Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Lukson
Status: Offline

Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

Dzień dobry,
w związku ze zbliżającym się sezonem chciałbym abyście podzieli się swoimi opiniami na temat dobrych warsztatów na terenie trójmiasta gdzie warto się udać i mieć pewność że spotka się tam mechanika który się zna na rzeczy no i ceny nie są powalające:)
Awatar użytkownika
m@rek
Posty: 1534
Rejestracja: 06 marca 2011, 07:17
Motocykl: Yamaha Virago XV250 3LS
Lokalizacja: nat możem
Wiek: 70
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: m@rek »

A powiedz jakie masz problemy? Może szkoda kasy na mechaników i razem coś poradzimy? :nazdrowie:
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

m@rek pisze:A powiedz jakie masz problemy? Może szkoda kasy na mechaników i razem coś poradzimy? :nazdrowie:
Na dzień dzisiejszy przed sezonem czeka mnie wymiana łożyska główki ramy kierownicy i wymiana napędu (zębatki + łańcuch ) te dwie czynności chciałbym wymienić sam dlatego poszukuje na necie jakis poradników w tym temacie, natomiast szukam info o warsztatach żeby mieć gdzie podjechać jak ja już sobie sam nie poradzę. bo z czynności takich jak regulacja silnika itp to chyba warsztat będzie rozsądniejszy jeśli ja nie mam w tym temacie pojęcia..
A jak wiadomo warstaty są różne dlatego zalezy mi na opinii i takich które polecają forumowicze.
Awatar użytkownika
Mocho
Posty: 639
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 21:33
Motocykl: virago xv250 '93
Lokalizacja: pod Kielcami ;)
Wiek: 33
Kontakt:
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Mocho »

łożyska w główce ramy sam wymieniałem, wystarczyły standardowe klucze, rozmiarów nie pamiętam i jeden rowerowy do odkręcenia takiej nakrętki z wcięciami, nie wiem jak się to nazywa ;), c odo poradników, to wystarczy poradnik do innego motocykla nawet, tu się wiele nie zmienia a virażka to nie jest prom kosmiczny i wszystko jest na wierzchu i w miarę łatwo dostępne, w jedno popołudnie powinieneś się wyrobić z obydwiema czynnościami ;)
moje wypowiedzi wyrażają moje poglądy na różne sprawy, masz prawo się z nimi nie zgadzać a ja mam prawo mieć to w d...
Obrazek
Grim
Posty: 699
Rejestracja: 02 maja 2010, 22:15
Motocykl: VN800 Vulcan
Lokalizacja: Gdańsk/Wejherowo
Wiek: 36
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Grim »

W okolicy Trójmiasta, wśród grupy pomorskiej kilkakrotnie polecany był niejaki Tomek z ul. Limbowej 39 w Gdyni. Więcej info jak nr. telefonu tutaj: http://89racing.pl/
Sam u niego byłem z moją ex 250tką. Sympatyczny gość, do pogadania, rozsądne ceny. Ale dodam że żadnych większych robót nie miałem, regulacja gaźnika + ogólny przegląd i ocena stanu.
vel Socjopata
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

Socjopata pisze:W okolicy Trójmiasta, wśród grupy pomorskiej kilkakrotnie polecany był niejaki Tomek z ul. Limbowej 39 w Gdyni. Więcej info jak nr. telefonu tutaj: http://89racing.pl/
Sam u niego byłem z moją ex 250tką. Sympatyczny gość, do pogadania, rozsądne ceny. Ale dodam że żadnych większych robót nie miałem, regulacja gaźnika + ogólny przegląd i ocena stanu.

oooo cenna informacja:)
Awatar użytkownika
kumari
Posty: 72
Rejestracja: 27 lutego 2012, 00:47
Motocykl: Magna VF750 96'
Lokalizacja: 3miasto/Wejherowo
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: kumari »

oooo to już widzę kogo będę prosić o radę ;)
:rock: pozdrawiam
relax wyzwala kreatywność ;)
Awatar użytkownika
m@rek
Posty: 1534
Rejestracja: 06 marca 2011, 07:17
Motocykl: Yamaha Virago XV250 3LS
Lokalizacja: nat możem
Wiek: 70
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: m@rek »

No wiesz? Obraziłem się :evil: O radę przecież możesz pytać wszystkich!
No dobra. Stawiasz flaszkę na zlocie w Chodeczy i jesteśmy kwita :nazdrowie:
Awatar użytkownika
ELVIS
Posty: 1624
Rejestracja: 15 lipca 2010, 08:54
Motocykl: STRATOLINER XV1900
Lokalizacja: Pruszcz Gd.
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: ELVIS »

Polecam Warkot z Juszkowa.
Kupowałem z nimi dwa motóry i serwisuję je u nich.
Wszystko jasne i czytelne, za nie dużą kasę.
http://www.warkot.com.pl/

:motorcycle:
WILD DOGS GDAŃSK

Przed ELVISEM nie było nic - John Lennon
Awatar użytkownika
KrzychuGdynia
Posty: 164
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 18:59
Motocykl: Virago XV 535 - 93r.
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: KrzychuGdynia »

