uchwyt/pokrowiec na telefon/nawigację

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
CoLdY7
Posty: 479
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 11:23
Motocykl: XV 535 ^ DL650
Lokalizacja: Strzelin
Wiek: 36
Status: Offline

Re: uchwyt/pokrowiec na telefon/nawigację

Post autor: CoLdY7 »

Ja mam podobny, są tam 2 suwaki, więc nawet kabelek pozycjonuję na wysokości gniazda w tel.
Problemu z nim nigdy nie było a nawet przydaje się jak czasem trzeba na bramce bilecik gdzieś wsadzić. Nawet rękawic nie ściągam, tylko pyk suwaczek w górę i bilecik wsunięty przed ekran tel. W takich sytuacjach trzymam tam też kartę do płacenia na bramkach, nic nie wylata a ja nie muszę przed bramkami i za bramki się zatrzymywać żeby przygotować kasę czy rękawice ściągnąć.
:chopper: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.:motorcycle:
Awatar użytkownika
_CioneK_70
Posty: 2458
Rejestracja: 25 listopada 2014, 21:30
Motocykl: Raider XV1900
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 53
Status: Offline

Re: uchwyt/pokrowiec na telefon/nawigację

Post autor: _CioneK_70 »

CoLdY7 pisze: 14 września 2020, 15:31 Ja mam podobny, są tam 2 suwaki, więc nawet kabelek pozycjonuję na wysokości gniazda w tel.
Problemu z nim nigdy nie było a nawet przydaje się jak czasem trzeba na bramce bilecik gdzieś wsadzić. Nawet rękawic nie ściągam, tylko pyk suwaczek w górę i bilecik wsunięty przed ekran tel. W takich sytuacjach trzymam tam też kartę do płacenia na bramkach, nic nie wylata a ja nie muszę przed bramkami i za bramki się zatrzymywać żeby przygotować kasę czy rękawice ściągnąć.
Coldy?! :shock: :shock: Ty żyjesz? :D :bravo: :rock: Odezwij się od czasu do czasu.....
A co X gripa, mam i sobie chwalę....i Virago i na Raiderze. Nie ma możliwości wypadnięcia bo oprócz zacisku ramion jest specjalna guma która zarzuca się na każdy z rogów fona....prędzej zerwiesz z kulowego uchwytu niż z ramion. Zalety. Możliwość szybkiej regulacji położenia w przypadku gdy słońce świeci za pleców.....szybki montaż telefonu i demontaż.....i co najważniejsze nic się nie przegrzewa nawet w 30 st. upale. Jeden minus....podczas deszczu niestety ekran głupiej od padających kropel.....no ale kto jeździ w deszczu..... :mrgreen: :bravo: :chopper:
Jest tylko cienka czerwona linia pomiędzy rozsądkiem a szaleństwem....
--------------------------------------------------------------------------------------------
Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety --------------------------------------------------------------------------------------------
Jest i będzie w sercu Virago XV1100 -->> nowy w stadzie Raider XV1900
ODPOWIEDZ