Gadżet, prezent ... Nowy 2013 Sezon

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Gadżet, prezent ... Nowy 2013 Sezon

Post autor: joozek »

Temat się zestarzał, więc pora na nowy temat wątku ...... NOWY 2013 SEZON
Będąc ostatnio na moto-bajzlu we Wrocku oglądałem coś co mogłoby się każdemu z nas przydać. Tak naprawdę Nowy sezon już się rozpoczął, więc czas na jakieś wspólne przedsięwzięcie ... czyli prezenty :mrgreen:
oto moja propozycja:
http://allegro.pl/pokrowiec-kieliszek-t ... 42668.html

Przeglądałem stare wątki i natknąłem się na podobny gadżecik, na którym znajomi Waldiego wykonali grawery naszych nicków. Tak sobie pomyślałem, że na takich kieliszkach też by można było takie coś naskrobać :mrgreen:
Co Wy na to?
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2013, 20:37 przez joozek, łącznie zmieniany 4 razy.
Józek Obrazek
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Gadżet, prezent ... Święta

Post autor: joozek »

Witam
Zrobiłem pierwszą sztukę na nasze potrzeby. Przepraszam z góry, że tak długo to trwało, ale firma DRP miała pełne rece roboty, no i grawer też (w moim rejonie czas karczm górniczych). Zdjęcia poniżej. Niestety sam tego nie umiałem zrobić, więc poprosiłem o pomoc.
Ceny: kieliszek 15 zł + grawer 30 zł + etui DRP 39 zł. Łącznie wyszło 84 zł plus jeszcze wysyłki. To oczywiście był prototyp, no i chciałem zrobić porządnie. Grawer jest mechaniczny, a etui ze skóry i od Dudziaka. Można te koszty minimalizować, ale to jak w takich sytuacjach bywa, zależy od ilości zamówień. Na dzień dzisiejszy wiem, że grawer przy 30 szt i więcej, to koszt 20 zł. Można też zamówić kieliszki razem z etui ze skóry ekologicznej za 29 zł, a grawer z sitodruku.
:motorcycle:
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2013, 20:40 przez joozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Józek Obrazek
Awatar użytkownika
Bynio
Posty: 1300
Rejestracja: 05 czerwca 2011, 18:21
Motocykl: XVS 1300 2007r.
Lokalizacja: Kutno
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Gadżet, prezent ... Święta

Post autor: Bynio »

A czy cena graweru nie jest tez zależna od różnicy graweru ? chodzi mi o to że jak na wszytskich będzie to samo to cena inna i jak na każdym będzie co innego to też cena inna
Obrazek
Umiarkowane spożywanie alkoholu nie jest szkodliwe nawet w duzych ilościach
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Gadżet, prezent ... Święta

Post autor: joozek »

Bynio pisze:A czy cena graweru nie jest tez zależna od różnicy graweru ? chodzi mi o to że jak na wszytskich będzie to samo to cena inna i jak na każdym będzie co innego to też cena inna
Na każdym dekielku kieliszka są dwa napisy; Virago i dowolny nick forumowy, a tak że, wielkość liter. Cena 20 zł dotyczy właśnie takiego rozwiązania, przy zamówieniu 30 szt i więcej. Dodam też, że litery mają wypełnienia ... powinno to być widać na zdjęciach. Na które czekamy Krzysztofie :mrgreen:
Józek Obrazek
Awatar użytkownika
kris78
Posty: 96
Rejestracja: 24 kwietnia 2012, 10:04
Motocykl: XV 700, virago
Lokalizacja: Legnica
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gadżet, prezent ... Święta

Post autor: kris78 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewiur
Posty: 482
Rejestracja: 02 czerwca 2010, 21:06
Motocykl: VN800 Classic
Lokalizacja: Koszanowo k.Leszna
Wiek: 33
Status: Offline

Re: Gadżet, prezent ... Święta

Post autor: wiewiur »

pomysł świetny, wykonanie też, tylko cena za taki gadżet według mnie zbyt duża
born to be wild !
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Gadżet, prezent ... Święta

Post autor: joozek »

Dzięki Krzysiek za zdjęcia :D :rock:
Co do ceny, pisałem już na ten temat w poście wyżej. Grawer to 20 zł. Napisze po świętach do Dudziaka, jaka byłaby cena przy zbiorowym zamówieniu. Może też kolega, który na naszym forum reklamował firmę DRP w jakiś sposób pomoże nam ograniczyć koszty. Pisałem też do firmy, gdzie kupiłem kieliszek, mają już tańsze 12 zł, więc może przy większym zamówieniu coś jeszcze urwiemy. Więcej szczegółów podam, jak już coś ustalę. Tańsza alternatywa to tak jak na tym linku http://allegro.pl/pokrowiec-kieliszek-t ... 42668.html z ewentualnym dodatkowym grawerem za 20 zł.
Ok, teraz proszę Was o komentarze i uwagi.
:motorcycle:
Józek Obrazek
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Gadżet, prezent ... Nowy Sezon

Post autor: joozek »

Nowe szczegóły cen. Dotyczy przy zamówieniu 30 i więcej szt
1. kieliszek 12 zł
2. grawer mechaniczny; VIRAGO z dowolnym nickiem 20 zł
3. etui DRP skóra 34 zł
Kwota łączna 66 zł + przesyłka

Proszę, Panie i Panowie o komentarze i uwagi. Zainteresowanych, o zapisywanie się na listę :mrgreen:

1. :?:
Józek Obrazek
ODPOWIEDZ