ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Antek »

Błażej miejsce się znajdzie na pewno !!! wielki szacun dla Ciebie za tą robotę :rock: przedłużki wyglądają rewelacyjnie pięknie się błyszczą :mrgreen:
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

Błażej pisze: Kusisz Panie Arturze tym Zdworzem, kusisz. A byłaby w ogóle szansa żebym się tam zmieścił?
Obowiązkiem wyznawców islamu jest przynajmniej jedna pielgrzymka w życiu do Mekki a obowiązkiem Miłośnika Forum Virago jest wizyta w Zdworzu (najlepiej coroczna) :mrgreen:
Nie masz się co zastanawiać przyjeżdżaj miejsca i piwka dla nikogo nie zbraknie :mrgreen:
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Paczki wysłane :mrgreen: Pani na poczcie miała co robić :mrgreen: Tylko cena za przesyłkę wzrosła nieznacznie, ale to nie problem. A co do Zdworza to jak będę w domu na święta odpalał Virażke to spytam ją co ona na to, zapewne pojedzie z miłą chęcią. A co do przedłużek to mam nadzieję że szybko dotrą.

PS.
PROSZĘ O MELDOWANIE ŻE PACZKI DOTARŁY

żebym mógł spać spokojnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Antek »

Błażej to ile dosłać kasy za przesyłkę? czy lepiej refundacja w postaci piwnej w Zdworzu? :nazdrowie:
Obrazek Czy daleko oni....?
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Antek pisze:Błażej to ile dosłać kasy za przesyłkę? czy lepiej refundacja w postaci piwnej w Zdworzu? :nazdrowie:
Jak pisałem wcześniej to nie problem, wyniosło mnie to jedyne 19 zł ponad program. Ale browarka to sie z Wami chętnie napiję za udaną inwestycję.
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Balwi »

Jak powróci jakaś nie odebrana przedłużka do V1100 to się wstępnie piszę na nią :wink: :drunksmile: .
Awatar użytkownika
Sokół
Posty: 23
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 13:41
Motocykl: virago xv 750 94r
Lokalizacja: k/Limanowej
Wiek: 63
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Sokół »

No przesyłka dotarła i chciałem podziękować za trud i zaangarzowanie, ale niewiem co jest grane że mi nie pasuje mój błotnik jest płasciejszy i mniej zaokrąglony względem przedłużki czekam na opinie innych.
pozdrawiam. Sokół.
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Sokół pisze:No przesyłka dotarła i chciałem podziękować za trud i zaangarzowanie, ale niewiem co jest grane że mi nie pasuje mój błotnik jest płasciejszy i mniej zaokrąglony względem przedłużki czekam na opinie innych.
pozdrawiam. Sokół.
O to kiepsko. I nie da się jej zamontować w ogóle?
Awatar użytkownika
HAJNA
Posty: 344
Rejestracja: 17 września 2008, 22:21
Motocykl: EFJTRKA 1300
Lokalizacja: ŁAZISKA ŚREDNIE
Wiek: 54
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: HAJNA »

paczka dotarła wygląda super dzięki ale niestety nie pasuje tak jak pisze sokół :frustrated:
korozja
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: korozja »

Kurka dostałem dzisiaj awizo odebrałem paczkę z poczty i okazało się że "chlapak" nie pasuje :evil:
myślę że fachowcy wzorowali się na błotniku przednim z pierwszej wersji Virago 700,1000 amerykańskiej z chromowanymi błotnikami one były bardziej wygięte :frustrated:
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Antek »

o cholera to będzie problem....fuck.........
Obrazek Czy daleko oni....?
dzodzo23
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: dzodzo23 »

paczka dotarła również do mnie, niestety dopiero wróciłem do chaupy z przejażdżki do garażu mam minut parę więc jutro się okaże czy aby pasują, jednak czytając posty wyżej nie wygląda to zbyt optymistycznie.... pozdro
Awatar użytkownika
Raptor
Posty: 310
Rejestracja: 25 września 2007, 17:11
Motocykl: CBR 600 F3/Suzuki VX
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Raptor »

