Wymiana amortyzatorów na inne

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
GRISZKA
Posty: 433
Rejestracja: 24 października 2009, 23:59
Motocykl: VIRAGO XV 1000 GOLD
Lokalizacja: Ogorzelec-Kamienna Góra
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Wymiana amortyzatorów na inne

Post autor: GRISZKA »

Przymierzam się do wymiany amortyzatorów tylnych.Może ktoś wie gdzie i w jakiej cenie można kupić oryginały? Czy któryś z kolegów lub koleżanek zmieniał amortyzatory na inne niż oryginały? Chodzi mi o modele xv750 do 1100. Czy od suzuki intrudera 800 będą pasowały do mojej xv 1000? :chopper:
Awatar użytkownika
PAW
Posty: 65
Rejestracja: 21 października 2010, 14:43
Motocykl: Yamaha Virago 1100
Lokalizacja: Opatow
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Wymiana amortyzatorów na inne

Post autor: PAW »

ostatnio były 2 szt nówki na uk ebay za ok 40funtów ale na dzien dzisiejszy ich nie ma,sprawdzaj co jakis czas powinny sie pojawic,zas nówki ale akcesoryjne w wielu wersjach obejzysz na stronie hadon-shock.co.uk badz na wemoto.co.uk
były motocykle prl,oldtimer,naked,sport,enduro a teraz nadszedł czas na choppera....good vibrations....
Awatar użytkownika
GRISZKA
Posty: 433
Rejestracja: 24 października 2009, 23:59
Motocykl: VIRAGO XV 1000 GOLD
Lokalizacja: Ogorzelec-Kamienna Góra
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wymiana amortyzatorów na inne

Post autor: GRISZKA »

PAW, Dzięki za pomoc. Ale ceny na naszą kieszeń kosmiczne :-(
Żubr
Posty: 361
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 12:53
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 39
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wymiana amortyzatorów na inne

Post autor: Żubr »

Ja do mojej lalki kupiłem amorki od kolesia z Newcastle, zamontowałem, przejechałem sie z Martą no i jak "dobrze" trafiło się w dziurę to dobijał, całkiem nieprzyjemne...
Amortyzatory mają regulację, ja miałem ustawioną na najmiększą, później zastała mnie zima i nie wiem jak jest teraz, po przestawieniu na przedostatnie oczko najtwardszej.

Pozdro
Obrazek ..."Strażnik Światła w każdym z nas"...
Awatar użytkownika
PAW
Posty: 65
Rejestracja: 21 października 2010, 14:43
Motocykl: Yamaha Virago 1100
Lokalizacja: Opatow
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Wymiana amortyzatorów na inne

Post autor: PAW »

griszka pisze:ceny na naszą kieszeń kosmiczne :-(
na moją kieszeń podobnie
ja mam odbicie i dobicie ustawione na 2 z 4(jak kupiłem to było na 1 i było troszke za miekko) i teraz jest twardo nie ma mowy o dobijaniu,pewnie ma na to wpływ przepieg 10500mil :twisted:
były motocykle prl,oldtimer,naked,sport,enduro a teraz nadszedł czas na choppera....good vibrations....
ODPOWIEDZ