Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
BUTCH3R
Posty: 77
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 16:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535 / WSK M06-64
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: BUTCH3R »

Trudno się mówi :( będę musiał obejść się smakiem :/
Reklamować musisz, może ktoś ruszy dupsko z krzesła i poszuka na magazynie za szafą :D
Najbezpieczniej jednak kurierem i to "za pobraniem"
Daliśmy ciała bo mam 30km do Warszawy a jakby tego było mało 2 tydzień jestem codziennie. Mogliśmy się ustawić i osobiście bym je odebrał. Ale mądry polak po szkodzie :D No nic pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję że się odnajdą :(
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5547
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Andrzej S »

BUTCH3R jeśli jesteś zainteresowany to XL 1szt mi nadbywa
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 308
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:58
Motocykl: BMW R1150R
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Wiek: 62
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Leszek »

macio68 pozdrawiam serdecznie i proszę,abyś w wolnej chwili napisał co z moją koszulką?Adres wysłałem jeszcze raz na pw.Z góry dziękuję.
Leszek
Awatar użytkownika
macio68
Posty: 449
Rejestracja: 25 września 2010, 13:20
Motocykl: Virago 535 DX 2001
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: macio68 »

Leszku, dziś dostałem od Ciebie PIERWSZY RAZ dane do wysyłki :roll: Postaram się dziś wysłać. I też pozdrawiam serdecznie :rock:
Marzenia jednak się spełniają... A to, co NAJWAŻNIEJSZE, mamy bliżej siebie niż nam się wydaje
BUTCH3R
Posty: 77
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 16:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535 / WSK M06-64
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: BUTCH3R »

Dzięki Andrzej S, jeśli moje się nie znajdą, to bardzo chętnie nabędę od Ciebie tą koszulkę :D
Zaczekajmy jeszcze trochę...
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5547
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Andrzej S »

Nie ma problemu :rock:
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 308
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:58
Motocykl: BMW R1150R
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Wiek: 62
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Leszek »

Dzięki Maćku za szybką przesyłkę.Kaskę wysłałem w piątek.Piwko postawię przy pierwszym spotkaniu.Pozdrawiam!Oczywiście koszulka super!
Leszek
BUTCH3R
Posty: 77
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 16:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535 / WSK M06-64
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: BUTCH3R »

I jak Maciek reklamowałeś już to na poczcie???
Czekam na info :/
Awatar użytkownika
macio68
Posty: 449
Rejestracja: 25 września 2010, 13:20
Motocykl: Virago 535 DX 2001
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: macio68 »

Przepraszam Cię, Paweł - oficjalnie i otwarcie na Forum - niestety nie miałem ani czasu, ani głowy do tego. Jeśli mi się uda poukładać czasowo - postaram się złożyć reklamację we wtorek. A uzyskane info - także oficjalnie - podam na Forum.
Pozdrawiam :rock:
Marzenia jednak się spełniają... A to, co NAJWAŻNIEJSZE, mamy bliżej siebie niż nam się wydaje
BUTCH3R
Posty: 77
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 16:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535 / WSK M06-64
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: BUTCH3R »

Widzę, że moja sprawa "zdechła" :D
Moja propozycja jest taka. Oddasz mi kasę za 2 z 3 zamówionych koszulek, bo tyle mniej więcej kasy dostaniesz, od poczty jeśli uznają reklamację.
Może jak będziesz za swoją kasą chodził szybciej to się wyjaśni, bo ja na razie tylko w plecy jestem :???:
Dane wyślę Ci na priv. Napisz co i jak :rock:
Awatar użytkownika
macio68
Posty: 449
Rejestracja: 25 września 2010, 13:20
Motocykl: Virago 535 DX 2001
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: macio68 »

BUTCH3R pisze:Może jak będziesz za swoją kasą chodził
Przykro mi, ale z powodów osobistych "nie będę chodził za kasą". Przelew poszedł. Proszę, żebyś potwierdził wpłynięcie kasy.

EDIT: tak dla jasności...
macio68 pisze:BUTCH3R, jeśli przesyłka nie dotarła to najwyżej zwrócę Ci kasę za koszulki, na wypadek gdyby paka się nie znalazła; zatem o ewentualną kasę możesz być spokojny.
macio68 pisze:Z kilkunastu przesyłek wysyłanych w tym samym trybie, "nierejestrowanych" przesyłek pocztowych priorytetowych, ta jedna musiała nie trafić do adresata
Marzenia jednak się spełniają... A to, co NAJWAŻNIEJSZE, mamy bliżej siebie niż nam się wydaje
BUTCH3R
Posty: 77
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 16:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535 / WSK M06-64
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: BUTCH3R »

macio68 pisze:
BUTCH3R pisze:Może jak będziesz za swoją kasą chodził
Przykro mi, ale z powodów osobistych "nie będę chodził za kasą". Przelew poszedł. Proszę, żebyś potwierdził wpłynięcie kasy.

