nie pracuje na niskich obrotach

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
adames23
Status: Offline

nie pracuje na niskich obrotach

Post autor: adames23 »

ostatnio do baku mojej wirago dostał sie korek poprzedni właściciel przez przypadek przy wlewaniu paliwa wrzucił tam korek od napoju postanowiłem go wyciągnać bo nie chciałem zeby zaszedł w reakcje z bęzyna i9 na szczeście udało mi sie go wyciagnac. poodłańczałem przewody paliwowe do zdjecia baku a potem miałem problemy z podłączeniem ich do kupy podłaczyłem jak lezeło i co sie okazało ze bezyna wypływa z rury wydechowej coś nbie tak ale udało mi sie podłaczyć spowrotem patrząc na zdjecia po czym obroty silnika nie sa na właściwym poziomie. utrzymuja sie pzez jakis czas i jest ok ale po chwili coraz miejsze i gasnie co to moze byc i co musze zrobic zeby było ok???
Polo
Status: Offline

Re: nie pracuje na niskich obrotach

Post autor: Polo »

być może nie diziała odpowietrzenie
lub któryś przewód jest zagięty
albo podciśnienie do kranika jest luźno....
adames23
Status: Offline

Re: nie pracuje na niskich obrotach

Post autor: adames23 »

a który przewód paliwowy jest odpowiedzialny za co i do czego trzeba podłaczyć??
adames23
Status: Offline

Re: nie pracuje na niskich obrotach

Post autor: adames23 »

sprawdzałem z otwartym bakiem i nic to nie dało cały czas schodzą mi te obroty prosze o inne rozwiązania zalezy mi na czasie bo chce moto oddać na przeglad
ODPOWIEDZ