rękawice

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
mac13
Status: Offline

rękawice

Post autor: mac13 »

przyszła pora na zakup nowych moje już mają dosyć a na rynku jest trochę tego jakie byście polecali w przedziale 150-200 zł :?: :?: :?:
Ewa
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: Ewa »

Już na tamtym forum dawałam linka:

http://www.kobi-sklep.pl/sklep/
mac13
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: mac13 »

OK chyba żle sformułowałem pytanie nie chodzi o sklep tylko model, firmę spostrzeżenia wasze podczas eksploatacji :!:
HARM
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: HARM »

kupiłem ostatnio rękawice cafe-racer ze skórki, ocieplone z zamkiem błyskawicznym i ściągane w nadgarstku paskiem na rzep bardzo wygodne dałem za nie ok 90 zeta są w katalogu Louisa i sprawują się całkiem nieźle na chłodniejsze dni.
Awatar użytkownika
zundapp600
Posty: 285
Rejestracja: 09 września 2007, 12:34
Motocykl: Virago Xv-750
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: zundapp600 »

Rękawice musisz założyć na rękę i dopiero podjąć decyzję.Właśnie w sobotę chodziłem po bazarze w Łodzi i miałem ten sam dylemat.Jest tego cała masa,ale jak trzeba coś wybrać to nie bardzo jest co. No chopera pasowałby dłuższy mankiet a takich nie ma za wiele.Zwróć uwagę aby przy zdejmowaniu rękawic nie wyciągał się cały środek. Pomimo tego że są to jakieś firmówki sprawdzaj jakość wykonania bo też różnie to bywa.
Jeżeli trafisz na te jedyne od razu to poczujesz :grin:


zundapp.net.pl
mac13
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: mac13 »

zundapp600 pisze:Właśnie w sobotę chodziłem po bazarze w Łodzi i miałem ten sam dylemat.Jest tego cała masa,ale jak trzeba coś wybrać to nie bardzo jest co
No wlasnie bylem też w Poznaniu na bazarze było tego cała sterta że aż trudno cokolwiek wybrać, ale właśnie też zwróciłem uwage na cafe-racer :o
warrior_trooper
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: warrior_trooper »

http://www.emotos.pl/index.php?d=katalog&k_id=8
tutaj macie rekawice cafe racer jesli ktos chce koniecznie nabyc przez net z podanymi rozmiarami reki wiec wystarczy tylko teoretycznie zmierzyc sobie łape i powinno byc git aleinnyhc parametrow sie wirtualnie nie sprawdzi na maile odpisuja szybko ale wiadomo ze kazdy chce sprzedac a nie chwalic sie wadami produktu :cool: wiec ocencie sami
HARM
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: HARM »

Zanim je kupiłem oczywiście że byłe na przymiarce w sklepie motocyklowym, dopiero później na necie przeszukałem oferty z wygodną dla mnie ceną http://www.louis.de/_205c814472e6ea8119 ... _gr=201996
warrior_trooper
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: warrior_trooper »

mówcie co chcecie ale ja zamówilem sobie rekawice made by PRL na aledrogo te z kożuszkiem teraz czekam na przesyłke i mam nadzieje ze beda w miare ciepłe maja mankiety spore wiec wiało nie bedzie a co do wygladu... co kto lubi. Rozmiar tez powinien pasowac :cool:
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: Arktos »

Hej warrior ja tez kupilem te z PRLu na allegro od goscia z Ożysza i niestety nie nadaja sie na motor za sztywne nie mam czucia i kierunków nie idzie włączać.Ciepłe są ale co mi po tym. Zundapp ma racje zanim sie kupi trza zobaczyć jak leżą i czy masz dobry chwyt i czucie !!!!!!!!!!
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
warrior_trooper
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: warrior_trooper »

mi przyszły niedawno jezdzilem troche i powiem tak: sa naprawde cieple rece w nich nie kostnieja a mankiety swietnie nie dopuszczaja powietzra pod rekawy , a co do wad to rzeczywiscie sa troche za sztywne ale to skora a skora przeciez sie rozchodzi z czasem jak buty wiec w koncu troche zmiekna i sie dopasuja no i w koncu za PRL w nich jezdizli to my jestesmy gorsi ?? :grin:
Lego
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: Lego »

Ja tez musialbym sobie kupic jakies rekawice co mozna na nich ujechac pare metrow na asfalcie w razie dragi bez obawy ze zetra sie rownie szybko jak tarcza w szlifierkach firmy Toya :)

Mysle o czyms pasujacym do chopera oczywiscie ze wzmocnieniami tam gdzie trzeba....czyli polaczenie rekawicy rycerskiej ze stajlem prosto z Easy Ridera :)

btw. Prosze admina o przeniesienie tego watku do dzialu akcesoria :)
Awatar użytkownika
robson
Posty: 1891
Rejestracja: 04 września 2007, 15:13
Motocykl: VIRAGO 1.1
Lokalizacja: Lędziny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: robson »

Kupiłem takie rękawice, fot.1 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c9 ... a18cb.html fot.2 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90e ... fe0d3.html IXS RACING EVO cena może nie mała bo 200zł.Przy jeździe w tęp 9' nie powiedził bym że jest w nich gorąco.Mogły by być jeszcze szersze przy zakładaniu mankietem na rękaw,jeżeli będziecie mieli coś grubego pod kurtką to mały problem z założeniem. Ogólnie to wygodne i miękkie,nie ślizga sie ręka na manetce. Pozdrawiam :)
Jedyną ochroną motocyklisty jest jego ROZUM !!!
Lego
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: Lego »

