GPS lokalizator - taki sobie gaget:)

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
maxiiii
Posty: 114
Rejestracja: 07 października 2018, 21:24
Motocykl: java175,java350, 535
Wiek: 15
Status: Offline

GPS lokalizator - taki sobie gaget:)

Post autor: maxiiii »

.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2020, 07:55 przez maxiiii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piter7011
Posty: 881
Rejestracja: 07 stycznia 2018, 15:00
Motocykl: XV 535 Vstrom650
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 54
Status: Offline

Re: GPS lokalizator - taki sobie gaget:)

Post autor: Piter7011 »

No nie powiem podoba mi się to coś
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4146
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: GPS lokalizator - taki sobie gaget:)

Post autor: leszekk »

Cóż powiedzieć ...
Trzeba by sprawdzić jeszcze jak takie urządzenia działa w podziemnym garażu, w dostawczaku na pace, w miejscu z dużymi zakłóceniami elektromagnetycznymi czy zapakowane w ... folię metalową.
Przymierzając się do zwinięcia virago nikt pewnie nie będzie inwestował w profesjonalny jammer, ale gdyby ktoś chciał do droższej maszyny włożyć to pewnie amator motocykla zadbałby o taki detal - jeśli nie odjeżdżając motocyklem, to w miejscu przechowywania/demontażu.
Nie chcę Cię zniechęcać - lepsze to niż nic a zostawiając motocykl w szopie czy pod chmurką może być skuteczne a na pewno skuteczniejsze niż nic.
Z drugiej strony pamiętaj, że potencjalny złodziej może wiedzieć o istnieniu forum, może skojarzyć, że Virago w Skwierzynie nie ma za wiele, może jeszcze jeździsz ze spersonalizowanymi blachami albo podkładką pod tablicę ... Na wszelki wypadek sprawdzi czy w lewym jajku nie ma jakichś dodatkowych układów elektronicznych.
Zabezpieczenia należy stosować ale jak najmniej o nich mówić, pisać, chwalić się. Choćby po to, żeby nie kusić złodzieja wyzwaniem
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Awatar użytkownika
jarodex
Posty: 819
Rejestracja: 11 marca 2018, 21:30
Motocykl: XV1100'97
Lokalizacja: ZS
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: GPS lokalizator - taki sobie gaget:)

Post autor: jarodex »

Jak się szuka guza to...się zawsze znajdzie! Ja mam iny, prostszy i tańszy, a co najważniejsze działa. A w garażu mam alarm (acu z powiadamianiem) a pod mostami i w tunelach jakoś nie staję nawet na piwo :) Brawo Ty "maxiiii" , maruderom eeee.... wiatr w oczy ;)
Świeć pomimo wszystko,
i bierz przykład ze słońca -
ma w d***e, czy kogoś razi!!


:chopper: .... i wwwrrrrummmmm....... :bravo:

Moja baza wiedzy o VIRAGO - Tu sobie kliknij :lol: ...i podziękuj.... :drunksmile:
maxiiii
Posty: 114
Rejestracja: 07 października 2018, 21:24
Motocykl: java175,java350, 535
Wiek: 15
Status: Offline

Re: GPS lokalizator - taki sobie gaget:)

Post autor: maxiiii »

.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2020, 07:55 przez maxiiii, łącznie zmieniany 1 raz.
joasia
Posty: 1
Rejestracja: 31 grudnia 2018, 20:06
Motocykl: yamaha 125
Status: Offline

Re: GPS lokalizator - taki sobie gaget:)

Post autor: joasia »

Od kilku lat się do tego zabieram, ale w 2019 roku na pewno już wprowadzę gps dla pracowników. Znajomy polecił mi transmobil, mówił, że serwis mają dobry, i że szybko reagują. Niestety nie mają oferty dla motocykli, a chciałem jeszcze do mojego prywatnego więc może mi coś polecicie? Chociaż przy tym ile mi to czasu zajmuje to pewnie już wprowadzą do oferty.
ODPOWIEDZ