Ubranko - w czym jeździć w upały????

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Plumek
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Plumek »

Heh.
No właśnie też o to gonienie po mieśćinie mi chodzi. W sakwy można wrzucić, ale chyba w dresie musiałabym jeździc, żeby pod spód ubrać jeszcze szorty hehe Albo w pidżamie :) Kurtkę mogę zrzucić i schować do sakwy. Ale portki? W centrum kurortu wakacyjnego? No byłby niezły ubaw hihihi

Nic to. Dzięki za rozprawkę i pracę nad mą osobą.
Zobaczymy, coście wskórali - nie omieszkam napisać. Może kurtkę skórkową przeboleję jakoś. O butach pomyślę, ale na tyłek na razie dżinsy będą.
Ale jak tak, to i sakwy na kluczyk by się przydały... W Chorwacji nie kradną, ale mnóstwo polskich turystów tam będzie... ;)
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Stilgar »

Plumek pisze:ale na tyłek na razie dżinsy będą.
to już kup takie na motor :)
http://speedstore.pl/index.php?main_page=index&cPath=2
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Awatar użytkownika
rembrandtin
Posty: 493
Rejestracja: 25 czerwca 2008, 15:10
Motocykl: 535
Lokalizacja: Pilawa
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: rembrandtin »

Zgrabnego i kształtnego tyłeczka nie ma co chować :twisted:
bledy w pisowni sa poto zeby je popelniac a i tak wszyscy wiedza oco chodzi wiec poco pisac poprawnie niejestem dumny z tego ze w kraju zadza sami ...... wiec pisze tak jak oni zadza jak bedzie git to bede pisal jak nalezy a puki co pisze jak jest
Plumek
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Plumek »

stilgar75 pisze:to już kup takie na motor
http://speedstore.pl/inde...e=index&cPath=2
Fajowe!
Ale zapewne nie na mój tyłek ;) Tylko na anorektyczki hehe
rembrandtin pisze:Zgrabnego i kształtnego tyłeczka nie ma co chować
A niezgrabny i niekształtny? ;)
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Plumek pisze: Kurtkę mogę zrzucić i schować do sakwy. Ale portki? W centrum kurortu wakacyjnego? No byłby niezły ubaw hihihi
Ten problem częściowo rozwiązują chapsy i był to jeden z powodów dla których się na nie zdecydowałem. Niestety nie wymyśliłem jak w razie upadku nie szlifować tyłkiem ;)
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Stilgar »

rzeznia_numer_5 pisze:upadku nie szlifować tyłkiem ;)
kolesia dupę na R1 portfel uratował :mrgreen:
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Awatar użytkownika
Pixa
Posty: 626
Rejestracja: 11 stycznia 2009, 09:40
Motocykl: Virago 535 DX 2YL
Lokalizacja: Kobierzyce
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Pixa »

Plumek pisze:Heh.
Zobaczymy, coście wskórali - nie omieszkam napisać. Może kurtkę skórkową przeboleję jakoś. O butach pomyślę, ale na tyłek na razie dżinsy będą.
No i starczy :-) Na jeansy ochraniacze na kolana i moim zdaniem poziom bezpieczenstwa jest ok :-) W lecie wlasnie tak jezdze w krotsze trasy :-) Do tego jeszcze rekawiczki bez palcow. A buty hmm moim zdaniem nie musze byc za kostke - wazne, zeby nie byly to sandaly :-)
GOCHA
Posty: 546
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 21:38
Motocykl: ___
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: GOCHA »

...skoro kolezanka tak uparcie o tych skuterach, to ja jeszcze tylko dodam, ze czesto widuje takie skuterki i, o ile kierujacy ma wiecej niz nascie lat, coraz czesciej widze tez BARDZO ODPOWIEDNIE UBRANKA! (czyt. chroniace kierujacego = takie jak na motocykl) ....
...ale mysle,ze w szpilkach tez sie da wszystkim pojechac. :wink:
Plumek
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Plumek »

GOCHA pisze: ...ale mysle,ze w szpilkach tez sie da wszystkim pojechac. :wink:
Nie popadajmy w skrajności :) Nawet ironizując :D
GOCHA
Posty: 546
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 21:38
Motocykl: ___
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: GOCHA »

:mrgreen: ...myslisz,ze sie jednak nie da..?! hmm..to mnie uspokoilas troche :bravo:
Plumek
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Plumek »

GOCHA pisze::mrgreen: ...myslisz,ze sie jednak nie da..?! hmm..to mnie uspokoilas troche :bravo:
Myślę, że się da, bo widziałam takie delikwentki.