EDIT: tak dla jasności...
macio68 pisze:BUTCH3R, jeśli przesyłka nie dotarła to najwyżej zwrócę Ci kasę za koszulki, na wypadek gdyby paka się nie znalazła; zatem o ewentualną kasę możesz być spokojny.
macio68 pisze:Z kilkunastu przesyłek wysyłanych w tym samym trybie, "nierejestrowanych" przesyłek pocztowych priorytetowych, ta jedna musiała nie trafić do adresata
Tak to teraz może jeszcze zrobisz ze mnie oszusta i krętacza. Nie moja wina, że paczki wysyłasz bez potwierdzenia, masz nauczkę na przyszłość !!!!!!

"Dziwne że tylko jedna nie dotarła" --->>> zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz "kolego" !!! Teraz żałuję że nie chciałem zwrotu kasy za 3 koszulki. Człowiek się zlitował bo jakby nie było, to nie jego wina, i co w nagrodę złodzieja ze mnie jeszcze chce zrobić !

Dziwne że nie zależy Ci na kasie. Nie masz czasu na reklamację, człowieku to 15min trwa.
Równie dobrze nie musiałeś wcale wysyłać tych koszulek. Pomyślałeś sobie, nowy na forum nie będzie szumu robił. Więc zastanów się 2 razy zanim kogoś oskarżysz "kolego" !!!

[ Dodano: Sro Mar 23, 2011 4:53 pm ]
Aha, pieniądze dotarły :!:

[ Dodano: Sro Mar 23, 2011 4:57 pm ]
Andrzej S, Jeśli oferta jest jeszcze aktualna, to chętnie odkupię od Ciebie koszulkę.
Tylko proszę o wysłanie "za pobraniem" bo te przesyłki chyba są rejestrowane.
Z góry dzięki. Dane podeślę w PW :rock:
Awatar użytkownika
macio68
Posty: 449
Rejestracja: 25 września 2010, 13:20
Motocykl: Virago 535 DX 2001
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: macio68 »

BUTCH3R, 3 sprawy.
Nie będę cytował całego Twojego posta, nie będę też wdawał się w pyskówki na Forum. Niemniej jednak:
po 1. - w cytowanym przez Ciebie poście nigdzie nie padły stwierdzenia sugerujące, że jesteś "oszustem, krętaczem" bądź "złodziejem". Dla odmiany zacytowałem swoje własne posty z poprzedniej strony z deklaracją, że zwrócę Ci kasę. I wybacz - ale to, że przesyłka nie dotarła nie jest moją winą. Fakt, mam nauczkę (CAŁY cytowany wcześniej post, polecam lekturę ostatniego zdania):
macio68 pisze:BUTCH3R, właśnie wracam z poczty i... generalnie wielka qpa. Po 1. - nie ma systemu śledzenia przesyłek, więc namierzyć tejże się nie da. Po 2. - reklamować mogę dopiero po 14 dniach od nadania przesyłki, czyli w najbliższy wtorek. Na tę chwilę mogę tylko przyjąć na klatę NIE_DOSTARCZENIE koszulek do Ciebie i pokajać się :oops:
Z kilkunastu przesyłek wysyłanych w tym samym trybie, "nierejestrowanych" przesyłek pocztowych priorytetowych, ta jedna musiała nie trafić do adresata :frustrated:
Cóż, jeśli kiedykolwiek coś będe wysyłał - wybiorę "rejestrowane" przesyłki, czymkolwiek by to nie było.
BUTCH3R pisze:Pomyślałeś sobie, nowy na forum nie będzie szumu robił
A TEGO akurat to nie bardzo rozumiem, bo na Forum jesteś miesiąc dłużej, niż ja...

Po 2. - do wiedzy Twojej i innych zainteresowanych Forumowiczów: niezależnie od tego, że mam swoje sprawy, dużo ważniejsze niż kasa za 3 koszulki, to wg informacji z poczty nie ma większych szans na jakiekolwiek reklamowanie "nierejestrowanej" przesyłki z racji braku jej zaksięgowania (brak potwierdzenia nadania), jak i zadeklarowanej wartości. Zważywszy na to, co się stało z Twoją przesyłką - do Leszka wysłałem już przesyłkę poleconą; wszystkie pozostałe (poza paczkami "zbiorowymi") wysyłałem identycznie - jako przesyłki pocztowe priorytetowe.