Wygladaja niezle...w srode podjade poszperac lokalnie po sklepikach...jak nic nie bedzie to bede musial sie zdac na zakupy w sieci
Awatar użytkownika
robson
Posty: 1891
Rejestracja: 04 września 2007, 15:13
Motocykl: VIRAGO 1.1
Lokalizacja: Lędziny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: robson »

Odradzam zakup w sieci. Lepiej pojeździć po sklepach i dobrze przypasować. Jak ci siądzie rękawica to juz jej nie zdejmiesz,będziesz ją miał choćby kosztowała 300zł. Pozdrawiam
Jedyną ochroną motocyklisty jest jego ROZUM !!!
Lego
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: Lego »

Juz cos upatrzylem tyle ze wydaje mi sie ze ta czesc ktora wchodzi na rekaw kurki jest za krotka...ponoc to sie sciaga ale ja sie nie znam ;]
Awatar użytkownika
ROUTE 66 RIDER
Posty: 1198
Rejestracja: 05 września 2007, 21:54
Motocykl: Virago XV750,VZR1800
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 60
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: ROUTE 66 RIDER »

Osobiście używam 2 par. Letnie z porządnym impregnatem powierzchniowym, na zimne dzionki posiadam (nie pamietam firmy) z systemem ogrzewania i membraną wodo i wiatro ochronną. Podłącza się je do specjalnego wyprowadzenia z instalacji motóra / nie nie zwariowałem/ dostałem je w spadku od poprzedniej właścicielki motóra wielgachnej Holenderki, która przerzuciła się na puszkę (geriatria) nie to co ja zółtodziób :mrgreen:

szerokosci
Jarek
VIRAGO XV 750
[you] -- pozdrówka z waffki
"JEŹDZIĆ TRZEBA, AŻ SIĘ NIE DA"
Obrazek
Awatar użytkownika
kasia-jaro
Posty: 1037
Rejestracja: 02 października 2007, 19:26
Motocykl: wigry 3
Lokalizacja: Pcin Dolny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: kasia-jaro »

ROUTE 66 RIDER pisze:Osobiście używam 2 par. Letnie z porządnym impregnatem powierzchniowym, na zimne dzionki posiadam (nie pamietam firmy) z systemem ogrzewania i membraną wodo i wiatro ochronną. Podłącza się je do specjalnego wyprowadzenia z instalacji motóra / nie nie zwariowałem/ dostałem je w spadku od poprzedniej właścicielki motóra wielgachnej Holenderki, która przerzuciła się na puszkę (geriatria) nie to co ja zółtodziób :mrgreen:

szerokosci
Jarek
I właśnie mnie to w Polsce wnerwia chciałby człowiek się ubrać w porządne i zapewniające jakąś namiastkę bezpieczeństwa ciuchy to by cena przekroczyła wartość moto. A gdzie jazda jakiś browar .
Awatar użytkownika
MORDA
Posty: 1180
Rejestracja: 04 września 2007, 12:21
Motocykl: xv 750 i DL 650
Lokalizacja: Góra
Wiek: 56
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: MORDA »

A co powiecie o tych DIFI PALMER AX więcej szczegółów na http://www.motocykle.katowice.pl/
Mateo
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: Mateo »

Polecam rekawice i wogóle produkty polskiej firmy Tarbor. Porzadne. www.tarbor.pl
ARCHER
Posty: 1181
Rejestracja: 08 października 2007, 10:10
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Browary Książęce
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: ARCHER »

dono pisze:W jakich rękawiczkach jeździcie? Stawiacie na specjalne motocyklowe, czy sprawdzają się też zwykłe skórzane, które nie są w zamiarze przeznaczone na moto, bo teoretycznie 100% skóry nie powinien wiatr przewiać. Prosze o opinie :smile:
Do jesieni (ok 10 stC) jeździłem w skórzanych normalnych rękawicach. Teraz (ok 6stC) jeździłem w skórzanych ocieplanych i długich do polowy przedramienia. Tak po 50 km palce jednak mi marzną a podgrzewane manetki "zżerają" mi aku.
Antidotum : jak najbardziej ocieplane i co 20 km "ogrzewany" przystanek. :rock:
samurai
Posty: 370
Rejestracja: 25 grudnia 2007, 10:55
Motocykl: Virago 535 94r.
Lokalizacja: Łańcut/Toruń
Wiek: 34
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: samurai »

Zakupiłem rękawice Cafe Racer no i cóż jeździłem jak narazie tylko raz w nich około 40 km przy 3/4stC po 20 paru km zaczełem czuc palce najbardziej kciuki ale ogólnie ok biorąc pod uwage to że to rękawice na cieplejsze pory. Bardzo dobrze przylegają do dłoni, wygodne są, łatwo w nich operowac na moto i wygląd też niczego sobie.
bogo
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: bogo »

zamowilem takie ...mysle ze nie bede zalowal...sa bardzo tanie i moga byc feralne :motorcycle: http://moto.allegro.pl/item308313586__s ... 39_zl.html
warrior_trooper
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: warrior_trooper »

Bogo to w koncu myslisz ze 'moga byc feralne czy 'ze nie bedziesz zalowal'?? :smile:
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2008, 20:20 przez warrior_trooper, łącznie zmieniany 1 raz.
bogo
Status: Offline

Re: rękawice

Post autor: bogo »

mysle ze bede zadowolony ..to sie okaze jak odbiore przesylke :motorcycle:
ODPOWIEDZ