Koszulki motocyklowe

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

W wątku zamówień na koszulki umieściłem szacunkową kalkulację kosztów. Całkowita cena do zapłaty to 26 zł (bez kosztów transportu). Jak myślicie to nie za dużo?

Co do transportu, to myślę, ze może wysyłalibyśmy do lokalnych koordynatorów, którzy już zadbaliby o to aby rozdzielić koszulki w swojej okolicy.

Uwaga, jeżeli zamówimy 100 sztuk, to potem domówienie kolejnej ilości koszulek będzie się wiązało z przygotowaniem nowych matryc, co znacznie powiększy koszty. Więc możemy robić kolejne zamówienia w turach po 50 szt, inaczej nie ma sensu, czyli jeżeli nie zbierze się 50 forumowiczów na dodruk, będą musieli czekać :cry: niestety matryce nie są przechowywane. Jedynie możliwe rozwiązanie to dodruk większej ilości za pierwszym razem, ale niestety będzie to dość duża inwestycja ze względu na koszty koszulek. dodatkowe 50 szt to 1500 zł :-(

Bardzo więc proszę osoby które się wahają z podjęciem decyzji o to by wzięły to pod uwagę, że nadruk sitem może nie być opłacalny, lub wogóle niemożliwy. i cena koszulki znacznie się zmieni (ze względu na zmianę techniki nadruku). Może jedyne sensowne wyjście to po prostu dodruk koszulek za rok?

Zamowienia na oficjalne koszulki sa w oddzielnym temacie - zobacz tutaj
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2008, 14:53 przez wwwolti, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdr
Wojtek
ratownik
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: ratownik »

w takim razie ja poproszę 2 koszulki xl jeżeli następne maja być za jakiś czas. a może jest jeszcze opcja żeby nadruk był na koszulkach polo?
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

ratownik pisze:w takim razie ja poproszę 2 koszulki xl jeżeli następne maja być za jakiś czas. a może jest jeszcze opcja żeby nadruk był na koszulkach polo?
ja skłaniam się do zrobienia tego w nadruki.pl
pełna oferta koszulek jest na http://www.nadruki.pl/cennik_koszulek.htm
i jaka to koszulka to w zasadzie wszystko jedno, ale nie wymyślajmy za bardzo, każdy nie może mieć innej bo to zaraz wpłynie na koszty :(
jednostkowe przypadki koszulek innych niż wybrane ogólnie są możliwe.

to również sugestia do was drogie panie. może chcecie jakieś z dekoltami albo na ramiączkach?

[ Dodano: Pon Lut 18, 2008 2:37 pm ]
uwaga
jest szansa, że będzie możliwość zrobienia opcji VIP, gdzie zamiast nadruku logo na piersi można wyszyć naszywkę taką jak zamawiamy na ramieniu (z logo czy imieniem). koszt naszywki to 9zł zamiast 3zł nadruku więc dodatkowo do koszulki 6zł.

co o tym myślicie?
pozdr
Wojtek
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: Marek73 »

wwwolti pisze:to również sugestia do was drogie panie. może chcecie jakieś z dekoltami albo na ramiączkach?
Może gołe plecki?
Awatar użytkownika
pestek
Posty: 2023
Rejestracja: 04 września 2007, 12:19
Motocykl: XV535 '95
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: pestek »

wwwolti pisze:W wątku zamówień na koszulki umieściłem dokładną kalkulację kosztów. Całkowita cena do zapłaty to 31 zł (bez kosztów transportu). Jak myślicie to nie za dużo?
biorac pod uwagę ze nadruk dwustronny chyba da sie przeżyć ta cenę. A orientowałeś sie jak z tym drugim wzorem - 2/1 ?
wwwolti pisze:Co do transportu, to myślę, ze może wysyłalibyśmy do lokalnych koordynatorów, którzy już zadbaliby o to aby rozdzielić koszulki w swojej okolicy.
Dobry pomysł. Jakby co jestem do dyspozycji w wawie, pracuje w centrum wiec chyba wielu osobom by pasowało...
wwwolti pisze:Uwaga, jeżeli zamówimy 100 sztuk...
Czy musimy koniecznie zamawiać w przedziałach po 50sztuk? (50-100-150...)?