Po 3. - byłeś łaskaw zacytować zdanie z priva... Ja - sorry - nie mam w zwyczaju prowadzić tego typu dyskusji na publicznym Forum. Nie cytuję żadnej z wypowiedzi z korespondencji prowadzonej na privie... Zarazem powtórzę: już na poprzedniej stronie sam zasugerowałem zwrot kasy. Więc by zakończyć OT: nie wydaje mi się, żebym gdziekolwiek w swoich wypowiedziach na Forum sugerował, że jesteś złodziejem czy oszustem, a temat ewentualnego zwrotu pieniędzy wziąłem "na klatę" już wcześniej. Nie sądzę także, żeby którakolwiek z moich wypowiedzi uzasadniała takie a nie inne Twoje wypowiedzi (typu "kolego, robisz ze mnie złodzieja" itd). I tyle ode mnie.
Marzenia jednak się spełniają... A to, co NAJWAŻNIEJSZE, mamy bliżej siebie niż nam się wydaje
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5547
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Andrzej S »

BUTCH3R,XL męska 1szt, jest do wzięcia, podaj dane na priv,mile widziany nr tel. to uzgodnimy sposób przesyłki itp, pozdrawiam :rock:
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
Awatar użytkownika
skipbulba
Posty: 2030
Rejestracja: 20 sierpnia 2010, 18:49
Motocykl: BMW k1200 LT
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: skipbulba »

Za każdy dobry uczynek trzeba odpowiednio mocno dostać w dupę :D

PAX między chrześcijany :drunksmile: :nazdrowie:
Było Virago XV 535, Dragstar XVS 1100 Classic, był Roadstar XV 1700 Silverado
Jest BMW K 1200 LT
---
Skip
Cruiseriders MC Poland
Mother Chapter
Awatar użytkownika
kubi70
Posty: 753
Rejestracja: 19 listopada 2010, 23:33
Motocykl: XV750 ->HD Sport
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: kubi70 »

Andrzej S pisze:BUTCH3R,XL męska 1szt, jest do wzięcia,... :rock:
Andrzeju jeżeli nie będziesz miał chętnego na koszulkę to ja jestem następny :smile: Jak by cóś to napisz na priv cenę itd. :mrgreen:
:motorcycle: :chopper:
Awatar użytkownika
macio68
Posty: 449
Rejestracja: 25 września 2010, 13:20
Motocykl: Virago 535 DX 2001
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: macio68 »

skipbulba pisze:Za każdy dobry uczynek trzeba odpowiednio mocno dostać w dupę
Maćku, ja tę sentencję znam w nieco innej wersji: jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą... :wink:
Ale masz rację: PAX, to nie miejsce na prywatne utarczki.
Pozdrawiam wszystkich: ZADOWOLONYCH i NIEZADOWOLONYCH z dystrybucji IV edycji :rock:
Marzenia jednak się spełniają... A to, co NAJWAŻNIEJSZE, mamy bliżej siebie niż nam się wydaje
BUTCH3R
Posty: 77
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 16:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535 / WSK M06-64
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: BUTCH3R »

Ok może i niepotrzebnie tak na Ciebie naskoczyłem. Ale w taki sposób zacytowałeś post, że wygląda to tak jak byś mnie oskarżał.
Z kilkunastu przesyłek wysyłanych w tym samym trybie, "nierejestrowanych" przesyłek pocztowych priorytetowych, ta jedna musiała nie trafić do adresata
Nie dziw się, że ktoś ma do Ciebie pretensje, jeśli obiecujesz zareklamować sprawę we wtorek, a mija tydzień i nie mam żadnej odpowiedzi tzn że coś jest nie tak, mogłeś napisać chociaż pmkę, że masz jakieś problemy, albo inne ważne sprawy.
Jeśli podejmujesz się zorganizowania czegoś takiego to doprowadzaj sprawy do końca.
Kiedy zamierzałeś napisać coś w mojej sprawie. Jak sprawa uległa by przedawnieniu na poczcie. Poza tym nie ma samowolki na poczcie na 100% jest jakaś adnotacja że taka przesyłka została przyjęta, kasjerka także się rozlicza na koniec zmiany !!!
Byłem skłonny nie brać od Ciebie żadnych pieniędzy, ale jeśli nie chiałeś nawet reklamacji na poczcie zrobić no to sorry, ale coś jest nie tak.
Moja reakcja była taka a nie inna z powodu nie otrzymania żadnego potwierdzenia, chociażby zgłoszenia reklamacji na poczcie !!!


