Spodnie skóra

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
tomcio
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 22:01
Motocykl: yamaha virago
Status: Offline

Spodnie skóra

Post autor: tomcio »

Jestem początkującym motocyklistą ,dlatego mam pytanie do doświadczonych.Mam okazję kupić spodnie ze skóry ,
tylko że nogawki na dole są bardzo wąskie,chyba do wysokich butów.Czy nie będę wyglądał śmiesznie w niskich butach,
mają zgrubienia na kolanach i na biodrach,oraz zamek do przypięcia kurtki z tyłu .Zaznaczę że stan bdobry a cena ok
70zł.Dzięki z góry za odpowiedzi
Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 3713
Rejestracja: 15 maja 2008, 22:01
Motocykl: niemiecki
Lokalizacja: Augsburg(Bawaria)
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: Winnetou »

tomcio pisze: nogawki na dole są bardzo wąskie,chyba do wysokich butów.Czy nie będę wyglądał śmiesznie w niskich butach
Powiem tak...Tobie ma byc wygodnie i jesli spodnie są z protektorami to w dupie miej czy są do wysokich czy niskich butow.(zreszta teraz podobno modne sa waskie spodnie) :wink:
Obrazek
Jedni umieją drudzy"umią"...

"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój"
Awatar użytkownika
Cpt. Nemo
Posty: 1560
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 13:11
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Warszawa Wawrzyszew
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: Cpt. Nemo »

tomcio pisze: mają zgrubienia na kolanach i na biodrach,oraz zamek do przypięcia kurtki z tyłu
Ja nie bardzo wiem co opisujesz, ale moga to byc spodnie od sportowego kombinezonu, no sadzac z opisu to czoperowe to one nie sa :) Chyba ze bardzo szerokie od kolan czyli bryczesy. Ale tak czy inaczej to ewidentnie spodnie do wysokich butow motocyklowych.
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Pozdrawiam, cpt. Nemo
Awatar użytkownika
i_luciferi86
Posty: 142
Rejestracja: 18 marca 2013, 14:04
Motocykl: 535
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: i_luciferi86 »

Jeżeli chcesz kupić spodnie pod sporta ... Na choppera... to tak jak byś ubrał dresy do butow garniturowych.... :-D ale co kto lubi... Może z innej beczki, jakim moto jezdzisz obecnie??? :-D
Awatar użytkownika
jagiel_damian
Posty: 30
Rejestracja: 12 maja 2014, 10:54
Motocykl: virago535
Lokalizacja: Ryki
Wiek: 30
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: jagiel_damian »

Wstaw fotkę wtedy będzie wszystko jasne.
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: vinny »

Winnetou pisze:
tomcio pisze: nogawki na dole są bardzo wąskie,chyba do wysokich butów.Czy nie będę wyglądał śmiesznie w niskich butach
Powiem tak...Tobie ma byc wygodnie i jesli spodnie są z protektorami to w dupie miej czy są do wysokich czy niskich butow.(zreszta teraz podobno modne sa waskie spodnie) :wink:
Obrazek
:bravo: wodz ma racje , nie kupujesz dla lansu , maja chronic stawy i dusko w razie czego .
sorki za angielska klawiature
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
Awatar użytkownika
kris70
Posty: 613
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 11:40
Motocykl: VTX 1300
Lokalizacja: Mysłowice
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: kris70 »

Jeśli dobrze się w nich czujesz to znaczy że są dobre :bravo: cena bardziej niż przyzwoita :bravo:
"...jeśli Bóg drzwi zamyka,to otwiera okno..."
Awatar użytkownika
Cpt. Nemo
Posty: 1560
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 13:11
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Warszawa Wawrzyszew
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: Cpt. Nemo »

vinny pisze: maja chronic stawy i dusko w razie czego .
Maja tez chronic od deszczu, brudu, uderzen owadow itp.
Ja zawsze mam spodnie na buty wylozone, dzieki czemu w razie np. deszczu woda po nich splywa nie ladujac w butach :) Moja corka lata sportami i dba o to aby nogawka zawse byla w motocyklowym wysokim bucie.
oczywiscie wszystko poczynajac od butow konczac na kasku ma byc dokladnie takie jakie sie Tobie podoba i wygodne. Tyle z e w motocyklizmie jak i w zyciu sa pewne konwenanse i twoim wyborem jest chcesz ich przestrzegac czy nie. Dla mnie spodnie od kombinezonu w polaczeniu z pantoflami wygladaja rownie smiesznie na kierowcy czopera jak i kask od enduro :)
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Pozdrawiam, cpt. Nemo
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: vinny »