Przypomniało mi sie ze moja połowica miała kiedyś jakieś kontakty, zajmowała sie nadrukami na koszulki w swojej firmie, jeśli podasz mi wwwolti jakies konkretne parametry (bo ja sie nie orientuje) to mógłbym sprobować sie coś dowiedzieć i porównalibyśmy ceny. Pisz na PW.
Zanim napiszesz pierwszą wiadomość przeczytaj REGULAMIN (kliknij tu)
_______________________________
samurai
Posty: 370
Rejestracja: 25 grudnia 2007, 10:55
Motocykl: Virago 535 94r.
Lokalizacja: Łańcut/Toruń
Wiek: 34
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: samurai »

wwwolti pisze: [uwaga
jest szansa, że będzie możliwość zrobienia opcji VIP, gdzie zamiast nadruku logo na piersi można wyszyć naszywkę taką jak zamawiamy na ramieniu (z logo czy imieniem). koszt naszywki to 9zł zamiast 3zł nadruku więc dodatkowo do koszulki 6zł.
Jak dla mnie bomba odrazu bym się pisał na taką- niezły pomysł.
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

pestek pisze:A orientowałeś sie jak z tym drugim wzorem - 2/1 ?
Sprawa jeszcze jest badana :wink: Zawsze jest to do wykonania ale sito trzeba przygotować więc koszty + 40 zł dla całości zamówienia. Spróbuję coś wynegocjować ale dla zamówienia 100 szt to jest przeważnie detal a nie hurt i nie ma dyskusji. :wink:
pestek pisze:Czy musimy koniecznie zamawiać w przedziałach po 50sztuk? (50-100-150...)?

Nie. Zamówimy ile chcemy, ale teraz to jakby jest prawie 100 sztuk, więc mówię o takiej ilości (mała nakładka, gdyby ktoś się jeszcze zdecydował)
potem w zasadzie dla zamówienia <40 to się nie opłaca. możesz zamówić nawet 10.
trzeba pamiętać, że klisze rozkładają się na większa liczbę koszulek.

Ale jeszcze poczekajmy, bo nie dostałem odpowiedzi od wszystkich firm. dajmy sobie czas do końca tyg na wybór wykonawcy.

Uwaga po wyborze wykonawcy i określeniu dokładnej ceny nie będę miał możliwości założenia kasy za zamówienie koszulek (będzie to kwota około 3 tyś). Więc trzeba będzie szybko przelewać pieniądze. proszę abyście się z tym liczyli :neutral:
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2008, 14:54 przez wwwolti, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdr
Wojtek
Awatar użytkownika
pestek
Posty: 2023
Rejestracja: 04 września 2007, 12:19
Motocykl: XV535 '95
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: pestek »

wwwolti pisze:poza tym ceny powyżej zawierają :wink: + 5zł fundusz forumowy.
czyli jak 3 koszulki to 15zł na fundusz formowy?
Jest już konkretny plan na co maja być te pieniądze?
cena 26 brzmi znacznie ciekawiej niż 31 :rock:
Zanim napiszesz pierwszą wiadomość przeczytaj REGULAMIN (kliknij tu)
_______________________________
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: GLIWICKI »

Pamietajmy jeszcze o dodatkowych kosztach przesylki ...
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

pestek pisze:cena 26 brzmi znacznie ciekawiej niż 31 :rock:
do decyzji :)
to i tak dla forum kaska. planu nie ma, do decyzji waszej (admina moderatorów) myślałem o potrzebach związanych ze zlotem, może jakieś nagrody w konkursach na zlocie, czy wykup dodatkowego transferu. czekam na decyzję :)
pozdr
Wojtek
Awatar użytkownika
wolbi
Site Admin
Posty: 1084
Rejestracja: 03 września 2007, 17:09
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 41
Kontakt:
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wolbi »

Proponuje by koszulki nie obarczac "podatkiem od forum". Kasa na transfer i biezace potrzeby forum dzieki waszemu klikaniu w reklamy jest (za miesiac powinna pierwsza wplata z reklam wplynac), a co do nagrod w konkursach na zlocie to jeszcze sie pomysli, zawsze mozna sie zrzucic na zlocie po pare zlotych na jakies nagrody, szczegolnie ze lista chetnych na zlot ciagle rosnie..
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

ok. nowa kalkulacja w wątku o zamówieniach cena spadła do 26 zł :) :bravo:
pozdr
Wojtek
Peny
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: Peny »

jak już się zdecydujecie to dajcie mi znać...:D bo czekam na koszulkę jak na pierwszy dzień wiosny...

