafiłem w rozmiar, odesłałem, natychmiast przysłali mi drugi. Ceny bardzo przystępne. Lepiej kupować u nich rejestrując się na ich stronie, dają wtedy rabat.
Jakie modele dokładnie kupiłeś?

Ja jeździłem tam do nich jak sam kompletowałem strój, tyle że nie mieli nic wygodnego i fajnego (sklep w Warszawie). Ostatecznie w MCSie kupiłem kurtkę i spodnie a w InterMotors buty. W MCSie był taki okres w maju że do każdej kurtki dawali ochraniacz pleców za darmo, więc zawsze to te 350 zł do przody się było. No i jeszcze za każdy wydany 1 tys. było 2% zniżki i za płatność gotówką (a nie kartą) kolejne 2% można było utargować (marża banku). Na domiar dobrego moja kurtała była przeceniona 700 zł więc za dużo nie myślałem tylko brałem :)
Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa, i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć.

Obrazek
Awatar użytkownika
agust
Posty: 54
Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 17:56
Motocykl: Road Star XV1700
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiek: 51
Status: Offline

Re: JAKA KURTKA?

Post autor: agust »

Witam
dziś zakupiłem sobie taką kurtkę firmy modeka , całkiem przyzwoite pieniądze biorąc pod uwagę że ocieplacz jak i membrana wypinana każde z osobna , a i fajnie leży mam nadzieje że spisze się w użytkowaniu http://www.modeka.pl/pl/produkty/#!box/pace/290/1/m , a do sprzedania mam 4biker http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-sk ... v-chopper/ rozmiar 3XL (wymiar na stronie w tabelce) , fajna kurtka ale niestety za duża dla mnie stąd decyzja o sprzedaży .
Pozdrawiam
Paweł
ODPOWIEDZ