Cpt. Nemo pisze:
vinny pisze: maja chronic stawy i dusko w razie czego .
Maja tez chronic od deszczu, brudu, uderzen owadow itp.
Ja zawsze mam spodnie na buty wylozone, dzieki czemu w razie np. deszczu woda po nich splywa nie ladujac w butach :) Moja corka lata sportami i dba o to aby nogawka zawse byla w motocyklowym wysokim bucie.
oczywiscie wszystko poczynajac od butow konczac na kasku ma byc dokladnie takie jakie sie Tobie podoba i wygodne. Tyle z e w motocyklizmie jak i w zyciu sa pewne konwenanse i twoim wyborem jest chcesz ich przestrzegac czy nie. Dla mnie spodnie od kombinezonu w polaczeniu z pantoflami wygladaja rownie smiesznie na kierowcy czopera jak i kask od enduro :)
Kapitanie , jakie konwenanse ?(chyba , ze masz na mysli ograniczenia spowodowane przepisami o ruchu drogowym ale i te da sie obejsc ). Ride free :mrgreen: . Tomcio nie pisal o pantoflach tylko o niskich butach wnioskuje ,ze o takich " za kostke" , poza tym spodnie maja nogawke waska , ale mysle , ze do kostki a nie tak jak w fasonie "sport " czyli do pol lydki
sorki za angielska klawiature
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
Awatar użytkownika
Cpt. Nemo
Posty: 1560
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 13:11
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Warszawa Wawrzyszew
Status: Offline

Re: Odp: Spodnie skóra

Post autor: Cpt. Nemo »

Konwenanse że na czoperze jeździmy w sk?rach o czoperowym kroju - pożądane z frędzlami, otwartym kasku, spodniach z rzemieniami z boku, i butach kawaleryjkach lub kowbojkach.
Taki strój się dobrze komponuje z rututnią, karykaturalnie ze sportem i odwrotnie.

Wysłano via Tapatalk z Androida.
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Pozdrawiam, cpt. Nemo
Awatar użytkownika
Cpt. Nemo
Posty: 1560
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 13:11
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Warszawa Wawrzyszew
Status: Offline

Re: Odp: Spodnie skóra

Post autor: Cpt. Nemo »

Takie konwenanse, że na czopku jeździmy w sk?rach. Kurtka chętnie ramoneska, portki z plecionym rzemieniem na boku, otwarte , kaski i buty kawaleryjki lub kowbojki.
Taki strój przyjęto za dobrze komponujący się z rututnią i karykaturalny na sporcie, odwrotnie do ubranka człowieka z mydelniczki.

Wysłano via Tapatalk z Androida.
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Pozdrawiam, cpt. Nemo
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: Odp: Spodnie skóra

Post autor: vinny »

Cpt. Nemo pisze:Konwenanse że na czoperze jeździmy w sk?rach o czoperowym kroju - pożądane z frędzlami, otwartym kasku, spodniach z rzemieniami z boku, i butach kawaleryjkach lub kowbojkach.
Taki strój się dobrze komponuje z rututnią, karykaturalnie ze sportem i odwrotnie.

Wysłano via Tapatalk z Androida.
A ja glupi myslalem , ze to czlowiek powinien sie komponowac z czoperem , a nie ubranie .
sorki za angielska klawiatura
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
jakubgrabowski
Posty: 6
Rejestracja: 19 sierpnia 2014, 18:59
Motocykl: Kawasaki
Kontakt:
Status: Offline

Re: Spodnie skóra

Post autor: jakubgrabowski »

Przy wąskich spodniach na dole, niskie buty są wskazane. Nie wygląda to brzydko. Często widziałem motocyklistów z takimi butami.
Chcę iść na studia kosmetologia bo słyszałem, że studia katowice są prestiżowe.
ODPOWIEDZ