Pokrowiec Oxford Aquatex - opinie

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
marcinz666
Posty: 63
Rejestracja: 31 maja 2018, 08:48
Motocykl: XV 1100
Lokalizacja: Rzeszów/ całe podkarpacie
Wiek: 36
Status: Offline

Re: Pokrowiec Oxford Aquatex - opinie

Post autor: marcinz666 »

Tak na marginesie wtrącę, że miałem ten pokrowiec (Aquatex) w zeszłym roku i był super. Nie przemakał w największe deszcze, używałem go od marca do października (pod blokiem), a potem jeszcze w tym sezonie od marca do czerwca, niestety silny wiatr w końcu go potargał...
Kupiłem ten sam model w czerwcu i od razu zauważyłem, że jest cieńszy niż ubiegłoroczny, po postu wszystko przez niego prześwituje, a co najgorsze przemaka i na sakwach zostają białe plamy.
Ten czarny pas idący przez środek jeszcze całkiem nieźle powstrzymuje wodę, ale boki to dramat, a niestety, jeśli mamy sakwy, to czarny pas (ten grubszy) jest po prostu za wąski.
Podsumowując, kupiłem pokrowiec przez allegro i się zawiodłem, gdybym go obejrzał na żywo, to zwyczajnie bym go nie wziął.
Do trzymania pod chmurką się nie nadaje, ew. na zlocie można nim przykryć motor na dwa, trzy dni.
Nie wiem czy inni też mają takie doświadczenia, ale radzę dobrze się przyglądnąć przed zakupem.

Aha, ja na Virago 1100 używam rozmiaru L, ładnie się układa i nie "szoruje po ziemi".
Awatar użytkownika
PanG
Posty: 550
Rejestracja: 10 marca 2019, 09:59
Motocykl: Twoja Stara 350
Lokalizacja: Galaktyka Kurwix
Wiek: 16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pokrowiec Oxford Aquatex - opinie

Post autor: PanG »

bamil pisze: 19 listopada 2019, 19:09 A jeżeli potrzebuję tylko do garażu to może jednak wersja Dormex a nie Aquatex? Może bardziej będzie oddychać?
I koniecznie maseczkę antysmogową na dolot. Smog to dżuma naszych czasów :mrgreen:

Ty se panie prześcieradło na gumie z Auchana czy innego rzyda kup. Styknie z nawiązką. A zaoszczędzone piniendzy przepijesz... albo przechlasz :-)
Żyj i daj rzyć innym.
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Pokrowiec Oxford Aquatex - opinie

Post autor: Top Gun »

Nakrywanie motocykla pokrowcem, szczególnie gdy jest wilgotno :roll: moim zdaniem bardziej szkodzi niż chroni.
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
ODPOWIEDZ