Buty Sancho

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
yeremy
Posty: 223
Rejestracja: 06 grudnia 2011, 19:21
Motocykl: V750,Waldek1,6 XV1,9
Lokalizacja: Czarne k/Szczecinka / Toruń
Wiek: 58
Status: Offline

Buty Sancho

Post autor: yeremy »

Witam, koleżanki i koledzy, czy ktoś z Was ma lub miał buty Sancho ? Wiem,że to klasyka itd... ale jak faktycznie one się "noszą " ? Wiele rzeczy markowych jest przereklamowane i tylko drogie.
Mam na myśli buty z tej aukcji
http://allegro.pl/kowbojki-z-legendarne ... 68828.html

Pozdrawiam :rock:
JAREK
Robert von Berlin
Posty: 485
Rejestracja: 22 lipca 2008, 13:12
Motocykl: Yamaha XV 750 Special ´82
Lokalizacja: Berlin / Szczecin
Status: Offline

Re: Buty Sancho

Post autor: Robert von Berlin »

Odpusc krotkie cholewki i kieruj sie na: Rancho, Bufallo, Sendra. To sie nosi (jeszcze)! Gosc nawet nie wie, co sprzedaje - obcasy nie sa z drewna ino skory.
Jobejt XV 750 Special ´82
Awatar użytkownika
yeremy
Posty: 223
Rejestracja: 06 grudnia 2011, 19:21
Motocykl: V750,Waldek1,6 XV1,9
Lokalizacja: Czarne k/Szczecinka / Toruń
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Buty Sancho

Post autor: yeremy »

Robert von Berlin pisze:Odpusc krotkie cholewki i kieruj sie na: Rancho, Bufallo, Sendra. To sie nosi (jeszcze)! Gosc nawet nie wie, co sprzedaje - obcasy nie sa z drewna ino skory.
Tak, ale jak mam długie i chciałbym "krótkie" na małe wypady czy jeansów itp... Te które mi polecasz tez są ładne.
A dlaczego uważasz,że te które chcę kupić są obcasy ze skóry ?
JAREK
Awatar użytkownika
Martin
Posty: 654
Rejestracja: 24 lutego 2012, 18:09
Motocykl: 0.9 litra szerszenia
Lokalizacja: Ziemięcice O/S
Status: Offline

Re: Buty Sancho

Post autor: Martin »

Używam butów Sancho, dokładnie ten model - http://allegro.pl/kowbojki-biker-boots- ... 37269.html
ale oczywiście czarne, są super wygodne i solidnie wykonane, podeszwa szyta, podwójna skóra cholewki no dlatego i cena odpowiednio wysoka :cry:
czasem okazyjnie dużo taniej niż u nas można kupić na niemieckim e-Bayu, mnie się tak właśnie udało :lol:
zdecydowanie odradzam buty z niską cholewką :? używałem takich tylko jeden sezon i miałem uczucie jazdy w sandałach :? (wiało po łydkach) no ale jeżeli masz już wysokie i chcesz spróbować butów krótkich ........ :wink:
Robert von Berlin pisze: Gosc nawet nie wie, co sprzedaje - obcasy nie sa z drewna ino skory.
a moje są właśnie z drewna :P
" Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo co abstynent i impotent "
Awatar użytkownika
yeremy
Posty: 223
Rejestracja: 06 grudnia 2011, 19:21
Motocykl: V750,Waldek1,6 XV1,9
Lokalizacja: Czarne k/Szczecinka / Toruń
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Buty Sancho

Post autor: yeremy »

Martin pisze:Używam butów Sancho, dokładnie ten model - http://allegro.pl/kowbojki-biker-boots- ... 37269.html
ale oczywiście czarne, są super wygodne i solidnie wykonane, podeszwa szyta, podwójna skóra cholewki no dlatego i cena odpowiednio wysoka :cry:
czasem okazyjnie dużo taniej niż u nas można kupić na niemieckim e-Bayu, mnie się tak właśnie udało :lol:
zdecydowanie odradzam buty z niską cholewką :? używałem takich tylko jeden sezon i miałem uczucie jazdy w sandałach :? (wiało po łydkach) no ale jeżeli masz już wysokie i chcesz spróbować butów krótkich ........ :wink:
Robert von Berlin pisze: Gosc nawet nie wie, co sprzedaje - obcasy nie sa z drewna ino skory.
a moje są właśnie z drewna :P
Dzięki za info, zobaczę na e-bayu
JAREK
ODPOWIEDZ