sakwy, stelaże i przesunięcie kierunkowskazów - pytanie

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
faflock
Posty: 38
Rejestracja: 23 maja 2012, 09:56
Motocykl: Virago
Status: Offline

sakwy, stelaże i przesunięcie kierunkowskazów - pytanie

Post autor: faflock »

Mam Ci ja tą swoją Virago i kombinuje, żeby zapiąć do niej sakwy. Ale że golutka i wesoła, to trzeba też stelaże no i kierunki by się przydało przesunąć. Wyszukałam sobie takie sakwy - http://allegro.pl/sakwy-s5-skora-40litr ... 51729.html, trza gdzieś wszystkie szpargały z taszki upchnąć ;) ale boje się, że te sakwy po prostu mi się nie zmieszczą, za duże jak na to moto. Mierzyliśmy dziś z moim mechanikiem te odległości i wyszło, że sakwa max musiałaby mieć jakieś 30kilka cm? Toż to małe bydzie :( Zastanawiałam się też nad większym kufrem z zadku, może to praktyczne ale zupełnie psuje wizje obłej i smukłej Virażki :| No i po cichutku liczyłam, że tak do 5 stówek sie zamkne, a tu trza jeszcze przedłużenie kierunków kupić ( znalazłam zestaw za 140 zł, nie można tego jakoś inaczej wykminić? ) i stelaż tez lepsiejszy z podpórka.. poradzcie co robić, bo żem w kropce ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5546
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: sakwy, stelaże i przesunięcie kierunkowskazów - pytanie

Post autor: Andrzej S »

:mrgreen: Podjedź jutro do Chudowa , zobaczysz jak to w mojej wygląda(mam takie samo oparcie) :D . Na forum był podobny temat i pisior komuś pokazał fotki sakw, w jego byłej 535(sakwy miał ogromne) też pasowało. Chętni do zrobienia stelaży też w okolicy się znajdą :wink:
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
faflock
Posty: 38
Rejestracja: 23 maja 2012, 09:56
Motocykl: Virago
Status: Offline

Re: sakwy, stelaże i przesunięcie kierunkowskazów - pytanie

Post autor: faflock »

W sumie może podjadę, odezwe się do Ciebie jak już tam gdzieś będe :D
Awatar użytkownika
Wesoly
Posty: 1660
Rejestracja: 20 lutego 2011, 11:14
Motocykl: H-D
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Re: sakwy, stelaże i przesunięcie kierunkowskazów - pytanie

Post autor: Wesoly »

Mam takie same oparcie i udało mi się do niego wpasować takie stelaże http://akcesoriachrom.pl/index.php?rout ... uct_id=460
i ramiona do przesunięcia kierunków są w komplecie.
535-> 1100-> FAT BOB-> SPORT GLIDE
Awatar użytkownika
kris.gan
Posty: 758
Rejestracja: 18 marca 2011, 23:31
Motocykl: Blue shadow-był...
Lokalizacja: Łaziska Górne
Wiek: 43
Status: Offline

Re: sakwy, stelaże i przesunięcie kierunkowskazów - pytanie

Post autor: kris.gan »

Ja miałem w mojej nawiercone nowe otwory na kierunki bardziej z tyłu,a w stare dziury były wsadzone jakieś zaślepki.
Do tego był zwykły stelaż z podporą pod sakwe.
To jest taki tańszy sposób :nazdrowie:
Wyglądało ładnie i jak oryginał,a jeżeli chcesz sobie po przymierzać to w twoim regionie jest kilka sklepów gdzoe to zrobisz za free :D
np. Nirszporek w Rydułtowach
Formika w Raciborzu na Rybnickiej, i jeszcze jeden jest w Wodzisławiu ale zapomniołem jak się nazywa.W tych sklepach też maja stelaże do 535.
Powodzenia przy przymiarkach :nazdrowie:
ODPOWIEDZ