Skrzynka narzędziowa

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skrzynka narzędziowa

Post autor: EDDIE »

W Lidlu kupiłem komplet imbusów w bardzo dobrej jakości i ze sprytną rączką w komplecie. Cena około 20zł. Śrubokręty też nabyłem - z końcówkami utwardzanymi 7 sztuk cena ta sama, jakość przyzwoita.
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
ParamonoV
Posty: 353
Rejestracja: 07 czerwca 2009, 18:06
Motocykl: Yamaha XV 125 Virago
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 29
Status: Offline

Re: Skrzynka narzędziowa

Post autor: ParamonoV »

Ja osobiście polecam narzędzia firmy STANLEY - są to narzędzia z wyższej półki, mam takich dużo i jeszcze żaden się nie zgiął, nie objechał, nie zardzewiał:) Jest to zakup na wiele lat bezproblemowej naprawy czegokolwiek:) Czasem można kupić również zestawy z Mercedesa - warto podzwonić po anglikach na części lub rozbitych. Niestety wątpię żeby ktoś sprzedał taki zestaw bo przeważnie ludzie zatrzymują je dla siebie:)
Awatar użytkownika
radar64
Posty: 525
Rejestracja: 15 sierpnia 2008, 18:03
Motocykl: VTX 1300
Lokalizacja: w-wa/N.Iwiczna
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Skrzynka narzędziowa

Post autor: radar64 »

Przedpiszca ( ktoś to tak ładnie ujął) ma słuszność ,jeżeli byś kupił 1 ( jeden) kluczyk za 20pln to uwierzył bym ,że to dobry zakup ,ale nie komplet.Poniszczysz sobie śruby,porozbijasz palce i tyle będziesz miał z lidlowych zakupów.W lidlu to się kupuje HAINEKENA i pistacje.Temat kluczo podobny był już poruszany,jakiej firmy klucze kupić i jakie rozmiary.Poszukaj.
ori
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2022, 13:18
Motocykl: virr
Status: Offline

Re: Skrzynka narzędziowa

Post autor: ori »

Witam serdecznie Mam pytanie do użytkowników Milwaukee Packout i Qbrick One. Zestawy bardzo podobne w swoim przeznaczeniu, różnią się w zasadzie tylko systemem łączenia. Czy warto wg was dopłacać do Milwaukee, czy lepiej za połowę tej ceny brać Qbricka? Jak to widzicie?
ODPOWIEDZ