Białe Koszulki Forumowe

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: joozek »

Dzięki Kris2K za koszulki, są fajne :mrgreen: Aspius za dystrybucje i dostawę :mrgreen:
Dopiero teraz ... ale wczasowałem sobie :lol: DZIĘKI
Józek Obrazek
Awatar użytkownika
kris78
Posty: 96
Rejestracja: 24 kwietnia 2012, 10:04
Motocykl: XV 700, virago
Lokalizacja: Legnica
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: kris78 »

:bravo: Koszulka dotarła, dzięki wszystkim za zaangażowanie. :bravo:
Pozdrawiam. :rock:
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: pisior »

czy jest opcja ,żeby pisior takową posiadał ? był zapisany ale dal tyłka :(
Obrazek
dydzio
Posty: 792
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 13:24
Motocykl: XV 750 `95
Lokalizacja: Kattowitz
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: dydzio »

Nie martw się, ja byłem zapisany, zapłaciłem i też nie dostałem...
Awatar użytkownika
IŻIK
Posty: 1795
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57
Motocykl: Yamaha 535-Czarnula
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: IŻIK »

dydzio pisze:Nie martw się, ja byłem zapisany, zapłaciłem i też nie dostałem...
Twoja koszulka od dawna na Ciebie czeka,tylko jakoś Tobie nie chce się jej odebrać... otrzymywałeś wiadomości na PW ...nie tylko ode mnie,także nie pierd...... Tylko Ty nie wyraziłe chęci odbioru.... poczytaj ...... były w Katowicach swego czasu (tu gdzie mieszkasz) i nie chciało Ci się odbrać.

PS.
Wszystkie koszulki ode mnie wyszły i z tego co wiem, zostały odebrane przez właścicieli..... (oprócz Twojej z tego co widze).
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
dydzio
Posty: 792
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 13:24
Motocykl: XV 750 `95
Lokalizacja: Kattowitz
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: dydzio »

Iżik, byłem u Herflicka, sprawdź sam, czy masz moje BIAŁE koszulki zamówione w TYM temacie!
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: kris2k »

dydzio, nie siej zamieszania.

Koszulki należało zamawiać w SKLEPIKU a nie w TEMACIE!!! Było o tym pisane we wszystkich wątkach, i to niejednokrotnie. Jak zamawiać w sklepiku też było opisywane. A temat był założony po to aby się zorientować ile osób byłoby chętnych na BIAŁE koszulki. Taka sonda.
Zresztą wszystkie tematy było po to zakładane: tak na białe, jak na normalne i na zlotowe.
Pisałeś do mnie na PW, do Stilgara również. Złożyłeś zamówienie na KOSZULKI ZLOTOWE rozmiar XL szt.2!!!! Tak zamówiłeś w sklepiku, tak ja mam na zamówieniu, tak ma Stilgar, TY SAM również pisałeś do mnie że takie zamówienie złożyłeś. A teraz nie chcesz odebrać i do tego pieklisz się że nie otrzymałeś forumowych białych pomimo ze w temacie zamawiałeś. Człowieku, ogarnij się, Ty jako JEDYNY ze wszystkich zamawiających złożyłeś zamówienie w sklepiku niepoprawnie, a teraz jeszcze masz pretensje.
Ani ja się za ten stan rzeczy do winy nie poczuwam, ani Stilgar również nie ma ku temu powodu. Tym bardziej IŻIK czy Helflick, lub ktokolwiek inny nie powinien. Dałeś dupy stary i tyle.
Żebyś się nie czuł pokrzywdzony odeślij mi te koszulki, a ja Ci zrobię przelew na kwotę jaką za nie zapłaciłeś. I koniec tematu.
dydzio
Posty: 792
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 13:24
Motocykl: XV 750 `95
Lokalizacja: Kattowitz
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: dydzio »

