wklad lightbarow, moze ktos cos madrego podpowie

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Maly-Glod
Status: Offline

wklad lightbarow, moze ktos cos madrego podpowie

Post autor: Maly-Glod »

Prosze o pomoc w takim temacie, pekl mi wklad lightbara i zastanawiam sie nad wymiana samego wkladu. takie cos znalazlem
http://allegro.pl/lampa-lightbar-wklad- ... 87258.html
po telefonie do serwisu oczywiscie powiedzieli ze nie kupuje sie samego wkladu bo moze nie pasowac (podejrzewam ze samych wkladow nie sprzedaja wiec to czego oni nie maja to zle)
Patrzac na zdjecie szkielko wyglada tak samo (soczewka) i dlatego pytanie czy ktos z forumowiczow moze kupowal sam wklad i czy nie ma z tym problemu
Pozdrawiam
:pomocy:
Awatar użytkownika
DARKMAN
Posty: 899
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 00:39
Motocykl: Virago 535 '90
Lokalizacja: Legnica
Wiek: 34
Status: Offline

Re: wklad lightbarow, moze ktos cos madrego podpowie

Post autor: DARKMAN »

To zależy co masz na myśli pisząc wkład. Chodzi ci o szkło (ew. tworzywo) czy odbłyśnik.
Yamaha Virago 535

SZUKASZ NOWYCH OPON DO SWOJEJ YAMAHY?? NAPISZ PW A BĘDĄ TAŃSZE NIŻ W NECIE! ;)

Wymiana opon motocyklowych - LEGNICA i okolice. Przystępne ceny!
Awatar użytkownika
joozek
Posty: 1924
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 20:10
Motocykl: virago xv 750 1993
Lokalizacja: LUBIN
Wiek: 58
Status: Offline

Re: wklad lightbarow, moze ktos cos madrego podpowie

Post autor: joozek »

Nie widziałem przeciwwskazań i takowy kupiłem, rozmiar taki sam - szkło - ten sam wzór :D . Ja jednak kupiłem 2 szt gdyż w obu odbłyśnikach była już rdza, ale po porównaniu z tymi co miałem (moto z Belgii) wyglądały identycznie. Popatrz na ofertę MOTO-JAPAN czasami mają cenę 90 zł za 2 szt, przesyłka też tańsza. Na Moto-Bajzlach też je mają, ale cenią jak na allegro po 50 zł.
Józek Obrazek
Maly-Glod
Status: Offline

Re: wklad lightbarow, moze ktos cos madrego podpowie

Post autor: Maly-Glod »

tak podejrzewalem, ale wolalem zapytac kogos kto mial z tym stycznosc. dzieki wielkie
Awatar użytkownika
czarodziej
Posty: 70
Rejestracja: 29 marca 2012, 21:36
Motocykl: virago 1100 97r.
Lokalizacja: STARGARD
Wiek: 59
Status: Offline

Re: wklad lightbarow, moze ktos cos madrego podpowie

Post autor: czarodziej »

Siemka miałem taki sam kłopot kupiłem na allegro klosz razem z odblaskiem występuje to jako jeden element do tego żarówka koszt to było około 60 zł z dostawą trzeba dokładnie zmierzyć i napewno znajdziesz ..
Maly-Glod
Status: Offline

Re: wklad lightbarow, moze ktos cos madrego podpowie

Post autor: Maly-Glod »

wydaje mi sie ze lightbary to praktycznie ten sam rozmiar. nie widzialem innych niz 4.5 cala (chyba ze jakies udziwnione) jeszcze raz wszystko obmierze i trzeba bedzie to wymienic
Dzieki wszystkim za porady, niby glupota a bez cennych wskazowek i doswiadczen kolegow troche to by bylo jak kupowanie czegos co sie nada albo nie. jeszcze raz dzieki
ODPOWIEDZ