Ja się jednak do nich nie zaliczam :) Nawet nie zamierzam próbować... chodzić w tym po chodniku, a co dopiero... heh
Awatar użytkownika
rembrandtin
Posty: 493
Rejestracja: 25 czerwca 2008, 15:10
Motocykl: 535
Lokalizacja: Pilawa
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: rembrandtin »

Plumek pisze: A niezgrabny i niekształtny? ;)
No może przynajmniej stringami zakryć :evil:
bledy w pisowni sa poto zeby je popelniac a i tak wszyscy wiedza oco chodzi wiec poco pisac poprawnie niejestem dumny z tego ze w kraju zadza sami ...... wiec pisze tak jak oni zadza jak bedzie git to bede pisal jak nalezy a puki co pisze jak jest
Plumek
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Plumek »

rembrandtin pisze:
Plumek pisze: A niezgrabny i niekształtny? ;)
No może przynajmniej stringami zakryć :evil:
Lepiej opalenizną ;)
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: kyller »

Plumek pisze:Heh.
/.../
Nic to. Dzięki za rozprawkę i pracę nad mą osobą.
Zobaczymy, coście wskórali - nie omieszkam napisać. Może kurtkę skórkową przeboleję jakoś. O butach pomyślę, ale na tyłek na razie dżinsy będą.
Ale jak tak, to i sakwy na kluczyk by się przydały... W Chorwacji nie kradną, ale mnóstwo polskich turystów tam będzie... ;)
oj laska laska ...mi wisi czy mam blizny na nogach :mrgreen:
Awatar użytkownika
rembrandtin
Posty: 493
Rejestracja: 25 czerwca 2008, 15:10
Motocykl: 535
Lokalizacja: Pilawa
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: rembrandtin »

Plumek pisze: Lepiej opalenizną ;)
Trudno się z Tobą nie zgodzić ;)
bledy w pisowni sa poto zeby je popelniac a i tak wszyscy wiedza oco chodzi wiec poco pisac poprawnie niejestem dumny z tego ze w kraju zadza sami ...... wiec pisze tak jak oni zadza jak bedzie git to bede pisal jak nalezy a puki co pisze jak jest
angus
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: angus »

rzeznia_numer_5 pisze:Niestety nie wymyśliłem jak w razie upadku nie szlifować tyłkiem ;)
Zawsze jakiś patent, a i na starość jak znalazł :mrgreen:
http://www.pieluchomajtki.pl/pieluchoma ... odukty.php
Damian
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Damian »

Tak czytam, czytam i... czytam i wiecie co? Po co się tu produkujecie jak główna zainteresowana założyła temat w zasadzie nie wiem po co :roll: Na tyle rozwiązań co zostało przedstawionych i tak wyjedzie w jakimś pseudo ubranku skuterkowym. Nigdy nie zdecydował bym się na dalszy wyjazd w trasę bez odpowiedniego ubioru.

Oczywiście po to jest forum aby każdy przedstawił swoje zdanie, ale na pewno nie jest do tego, aby pytać, a potem przekonywać innych do swoich wcześniej ustalonych racji :roll:

Amen.
kiziur
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: kiziur »

Plumek pisze:Nie dopatrzyłam się na fotach ani jednego czopera - same "szybkie i wsciekłe". Na wielu zdjęciach widać zresztą, że żadne ubranko by im nie pomogło...
A to ciekawe, ja naliczyłam 28 rozbitych chopperów/cruiserów plus 2 kredensy i jeden skuter. Do tego 42 zdjęcia przypadków, w których założenie odpowiedniej odzieży mogło ofierze uratować zdrowie lub życie. Po to tego linka wkleiłam a nie żeby pokazać tylko ścigi efektownie wbite w ciężarówki.