Tak zamówiłem, bo nie widziałem innej opcji, a że nikomu nie przyszło do głowy sprawdzić przelewu, gdzie wyraźnie napisałem, że płacę za białe, ani nikt nie zauważył, że nie było mnie na zlocie, więc po co mi zlotowa koszulka? Nawet Herflick się dziwił, że przyszły zlotowe...
Koszulek nie odebrałem od Herflicka, ma je albo On, albo sądząc po wypowiedzi Iżik. Jeśli tak sprawę stawiasz, to nie przelewaj mi spowrotem tych pieniędzy, bo mam nadzieję, że to nie ostatnia akcja z białymi koszulkami. Może tak być?
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: kris2k »

Hmm, na zlocie było tak coś ok. 300 forumowiczów, przepraszam Cię bardzo że nie zainteresowałem się czy dotarłeś i który to Ty jesteś.
Koszulki zamawiało ponad 60 osób, więc wybacz Stilgarowi że nie zadał sobie trudu i nie sprawdził czy Dydzio był na zlocie i czy dobre koszulki zamawiał. Wybacz również mnie że nie zadzwoniłem do Stilgara i nie zapytałem czy nie wie jak ma na nazwisko Dydzio bo nie wiem czy dobrze zamówienie złożył. Wybacz chłopakom z GŚ którzy zajęli się dystrybucją że nie zaświeciła im się ostrzegawcza lampka i nie skorygowali co Dydzio zamawiał a co im Kris wysłał. Wybacz nam wszystkim.
Tak jak pisałem, koszulki odbierz i odeślij TY, bo żaden z chłopaków nie bedzie za Ciebie na pocztę latał i dodatkowo kosztów przesyłki pokrywał. Ja ostatnio trochę polatałem i wiem co to za przyjemność. Odeślij mi je, podaj na PW nr konta a ja Ci przeleję kasę, uwzględnie nawet koszt przesyłki jaki poniesiesz abyś nie czuł się poszkodowany.
Na następną turę nie masz co czekać bo takowej nie planuję, jestem chyba zbyt mało odpowiedzialnym człowiekiem i nie potrafię tego tematu wystarczająco ogarnąć aby się tym dalej zajmować.
Awatar użytkownika
MorePain
Posty: 1166
Rejestracja: 15 marca 2012, 18:08
Motocykl: Suzuki LS 650
Lokalizacja: Mazowieckie, Modlin
Wiek: 30
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: MorePain »

Nie no Kris, nie przesadzaj. Z koszulkami mimo wszystko poszło sprawnie. Nie było to w końcu 10 koszulek, więc te 2 koszulki mieści się w szerokim marginesie błędu. Byłbym niezwykle zadowolony gdyby za jakiś czas(może rok) nastąpił dodruk białych koszulek. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby tym się zająć - trudno i szkoda. Z mojej strony masz 100% wsparcia i poparcia gdybyś chciał się jeszcze raz tym zająć. Dziękuję jeszcze raz za koszuleczkę.
liannon
Posty: 26
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 11:32
Motocykl: Virago 750 '94
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: liannon »

Widzę że z koszulkami jest mały problem więc mam propozycję może ktoś umieści na forum wzór koszulki i logo w dobrej rozdzielczości bo wprawdzie wykonanie jednej sztuki jest dość drogie ale za to każdy może zrobić sobie koszulkę sam.

A i jakby gdzieś zalegała jakaś koszulka w rozmiarze L lub XL to jestem zainteresowany.
Awatar użytkownika
krzycho1978
Posty: 1238
Rejestracja: 19 lutego 2010, 16:07
Motocykl: BMW1200 LT
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: krzycho1978 »

a co z moimi????
Obrazek
motory nurkowanie narty
667-402-281
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Białe Koszulki Forumowe

Post autor: kris2k »

krzycho, Twoje chyba zostały wysłane do kogoś kto miał je rozprowadzać, nie pamiętam kto w Twoim rejonie się tego podjął. Napisz mi na PW imię i nazwisko, przejrzę listę to Ci napiszę gdzie się powinny znajdować.

liannon, pisz do Stilgara, on ma projekt logo
ODPOWIEDZ