Krawat do 750

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
piotrekk78
Posty: 344
Rejestracja: 20 czerwca 2020, 13:59
Motocykl: XV 1700 Road Star
Lokalizacja: woj. łódzkie
Status: Offline

Krawat do 750

Post autor: piotrekk78 »

czołem!

Będę kupował krawat. Wstępnie wybrałem taki model: https://allegro.pl/oferta/pas-krawat-ya ... 8953857731

co o tym modelu sądzicie?

Mam jeszcze jedno pytanie. Być może dla wielu z Was wyda się śmieszne, ale ja jeszcze nie miałem okazji montować.
Dlatego chciałem zapytać jak dobrze zamontować krawat i czy trzeba do tej czynności demontować kanapę?

ps. wszelkie inne sugestie co do modelu krawata są mile widziane. Warunek jest taki, że krawat ma mieć ćwieki oraz kieszonkę :rock:
Mieć gdzieś jakiś własny ląd, choćby o te dziesięć godzin stąd 🤘
Awatar użytkownika
_CioneK_70
Posty: 2458
Rejestracja: 25 listopada 2014, 21:30
Motocykl: Raider XV1900
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: _CioneK_70 »

Piotr..... błagam cie....!!! :? Nie udziwniaj..... po to masz ładny bak żeby go było widac i miało co sie swiecic po pucowaniu a nie skórami zasłaniac... to nie koń ze derke musisz zarzucac.... Rozumiem radosc ubierania nowej maszyny ale nie wszystko co producenci akcesoriów produkuja trzeba na moto narzucic. Takie jest moje zdanie, bo w pewnym momencie mozna z ładnego moto maszkare zrobic.... ale to tylko moja opinia... jezeli ci sie to podoba.... nikt ci nie zabroni.... Pozdrawiam po sasiedzku
Jest tylko cienka czerwona linia pomiędzy rozsądkiem a szaleństwem....
--------------------------------------------------------------------------------------------
Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety --------------------------------------------------------------------------------------------
Jest i będzie w sercu Virago XV1100 -->> nowy w stadzie Raider XV1900
Awatar użytkownika
piotrekk78
Posty: 344
Rejestracja: 20 czerwca 2020, 13:59
Motocykl: XV 1700 Road Star
Lokalizacja: woj. łódzkie
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: piotrekk78 »

Cionek, każdemu się podoba co innego :)
Ja po prostu chciałem podpytać. Twoje zdanie już znam i szanuje.
To nie jest tak, że ja w pierwszym dniu chce wszystkie akcesoria potrzebne i mniej potrzebne dokupić od razu.
Luźna gadka. Jest jeszcze chwila zanim będę jeździł, bo czekam za papierami z DE itd.
Mieć gdzieś jakiś własny ląd, choćby o te dziesięć godzin stąd 🤘
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: Top Gun »

_CioneK_70 pisze: 29 lipca 2020, 13:23 Piotr..... błagam cie....!!! :? Nie udziwniaj..... po to masz ładny bak żeby go było widac i miało co sie swiecic po pucowaniu a nie skórami zasłaniac... to nie koń ze derke musisz zarzucac.... Rozumiem radosc ubierania nowej maszyny ale nie wszystko co producenci akcesoriów produkuja trzeba na moto narzucic. Takie jest moje zdanie, bo w pewnym momencie mozna z ładnego moto maszkare zrobic.... ale to tylko moja opinia... jezeli ci sie to podoba.... nikt ci nie zabroni.... Pozdrawiam po sasiedzku
Nie gań kolegi, jak ładnie ubierze panienkę :( to będzie miał z czego rozbierać :lol:
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
Awatar użytkownika
Kargul
Posty: 685
Rejestracja: 23 listopada 2011, 11:44
Motocykl: BMW R1200GS
Lokalizacja: Luboń
Wiek: 43
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: Kargul »