Plumek pisze: tak mi sie nasunęło jeszcze jedno: czy na kurs prawa jazdy kat. A wymagany jest jakiś motocyklowy ubiór? A przecież też jeździ się po mieście i glebę można zaliczyć...
Nie wiem jak gdzie indziej, ale w Krakowie jak nie masz odpowiedniego ubioru, to musisz założyć ochraniacze przed wyjazdem na miasto.
Plumek
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Plumek »

Damian pisze: Nigdy nie zdecydował bym się na dalszy wyjazd w trasę bez odpowiedniego ubioru.
To znaczy jak bardzo daleki jest ten "dalszy wyjazd w trasę"? To właśnie kluczowa sprawa w tym wątku...

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 7:38 pm ]
kiziur pisze:
Plumek pisze:Nie dopatrzyłam się na fotach ani jednego czopera - same "szybkie i wsciekłe". Na wielu zdjęciach widać zresztą, że żadne ubranko by im nie pomogło...
A to ciekawe, ja naliczyłam 28 rozbitych chopperów/cruiserów plus 2 kredensy i jeden skuter. Do tego 42 zdjęcia przypadków, w których założenie odpowiedniej odzieży mogło ofierze uratować zdrowie lub życie. Po to tego linka wkleiłam a nie żeby pokazać tylko ścigi efektownie wbite w ciężarówki.
Aaaa... to ja się nie znam widocznie :)
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 2226
Rejestracja: 22 października 2007, 19:52
Motocykl: 1100, 92r. OGAR 200
Lokalizacja: Święta Anna
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Adam »

Nie wiem jak was, ale mnie Plumek przekonała :razz: Myślę że wyjdzie jej tylko na dobre jak trochę pojeździ w klapkach i koszulce :wink:
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Antek »

stilgar75 pisze:to już kup takie na motor :)
http://speedstore.pl/inde...e=index&cPath=2
Grzesiek wygląda to zajebiście! sam bym chciał takie tylko oczywiście model męski :razz: używa ktoś z kolegów takich spodni? interesuje mnie jak są wykonane i rozmiary
Obrazek Czy daleko oni....?
Plumek
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Plumek »

zacier pisze:Nie wiem jak was, ale mnie Plumek przekonała :razz: Myślę że wyjdzie jej tylko na dobre jak trochę pojeździ w klapkach i koszulce :wink:
No popatrz! A zupełnie nie miałam takiego zamiaru. Co za siła przebicia! :shock: To co? Kiedy zmieniasz strój na trasę po piwo i z powrotem?
gk
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: gk »

Antek pisze: Grzesiek wygląda to zajebiście! sam bym chciał takie tylko oczywiście model męski :razz: używa ktoś z kolegów takich spodni? interesuje mnie jak są wykonane i rozmiary
To są spodnie firmy Mottowear, mają dużo męskich modeli.
Nie używałem, ale tez się nad czymś takim zastanawiam.
Słyszałem jednak dużo opinii (nie wiem czy słusznych) ze poziom bezpieczeństwa nie jest dużo wyższy niż w zwykłych jeansach...

http://mottowear.com/
bartazzz
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: bartazzz »

ja w swoim stroju mam zamki AIRVENT, które otwieram, na lato wypinam podpinke, zawsze zakładam buty i rękawice. Argumenty o zdzieranej skórze dostatecznie do mnie przemawiaja, ubieram się nawet jeśli miałbym się spocić
Damian
Status: Offline

Re: Ubranko - w czym jeździć w upały????

Post autor: Damian »

zacier pisze:Myślę że wyjdzie jej tylko na dobre jak trochę pojeździ w klapkach i koszulce
Masz rację.

Nie ma to jak nauka przez DOŚWIADCZENIE (na swoim zdrowiu).

Pzdr.

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 11:33 am ]
tutaj aukcja allegro:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6425592
ODPOWIEDZ