Gmol od sępioła

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
AndrzejR
Posty: 214
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:29
Motocykl: HD 883XLH
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 37
Status: Offline

Re: Gmol od sępioła

Post autor: AndrzejR »

Moim pierwszy motocyklem była właśnie Viraszka 535, miałem zwykłe podnóżki i właśnie te gmole. Mam parę cm więcej i nie narzekałem. Zaliczyłem też glebę w tym zestawie i ciesze się że gmole uratowały mi nogę :)

pozdr.
Awatar użytkownika
hunter of wind
Posty: 2029
Rejestracja: 26 lipca 2009, 23:41
Motocykl: xv 535 S; CBF1000
Lokalizacja: Cegłów - Mińsk Mazowiecki
Wiek: 65
Status: Offline

Re: Gmol od sępioła

Post autor: hunter of wind »

Wysunięte podnóżki nie są żadną alternatywą dla gmola. Obie rzeczy służą zupełnie innym celom. Gmole bezpieczeństwu, a wysunięte podnóżki wygodzie. Od kilku lat mam zamontowany klasyczny gmol od Sępiołka i mogę go z czystym sumieniem polecić, ponieważ sprawdziłem go w praktycznym działaniu. :D Uratował mi motocykl przy szlifie z dość znaczną prędkością. Mam 175 cm wzrostu. Wielokrotnie robiłem trasy ponad 500 km i nigdy nie odczuwałem dyskomfortu związanego z brakiem wysuniętych podnóżków.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.
aris1414
Posty: 93
Rejestracja: 13 marca 2011, 16:58
Motocykl: Virago 535 DX
Lokalizacja: Leszno
Wiek: 30
Status: Offline

Re: Odp: Gmol od sępioła

Post autor: aris1414 »

hunter of wind pisze:Wysunięte podnóżki nie są żadną alternatywą dla gmola. Obie rzeczy służą zupełnie innym celom. Gmole bezpieczeństwu, a wysunięte podnóżki wygodzie.
Ja oprócz ochrony motonga i siebie samego chce skorzystać z możliwości i zamontować na gmolu druga parę podnozkow. Stad moje pytanie. Poza tym , moim zdaniem wysuniete podnozki jakos dziwnie wygladaja na Virago.


Wyklepane z Xperii Sola
ODPOWIEDZ