Paczka podobno dotarła :P Czy pasuje nie jestem w stanie sprawdzić, gdyż jestem za granicą... jak zawitam do PL to podzielę się spostrzeżeniami. Mam nadzieje, że da się dopasować pomimo trudności...
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Nie wiem na jakiej wersji błotnika to opierali robiąc formę. Nie wiem też jak to przylega do błotnika bo dopiero w piątek będzie mi dane to sprawdzić. Zadzwonię jutro do firmy i spytam czy jakoś można samemu przerobić przedłużkę, rozgrzać i dopasować do błotnika. To jest laminat więc nie wiem jak to będzie. Bardzo Was Panowie przepraszam że tak wyszło,ale mam nadzieję że będzie się dało to naprawić. Proszę też bardzo żeby ktoś z was umieścił dokładne zdjęcia na których widać niedopasowanie, żebym miał podstawy do rozmowy z gościem z plastbike.
Awatar użytkownika
daro_2038
Posty: 107
Rejestracja: 26 listopada 2008, 21:42
Motocykl: virago 750 89r
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 60
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: daro_2038 »

Witajcie.
Paczka dotarła. Towar super. Serdeczne dzięki Błażej jesteś WIELKI
Do zobaczenia na trasie. :rock:
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Antek »

Błażej pisze:To jest laminat więc nie wiem jak to będzie. Bardzo Was Panowie przepraszam że tak wyszło,ale mam nadzieję że będzie się dało to naprawić. Proszę też bardzo żeby ktoś z was umieścił dokładne zdjęcia na których widać niedopasowanie, żebym miał podstawy do rozmowy z gościem z plastbike.
Laminatu chyba nie można podgrzewać, ale niech Gliwicki się wypowie, nie twoja wina kolego, że firma coś spieprzyła ale fotki warto porobić aby złożyć reklamację i niech 2 robią
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
MORDA
Posty: 1180
Rejestracja: 04 września 2007, 12:21
Motocykl: xv 750 i DL 650
Lokalizacja: Góra
Wiek: 56
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: MORDA »

Właśnie wróciłem z garażu i moja też nie pasuje :frustrated: Reklamacja jest konieczna :twisted:
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Maja wina Panowie, że nie dopatrzyłem tego na jakim błotniku, z jakiego roku wzoruje się firma, no i też wina mojej niewiedzy na temat różnorodności błotników w Virago. Dzisiaj dzwoniłem do firmy i dowiedziałem się że przedłużka była robiona w oparciu o błotnik Virago najprawdopodobniej 1000 który był chromowany, czyli ze starszej wersji (inny kształt), dlatego też Panu daro_2038 przedłużka pasowała gdyż ma motocykle z 89r z chromowanym błotnikiem. Dowiedziałem się także w firmie, że można trochę nagiąć przedłużkę, włożyć ją do gorącej wody i rozgiąć. Próbowałem wkładałem na chwilę do wrzątku i sie robiła miększa i odkształciłem ją bez problemu, niestety nie wiem czy po tym moim odkształcaniu będzie pasować do błotnika bo nie mam moto koło siebie. Proszę niech ktoś spróbuje czy po takiej operacji będzie pasować. Mam nadzieję że do 535 chociaż będę przedłużki ładnie pasować. A co do reklamacji to będę dzwonił po świętach czy wchodzi coś takiego w grę.
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: GLIWICKI »

Antek pisze:Laminatu chyba nie można podgrzewać, ale niech Gliwicki się wypowie, nie twoja wina kolego, że firma coś spieprzyła ale fotki warto porobić aby złożyć reklamację i niech 2 robią
Zależy jaki to laminat. Laminat oznacza tworzywa sztuczne składające się z 2 składników:
- materiał konstrukcyjny (najczęściej jakieś włókna, nitki, ...)
- materiał wiążący (a tu masa możliwości).
I teraz wszystko zależy od tego co zastosowano jako materiał wiążący :roll:
Generalnie jednak ogrzewanie nie powinno zaszkodzić i można podjąć próbę kształtowania na gorąco. Byle bez przesady - maks. kąpiel w gorącej wodzie.
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