co do ceny... hmmmm... prowadze działalność i .... nienawidze podatków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frustrated:
MRóWA
Posty: 1692
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 13:19
Motocykl: długonoga1100
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 47
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: MRóWA »

NIO to kiedy będzie można kupić te koszulki bo my Grupa ślask spotykamy się na moto bajzlu 9 MARCA i fajnie było by je tam dostac :bravo:
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

MRóWA76 pisze:NIO to kiedy będzie można kupić te koszulki bo my Grupa ślask spotykamy się na moto bajzlu 9 MARCA i fajnie było by je tam dostac :bravo:
nie naciskaj mnie bo się w sobie zamknę :)

nie wiem czy damy radę :( na produkcję trzeba ok tydzień. a jeszcze czekam na oferty z 2 firm. nie chcę robić tego w pierwszej lepszej. ludzie na telefonie podają ceny od czapki a na maila to się zawsze potem można powołać.
pozdr
Wojtek
MRóWA
Posty: 1692
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 13:19
Motocykl: długonoga1100
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 47
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: MRóWA »

wwwolti, nio spoko nie ponaglam :rock:
Awatar użytkownika
pestek
Posty: 2023
Rejestracja: 04 września 2007, 12:19
Motocykl: XV535 '95
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: pestek »

MRóWA76 pisze:...
ooo MRóWA
ide zobaczyć czy sie w powitalni nie przywitałeś...

co do koszulek to pewnie ze sie bardzo nie spiesz wwwolti, wazne zeby dobrze wybrac no i czekam co z tym drugim wzorem tzn. 2/1
może zrobić mała ankietę zeby sie zorientować ile byłoby chętnych, ma to znaczenie?
Zanim napiszesz pierwszą wiadomość przeczytaj REGULAMIN (kliknij tu)
_______________________________
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

pestek pisze:co do koszulek to pewnie ze sie bardzo nie spiesz wwwolti, wazne zeby dobrze wybrac no i czekam co z tym drugim wzorem tzn. 2/1
może zrobić mała ankietę zeby sie zorientować ile byłoby chętnych, ma to znaczenie?
tak na pierwszy rzut oka to nie nazbiera się 40 więc sito prawie na pewno odpada. klisze możemy zrobić, ale przygotowanie matryc... hmmm. powiem tak. jak będzie firma to poważnie ponegocjujemy i wtedy zobaczymy.
pozostaje prasowanka - odradzam, albo wersja VIP :) czyli wyszywanka. koszy +6 zł ale skoro zjechaliśmy z dobrowolnej przymusowej składki to może jest to do wytrzymania? :)

trudno mi teraz coś mówić, bo znam ceny, ale czekam na ich potwierdzenie przez firmy. cena nie powinna odbiegać znacznie od szacunku 26, liczę że jeżeli, to może trochę spadnie :)
pozdr
Wojtek
Awatar użytkownika
pestek
Posty: 2023
Rejestracja: 04 września 2007, 12:19
Motocykl: XV535 '95
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: pestek »

wwwolti pisze:tak na pierwszy rzut oka to nie nazbiera się 40 więc sito prawie na pewno odpada. klisze możemy zrobić, ale przygotowanie matryc... hmmm.
ale pamietaj ze tył mamy, chyba bedzie mozna uzyc tych matryc czy tam klisz co do forumowych. Chodzi tylko o ten mały napis (monokolorowy) "Virago" z przodu, wiec może przygotowanie takiej matrycy nie będzie drogi i zrobili by to w rozsądnej cenie juz od 20szt. na przykład (myślę ze 20 chętnych to powinniśmy uzbierać )
No nic czekamy na odpowiedzi... Jak juz będą ze 2-3 najkorzystniejsze oferty to zagadnij o ta sprawę , może któraś firma sie zgodzi...
wwwolti pisze:pozostaje prasowanka - odradzam, albo wersja VIP :) czyli wyszywanka. koszy +6 zł ale skoro zjechaliśmy z dobrowolnej przymusowej składki to może jest to do wytrzymania? :)
A ta wyszywanka wyglądała by dokładnie tak samo jak naszywka , również taka gruba by była? generalnie ja chyba wolałbym zwykły nadruk na koszulce.
Czy będzie możliwość nadruku na koszulce z długim rękawem? czy to wymagałoby oddzielnego zamówienia i komplikowało sprawę...? Na jedna z długim rekawem chetnie bym sie skusił.
I jeszcze pytanie co do rozmiarów... wiadmo ze rozmiary w rożnych firmach potrafią sie sporo różnić... możemy to jakoś jednoznacznie rozstrzygnąć żeby sie potem nie okazło ze ktoś dostanie za małą lub odwrotnie?
Zanim napiszesz pierwszą wiadomość przeczytaj REGULAMIN (kliknij tu)
_______________________________
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: GLIWICKI »

