Polo w Polsce

Odnośniki do stron o tematyce motocyklowej...
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Polo w Polsce

Post autor: Stilgar »

Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Toffik
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Toffik »

sie przyda napewno :)
Mateusz POLO
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Mateusz POLO »

Witam serdecznie. Chciałem założyć temat o POLO ale widzę że już jest więc wrzucę tu kilka informacji.

Zapraszamy do skorzystania z licznych promocji w naszym sklepie!

Treść reklamowa

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebook’u, gdzie możecie znaleźć informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach w POLO.

Niestety nie mogę wstawić linktów więc na FB trzeba nasz szukać pod POLO Motorrad Polska, a nasza strona to polo-moto z końcówką pl

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2010, 13:28 przez Mateusz POLO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Mateusz POLO pisze:Niestety nie mogę wstawić linktów więc na FB trzeba nasz szukać pod POLO Motorrad Polska, a nasza strona to polo-moto z końcówką pl
I tak przekierowuje na https://www.polo-motorrad.de/pl tylko człowiek niepotrzebnie musi dodatkowo czekać. Bez sensu.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Mateusz POLO
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Mateusz POLO »

Wszystkich tych, których nie zniechęca do jeżdżenia zbliżająca się zima oraz tych, którzy już myślą o przyszłym sezonie zachęcamy do skorzystania z licznych posezonowych promocji w POLO.

Oczywiście nie da się czerpać przyjemności z jazdy kiedy jesteśmy zmarznięci czy przemoczenie. Treść reklamowa

Każdy kto jechał kiedyś w ulewnym deszczu wie że kombinezon przeciwdeszczowy to tani i bardzo przydatny element wyposażenia motocyklisty. Treść reklamowa


Użytkownikom motocykli supermoto, enduro czy quadów polecamy Treść reklamowa


Właścicielom kasków Caberg proponujemy treść reklamowa
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2010, 13:30 przez Mateusz POLO, łącznie zmieniany 1 raz.
dydzio
Posty: 792
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 13:24
Motocykl: XV 750 `95
Lokalizacja: Kattowitz
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: dydzio »

Fajna reklama, ale do pełni profesjonalizmu brakuje bezpośrednich linków do sklepu.
Mateusz POLO
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Mateusz POLO »

Brak linków wynika z faktu że na forum jest blokada i nie mogę ich wstawić.
Toffik
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Toffik »

Powtorze, brak kilku fajnych marek motocyklowych w waszym sklepie :wink:
Mateusz POLO
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Mateusz POLO »

W nadchodzącym sezonie w ofercie POLO znajdzie się wiele nowych produktów także nowych marek.
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Stilgar »

A ja jestem ciekaw jak wygląda wysyłka do polski, jaki jest jest koszt przesyłki, jak pakujecie paczki, czy dajecie rabaty zorganizowanym grupom takim jak nasza ?
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Mateusz POLO
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Mateusz POLO »

Paczki są wysyłane bezpośrednio z Niemiec do klientów za pośrednictwem firmy DHL. Koszt wysyłki to 9.95 euro niezależnie od ilości zamówionych produktów. Każdy produkt można zwrócić lub wymienić i w takim wypadku klient tylko raz płaci za przesyłkę ewentualny zwrot bądź wymiana towaru odbywa się na koszt POLO. Nieudzielany indywidualnych rabatów zachęcamy jednak do przeglądania ofert w dziale Okazja gdzie przeceny sięgają nawet 92% i do odwiedzania naszej strony na Facebook'u gdzie umieszczamy informacje o promocjach.
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: GLIWICKI »

Mateusz POLO pisze:Nieudzielany indywidualnych rabatów (...)
Czyli my pozwalamy waszej firmie na darmową reklamę na jednym z najpopularniejszych Forum w Polsce i nic z tego nie mamy? Tutaj chyba jest pewna (rażąca) dysproporcja ...
Może więc jednak porozmawiamy o jakimś rabaciku?
A do tego czasu (wspólna decyzja GTW) nie wyrażamy zgody na wstawianie postów reklamowych waszej firmy ...
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: rzeznia_numer_5 »

GLIWICKI pisze:Czyli my pozwalamy waszej firmie na darmową reklamę na jednym z najpopularniejszych Forum w Polsce i nic z tego nie mamy?
Brawo. Tez mnie to zbulwersowało a byłem o krok od zakupienia świecących nakrętek na wentyle ;)
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Marek73 »

rzeznia_numer_5 pisze:Tez mnie to zbulwersowało
No to kamień spadł mi z serca. A już sobie myślałem: my tu a takich ważnych sprawach piszemy, a Rzeźnia się nie zbulwersował? No ale na całe szczęście wszystko się wyjaśniło :mrgreen: :bravo:
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Marek73 pisze:
rzeznia_numer_5 pisze:Tez mnie to zbulwersowało
No to kamień spadł mi z serca. A już sobie myślałem: my tu a takich ważnych sprawach piszemy, a Rzeźnia się nie zbulwersował? No ale na całe szczęście wszystko się wyjaśniło :mrgreen: :bravo:
Odbierasz pocztę - spam, wchodzisz na stronę www - banery, słuchasz radia - dżingle, włączasz telewizor - reklamowe filmiki, otwierasz skrzynkę z listami - wysypują się foldery, dzwoni telefon - ktoś chce sprzedać kołdrę albo ma darmowe minuty. Idziesz ulicą- walą po oczach bilboardy, wsiadasz do auta - jakaś ulotka za wycieraczką.

Nasze forum jest jednym z niewielu niekomercyjnych miejsc na planecie ziemia. Do niedawna jak wchodziłem do działu "Linki" to po to żeby zobaczyć zaproszenie na niekomercyjną stronę pasjonata motocykli itp.
Teraz ta tendencja zdaje się zmieniać, więc Marku faktycznie wyraziłem się nieadekwatnie. Nie bulwersuje mnie to tylko wku....ia. Mam ochotę wykrzyczeć tym wszystkim ludziom że CH...J MNIE OBCHODZI promocja, rabat, niebywała okazja, wyprzedaż i w ogóle ich oferta tylko kulturalny jestem niesłychanie.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Polo w Polsce

Post autor: Marek73 »

Nic się nie martw, nie Tobie jednemu chce się rzygać od tych wszystkich "nasuszczęśliwiaczy"
ODPOWIEDZ