Błażej nie martw się nie ma sytuacji bez wyjścia, włożyłeś w to kupe roboty,czasu i pieniedzy (np. rozmowy tel.) Nikt nie będzie miał pretensji bo kto z nas wiedział, że błotniki są różne w zależności od rocznika. Ja jeszcze przedłużek nie dostałem (dotyczy 750) ale widze aż trzy wyjścia.

1. Najłatwiejsze kombinujemy i wyginamy.( to tylko kawałek laminatu)
2. Sprzedajemy naszym kumplom co mają pasujące błotniki.(chyba ich jest tylu na forum)
3. Tniemy się z rozpaczy i zapominamy o sprawie :mrgreen: (to jest ostateczność)

Po otrzymaniu paczki napisze którą opcje wybieram. Co do Plastbike to jak byś miał siły ciągnąć temat to poproś czy jak byśmy wybrali wyjście drugie to zrobią nowe po kosztach? w ramach dobrej wspólpracy. Co do rozliczeń z Tobą to wszystko wylicz żebyś do nas nie dokładał . Do 535 na pewno będą dobre. Masztak swoją chwalił !!! Pozdrawiam.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Antek »

Gliwicki pisze:Zależy jaki to laminat. Laminat oznacza tworzywa sztuczne składające się z 2 składników:
- materiał konstrukcyjny (najczęściej jakieś włókna, nitki, ...)
- materiał wiążący (a tu masa możliwości).
I teraz wszystko zależy od tego co zastosowano jako materiał wiążący :roll:
Generalnie jednak ogrzewanie nie powinno zaszkodzić i można podjąć próbę kształtowania na gorąco. Byle bez przesady - maks. kąpiel w gorącej wodzie.
o no więc możemy spróbować! tylko tak..., widziałem na zdjęciu, że one się fajnie błyszczą, a jak zaczniemy wyginać to nie zrobi się jakaś lipa?
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
leszeklis
Posty: 110
Rejestracja: 05 marca 2009, 19:08
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: leszeklis »

Do 535 pasuje bo przymierzałem dzisiaj , idealnie pasuje. :chopper:
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Antek pisze:o no więc możemy spróbować! tylko tak..., widziałem na zdjęciu, że one się fajnie błyszczą, a jak zaczniemy wyginać to nie zrobi się jakaś lipa?
Ja wyginałem ją dzisiaj no i przy samej krawędzi, u góry, tam gdzie jest "uskok" zrobiły się drobne zmarszczki, prawie niewidoczne.
dano77
Posty: 80
Rejestracja: 14 marca 2008, 00:49
Lokalizacja: C-w
Wiek: 46
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: dano77 »

Witam
Tak jak pisałem Błażejowi na PW moja też dotarła ładnie zapakowana lecz nie pasuje :frustrated:
Można spróbować ją wyginać w gorącej wodzie ale bez dodatkowgo rzeźbienia i malowania się nie obędzie poprostu rzeźba w gó....e :twisted:
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: GLIWICKI »

Antek pisze:o no więc możemy spróbować! tylko tak..., widziałem na zdjęciu, że one się fajnie błyszczą, a jak zaczniemy wyginać to nie zrobi się jakaś lipa?
WSzystko zależy od tego z czego jest zrobiony. Jeżeli to są żywice chemoutwardzalne to dupa blada i nic z tego raczer nie wyjdzie ...
Ciężko jednak tak z góry to przewidzieć. Zróbcie test (i tak chyba nic do stracenia nie macie) i wtedy się okaże co i jak :???:
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
ODPOWIEDZ