Części gaźnikowe

Odnośniki do stron o tematyce motocyklowej...
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Części gaźnikowe

Post autor: madey »

Może ceny nie są super przystępne, ale i tak wychodzi taniej niż w ASO. Zamieszczam link do sklepu - może komuś się przyda. Sam rozważam zakupy ;)
motocyklista 45
Status: Offline

czesci gaznikowe

Post autor: motocyklista 45 »

:chopper: :nazdrowie: Witaj, dzieki na link, szukam dwie przepustnice z membramami do mojej laluni, mama male dzirrki jak od szpilki w wembramach i robi sie z tego przepal w powietrze,pozdrawiam lewa w gore.Ja jeszcze smigam :bikersmile:
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Części gaźnikowe

Post autor: madey »

Jeśli chodzi o membrany to najtaniej wyjdzie chyba w larssonie. Jeśli chodzi o inne części do gaźników mikuni to w Polsce jest bieda. Nic oprócz zaworków iglicowych i membran, ewentualnie membranek air-cut się nie dostanie - tylko ASO. A tam mają ceny całkowicie absurdalne.
motocyklista 45
Status: Offline

czesci gaznikowe

Post autor: motocyklista 45 »

:chopper: :nazdrowie: Witaj Madey, dzieki w Larsonie tez nie maja, kazali czekac, wiec czekam juz 2 miesiace prawie,pozdrawiam , szerokosci :bikersmile:
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Części gaźnikowe

Post autor: madey »

Hej motocyklista 45, sprawdzałeś tutaj ?
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2009, 20:18 przez madey, łącznie zmieniany 1 raz.
motocyklista 45
Status: Offline

Czesci gaznikowe

Post autor: motocyklista 45 »

:chopper: :nazdrowie: dzieki Madey ale nie moge wejsc od pary godzin, nie wiem dlaczego , mam minimalne pryzgotowanie w obsludze kompa :bikersmile:
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Części gaźnikowe

Post autor: madey »

aaaa...z Twoją obsługą kompa - wierz mi - wszystko w porządku - ja wkleiłem adres z błędem - teraz już możesz klikać w poprawiony odnośnik w moim poprzednim poście ;) :mrgreen:
motocyklista 45
Status: Offline

czesci gaznikowe

Post autor: motocyklista 45 »

:chopper: :nazdrowie: Madey jestes wielki, dzieki, jutro kupuje , zdrowia i szerokosci Ci zycze :bikersmile: :bravo:
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Części gaźnikowe

Post autor: madey »

Nie ma sprawy :wink: Oby mieli na magazynie te membranki! Pozdrawiam i szerokości :chopper: :nazdrowie:
ODPOWIEDZ