Krawat jak krawat - podoba Ci się to kupuj. I przy zakupie to raczej tylko estetyką trzeba się kierować. A z montażem nie będziesz miał problemu. Jedynie jak Ci nikt nic nie podpowie to poświęcisz na to te 5min więcej. A kanapę trzeba zdemontować.
Awatar użytkownika
piotrekk78
Posty: 344
Rejestracja: 20 czerwca 2020, 13:59
Motocykl: XV 1700 Road Star
Lokalizacja: woj. łódzkie
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: piotrekk78 »

Kargul, dzięki! O taką odpowiedź mi chodziło.
Mieć gdzieś jakiś własny ląd, choćby o te dziesięć godzin stąd 🤘
Awatar użytkownika
Proton
Posty: 233
Rejestracja: 09 stycznia 2014, 20:53
Motocykl: Virago 750
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: Proton »

Mam niemal identyczny krawat. Jedynie na kieszonce nie ma "oreła'. Do montażu musisz ściągnąć kanapę. Jak będzie Ci wygodniej możesz poluzować bak. Wielkiej filozofii z mocowaniem nie ma.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

XV 535 ->-> XV 750

Obrazek
Awatar użytkownika
_CioneK_70
Posty: 2458
Rejestracja: 25 listopada 2014, 21:30
Motocykl: Raider XV1900
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: _CioneK_70 »

piotrekk78 pisze: 29 lipca 2020, 13:50 Cionek, każdemu się podoba co innego :)
Ja po prostu chciałem podpytać. Twoje zdanie już znam i szanuje.
To nie jest tak, że ja w pierwszym dniu chce wszystkie akcesoria potrzebne i mniej potrzebne dokupić od razu.
Luźna gadka. Jest jeszcze chwila zanim będę jeździł, bo czekam za papierami z DE itd.
Sorry...pytasz odpowiadam i złośliwości w tym niema....każdemu co innego się podoba.....mnie krawaty się nie podobały i nie podobają, chyba że będziesz miał bak porysowany....wtedy jest sens....tez miałem taki okres że co to nie planowałem zakladac.....napalilem się na osłonę błotnika przedniego chromowana.....kupiłem....założyłem...popatrzyłem i sprzedałem....nie mój styl a na zdjęciach było spoko....tak więc kupuj ten motocykiel i smiggaj z krawatem czy bez....😋😁
Jest tylko cienka czerwona linia pomiędzy rozsądkiem a szaleństwem....
--------------------------------------------------------------------------------------------
Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety --------------------------------------------------------------------------------------------
Jest i będzie w sercu Virago XV1100 -->> nowy w stadzie Raider XV1900
Awatar użytkownika
Piter7011
Posty: 881
Rejestracja: 07 stycznia 2018, 15:00
Motocykl: XV 535 Vstrom650
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Krawat do 750

Post autor: Piter7011 »

_CioneK_70 pisze: 29 lipca 2020, 18:35
piotrekk78 pisze: 29 lipca 2020, 13:50 Cionek, każdemu się podoba co innego :)
Ja po prostu chciałem podpytać. Twoje zdanie już znam i szanuje.
To nie jest tak, że ja w pierwszym dniu chce wszystkie akcesoria potrzebne i mniej potrzebne dokupić od razu.
Luźna gadka. Jest jeszcze chwila zanim będę jeździł, bo czekam za papierami z DE itd.
Sorry...pytasz odpowiadam i złośliwości w tym niema....każdemu co innego się podoba.....mnie krawaty się nie podobały i nie podobają, chyba że będziesz miał bak porysowany....wtedy jest sens....tez miałem taki okres że co to nie planowałem zakladac.....napalilem się na osłonę błotnika przedniego chromowana.....kupiłem....założyłem...popatrzyłem i sprzedałem....nie mój styl a na zdjęciach było spoko....tak więc kupuj ten motocykiel i smiggaj z krawatem czy bez....😋😁
Tak dokładnie. Ja podchodzę do tego tak, najpierw pojeżdżę sprawdzam czego mi brakuje i co bym chciał mieć i dopiero wybieram ale najpierw ubrać siebie potem moto .
ODPOWIEDZ