I źle zrozumiałeś to co napisałem w pmce o zwrocie kasy za zareklamowane przesyłki !!!
Chciałem Ci wytłumaczyć jak to wygląda ,a Ty na mnie naskoczyłeś, że niby powiedziałem że zarabiasz na mnie. Z resztą w tej wiadomości jasno piszesz "Dziwne, że wszyscy dostali a Ty jeden nie..." i zacytowałem to ponieważ, co innego piszesz na forum, a co innego w pmkach !!!
Tak, czy siak - będę miał wiedzę, to się nią podzielę, także TU, na forum - żeby nie było nieporozumień :razz:
Więc dlaczego mam nie cytować. Na forum w postach ładnie pięknie, a prywatnie proszę bardzo. Więcej nie zamierzam się wypowiadać w tym temacie.

Za każdy dobry uczynek trzeba odpowiednio mocno dostać w dupę
Ciekawe skipbulba jak Ty byś zareagował w tej sytuacji, gdyby to o Twoje koszulki chodziło
Maciek nie dostałby po dupie gdyby nie olał mojej sprawy. Jeśli ja bym miał jakiś dług u kogoś to przede wszystkim starałbym się wykrzesać te 15min z napiętego grafiku i załatwić tę sprawę do końca na poczcie.
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5547
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Andrzej S »

kubi70 niestety moja XL jutro do BUTCH3R poleci.
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
Awatar użytkownika
kubi70
Posty: 753
Rejestracja: 19 listopada 2010, 23:33
Motocykl: XV750 ->HD Sport
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: kubi70 »

luzik , skoro była obiecana to tak trzeba a ja może jeszcze gdzieś upoluję :roll:
:motorcycle: :chopper:
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5547
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Andrzej S »

kubi70 przecież jest kolejna edycja, ja też się zastanawiam czy sobie jeszcze ze 2 szt L nie wziąść.
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: pisior »

Andrzej S pisze:kubi70 przecież jest kolejna edycja, ja też się zastanawiam czy sobie jeszcze ze 2 szt L nie wziąść.
te to ty taki sam kurdupel jak ja jesteś :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5547
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: Andrzej S »

przecież pisałem że auto z drabiny myję
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: pisior »

:lol: do vana to ja musze wskakiwac :lol:
ale l nosze :lol;
Obrazek
Awatar użytkownika
macio68
Posty: 449
Rejestracja: 25 września 2010, 13:20
Motocykl: Virago 535 DX 2001
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Oficjalne koszulki Forum - IV tura

Post autor: macio68 »

BUTCH3R, nie będę prowadził dyskusji z Toba. Mój post w tym wątku był odpowiedzią na Twoje "robisz ze mnie oszusta itd". Z moich prywatnych spraw nie zamierzam Ci się spowiadać. A że:
w tej wiadomości jasno piszesz "Dziwne, że wszyscy dostali a Ty jeden nie..." i zacytowałem to ponieważ, co innego piszesz na forum, a co innego w pmkach !!!
to fakt - wybacz, ale IMO czym innym jest wątek na Forum, a czymś zupełnie innym są privy. Te ostatnie są właśnie m.in. po to, żeby TAKIE sytuacje można było sobie wyjaśniać...
Ale skoro już cytujesz...
Jeśli wysłałeś to jako paczka to poczta zwraca 5-cio krotność, albo 15 krotność wysyłki paczki.
w PW, na forum piszesz o chodzeniu za własną kasą... Może i źle zrozumiałem istotę tych wypowiedzi, ale przyznasz chyba, że W KONTEKŚCIE są bardzo sugestywne...

I na koniec:
BUTCH3R pisze:Jeśli ja bym miał jakiś dług u kogoś
... chyba różnie rozumiemy pojęcia długu... Ale powiem tak: zażądałeś zwrotu kasy - i otrzymałeś ją, pomimo tego, że nie ja ponoszę winę za niedostarczenie przesyłki do Ciebie. I myślę, że byłoby dobrze, gdybyś w TEJ sytuacji raczej nie robił z siebie mojego dobroczyńcy
BUTCH3R pisze:Teraz żałuję że nie chciałem zwrotu kasy za 3 koszulki. Człowiek się zlitował bo jakby nie było, to nie jego wina, i co w nagrodę złodzieja ze mnie jeszcze chce zrobić !
- jeśli życzysz sobie zwrotu kasy za 3. koszulkę to napisz to jasno i wyraźnie. I tyle.
Z mojej strony - koniec tematu na Forum, ewentualne dalsze Twoje uwagi na mój temat poproszę na PW.
Marzenia jednak się spełniają... A to, co NAJWAŻNIEJSZE, mamy bliżej siebie niż nam się wydaje
ODPOWIEDZ