pestek pisze:I jeszcze pytanie co do rozmiarów... wiadmo ze rozmiary w rożnych firmach potrafią sie sporo różnić... możemy to jakoś jednoznacznie rozstrzygnąć żeby sie potem nie okazło ze ktoś dostanie za małą lub odwrotnie?
No fakt ... Z tymi rozmiarami to mozna ch...y dostac. Ja np. mam problem z dopasowaniem czegos do siebie. Mam "tylko" 176 cm wzrostu i "az" 120 cm w klatce piersiowej ...
No nijak do zadnej normy przypasowac mnie nie mozna :cry:
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
MRóWA
Posty: 1692
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 13:19
Motocykl: długonoga1100
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 47
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: MRóWA »

pestek, NIC nie mówie--------------------------------------- :lol:
Awatar użytkownika
wwwolti
Posty: 1672
Rejestracja: 17 października 2007, 15:02
Motocykl: był i będzie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: wwwolti »

pestek pisze:... wiec może przygotowanie takiej matrycy nie będzie drogi i zrobili by to w rozsądnej cenie juz od 20szt. na przykład (myślę ze 20 chętnych to powinniśmy uzbierać )
do końca tyg coś będzie wiadomo.
pestek pisze:A ta wyszywanka wyglądała by dokładnie tak samo jak naszywka , również taka gruba by była? generalnie ja chyba wolałbym zwykły nadruk na koszulce.
no wypukła i sztywniejsza.
pestek pisze:Czy będzie możliwość nadruku na koszulce z długim rękawem? czy to wymagałoby oddzielnego zamówienia i komplikowało sprawę...? Na jedna z długim rekawem chetnie bym sie skusił.
bez problemu
pestek pisze:I jeszcze pytanie co do rozmiarów... wiadmo ze rozmiary w rożnych firmach potrafią sie sporo różnić... możemy to jakoś jednoznacznie rozstrzygnąć żeby sie potem nie okazło ze ktoś dostanie za małą lub odwrotnie?
poproszę o zmierzenie cm i zweryfikujemy to przed zamówieniem.
pozdr
Wojtek
AdamK
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: AdamK »

Gliwicki pisze:Mam "tylko" 176 cm wzrostu i "az" 120 cm w klatce piersiowej ...
i mam nadzieję, że dla nas wystarczy XXL (jak kupowałem ubranko w RETBIKE to pasowało 4XL - normalnie ubranka (miary) dla Chińczyków czy co?
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: Marek73 »

Gliwicki pisze:Mam "tylko" 176 cm wzrostu i "az" 120 cm w klatce piersiowej ...
Też mam "tylko" 176 cm, a w klatce 104, ale co z tego jak ręce krótkie. Ale z krótkim rękawkiem zawsze długość pasuje :-)
Awatar użytkownika
kingsajz
Posty: 527
Rejestracja: 06 września 2007, 15:30
Motocykl: Drag Star 1100
Lokalizacja: Łagów Lubuski
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Koszulki motocyklowe

Post autor: kingsajz »

Gliwicki pisze:Mam "tylko" 176 cm wzrostu i "az" 120 cm w klatce piersiowej ...
ja mam niecałe 160 cm :wink: wzrostu, ale ile w klatce piersiowej, to nie powiem :oops:

I już o rozmiarach rozmawiałam z wwwoltim, bo też mam z tym problem....
Amazons WMC

Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą, jaką można robić w ubraniu :D
ODPOWIEDZ