I-C-E www.krewniacy.pl

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

I-C-E www.krewniacy.pl

Post autor: Arktos »

Wklejam linka postu mojego kolegi.Pomysł bardzo mi sie podoba. Mieszkam blisko PCK wiec zapytam czy istnieje możliwoś zrobienia loga lub napisu naszego forum.Inny kumpel ma z logo Bractwa Susuki wiec chyba nie bedzie problemu.Wiecej napisze w poniedzialek.

http://www.motowloclawek.pun.pl/viewtopic.php?id=107
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
Niedziel
Posty: 271
Rejestracja: 04 września 2007, 00:30
Motocykl: Virago 1100 96
Lokalizacja: Warszawa/kołobrzeg
Wiek: 45
Status: Offline

Re: I-C-E www.krewniacy.pl

Post autor: Niedziel »

dobre czekamy na info
Obrazek
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: I-C-E www.krewniacy.pl

Post autor: Arktos »

Byłem w PCK bryloków nie maja tylko karty ICE (bryloczki wymyśliła inna organizacja) i spore trudności ze zrobieniem naszego loga na kartach ICE jednak do przeskoczenia.Kobitka ma sie zorientować i dać mi znać. Gdyby ktoś chciał kupić brylok z grupą krwi+karta ICE+naklejka na tel. to są na poczcie w cenie ok 9zl, lub w sklepie organizatora tam wyjdzie taniej ale trzeba 3szt.kupić http://sklep.krewniacy.pl/ Jak coś bedzie wiadomo z kartami ICE z naszym logo to dam znać.

Pozdrawiam Artur
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
alonso
Posty: 1996
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 12:28
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiek: 46
Status: Offline

Re: I-C-E www.krewniacy.pl

Post autor: alonso »

Nie nabierajcie się na te breloczki !!!!!!!
ONE NIE SA RESPEKTOWANE PRZEZ LEKARZY!!!
Jedynie zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa o odbytych badaniach krwi i wydzielonej grupie
są możliwe do akceptacji.
Możesz sobie mieć breloczek ale wcale nie przyśpieszy to w razie wypadku podania rannemu grupy krwi okreslonej na breloczku.Lekarz wpierw będzie musiał uzyskać pewny wynik ambulatoryjny!!!!
Poczta wymyśliła sobie taki gadżecik co nijak sie ma do polskich przepisów/realiów.
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: I-C-E www.krewniacy.pl

Post autor: Arktos »

Alonso nikt tu nikogo nie nabiera lekarze nie respektują grupy krwi z bryloczka i tak ma być nie mogą ryzykować. Chodzi tu o coś więcej o szybki kontakt z osobami znającymi stan Twojego zdrowia. W razie wypadku,zasłabnięcia na ulicy itp. może to uratować życie w niektórych przypadkach. Poczta tylko to rozprowadza nie wymysliła tego na stronie w linku poniżej sa inne firmy co sie przyłączyly. Cel jest szczytny poczytaj http://brel-ok.pl/
Dla tych co nie wiedzą o co chodzi a nie chce im sie czytać

NIE CHODZI W TYM POŚCIE O GADŻET z BRYLOCZKIEM TYLKO O KARTE ICE I WPISANIE NUMERÓW ICE W TELEFONIE

W cenie bryloka jest naklejka na telefon (informacja dla ratowników że w tel. są zapisane numery ICE) i karta ICE plastikowa wielkości karty bankomatowej którą można nosić w portfelu.(podajesz na niej max 3 numery tel. osób do kontaktu)

Mój kolega z Bractwa Suzuki ma taka karte z logo Bractwa załatwili w PCK za FREE chciałbym żebyśmy też takie mieli czekam na tel. kobitka z PCK ma sie dowiedzieć jak załatwić nadruk naszego loga.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
ODPOWIEDZ