Socjopata pisze:W okolicy Trójmiasta, wśród grupy pomorskiej kilkakrotnie polecany był niejaki Tomek z ul. Limbowej 39 w Gdyni. Więcej info jak nr. telefonu tutaj: http://89racing.pl/
Sam u niego byłem z moją ex 250tką. Sympatyczny gość, do pogadania, rozsądne ceny. Ale dodam że żadnych większych robót nie miałem, regulacja gaźnika + ogólny przegląd i ocena stanu.
Tak tak, również polecam Tomka! Robiłem u niego regulację plus wymiana cewki itp. Ceny przystępne.
miłość do jednośladów ma się we krwi
Awatar użytkownika
Krysiek1108
Posty: 706
Rejestracja: 27 maja 2008, 22:40
Motocykl: Yamaha XV Virago 750/1994r.
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 66
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Krysiek1108 »

Oczywiście polecam Tomka -serwisowałem u niego jeszcze kiedy bazował na Owsianej , zero zastrzeżeń i przystępne ceny . Słyszałem również wiele dobrego o warsztacie " Juras " w Pierwoszynie ( zaraz za Kosakowem ) ponoć niedrogo przywozi i odwozi ( oczywiście na specjalne życzenie ) moto na lawecie oraz sprowadza motocykle z USA .
Gdy Cię nęci wiatru dotyk zmień samochód na motocykl.
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

a czy w okolicach elbląga zna ktos mechanika godnego zaufania???
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

m@rek pisze:No wiesz? Obraziłem się :evil: O radę przecież możesz pytać wszystkich!
No dobra. Stawiasz flaszkę na zlocie w Chodeczy i jesteśmy kwita :nazdrowie:
a propo zlotów itp. Czy na terenie trojmiasta ktoś organizuje jakies wpolne przejazdzki , bo ja dopiero na ten sezon wchodze w szeregi szcieśliwców virago i fjnie by bylo posmigać wśród swoich:)
Awatar użytkownika
m@rek
Posty: 1534
Rejestracja: 06 marca 2011, 07:17
Motocykl: Yamaha Virago XV250 3LS
Lokalizacja: nat możem
Wiek: 70
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: m@rek »

Co środę na Zaspie o 18,00 jest "suma". Spotykają się tam motocykliści z 3miasta. Ale z Dżezowej to masz kawałek :wink:
Awatar użytkownika
Krysiek1108
Posty: 706
Rejestracja: 27 maja 2008, 22:40
Motocykl: Yamaha XV Virago 750/1994r.
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 66
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Krysiek1108 »

Bliżej Ci do Tczewa tam też się sporo dzieje . :rock:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk zmień samochód na motocykl.
Awatar użytkownika
ELVIS
Posty: 1624
Rejestracja: 15 lipca 2010, 08:54
Motocykl: STRATOLINER XV1900
Lokalizacja: Pruszcz Gd.
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: ELVIS »

Tczewskie sumy odbywają się w czwartki ok 1800 przy brzegu Wisły.
Jest zakaz wjazdu pojazdów mechanicznych ale w czwartki SM się nie czepia :D

A propo, ktoś już był w tym sezonie na sumie w Gdańsku lub Tczewie?
WILD DOGS GDAŃSK

Przed ELVISEM nie było nic - John Lennon
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

m@rek pisze:Co środę na Zaspie o 18,00 jest "suma". Spotykają się tam motocykliści z 3miasta. Ale z Dżezowej to masz kawałek :wink:
e tam dam rade, i tak pracuje w gdańsku wiec jestem tam co drugi dzien...:):)
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

Krysiek1108 pisze:Bliżej Ci do Tczewa tam też się sporo dzieje . :rock:
No dzieki za info, bedę musiał zajechac i do tczewa i do gdańska, ale blizej serca mi do gdańska wkońcu moje rodzinne miasto itp itd:):)
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

A wlaśnie nie wiem czy koledzy wiedzą ale w gdańsku otworzyli nowy sklep z akcesoriami motocyklowymi motorismo..
na grunwaldzkiej 345 na przeciwko casto ramy.. w pierwszym tygodniu jest 20 % rabatu, wychaczyłem tam dzis spodnie jeansowe podszyte kewlarem i z protektorami za dwie stowki:)
Grim
Posty: 699
Rejestracja: 02 maja 2010, 22:15
Motocykl: VN800 Vulcan
Lokalizacja: Gdańsk/Wejherowo
Wiek: 36
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Grim »

Lukson pisze:A wlaśnie nie wiem czy koledzy wiedzą ale w gdańsku otworzyli nowy sklep z akcesoriami motocyklowymi motorismo..
na grunwaldzkiej 345 na przeciwko casto ramy.. w pierwszym tygodniu jest 20 % rabatu, wychaczyłem tam dzis spodnie jeansowe podszyte kewlarem i z protektorami za dwie stowki:)
O rzesz.... Otworzyli 1 marca, tak? To muszę się wybrać, przydałyby się takie spodnie, może kask jakiś...
Dzięki za info :rock:
vel Socjopata
Lukson
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Lukson »

Socjopata pisze:
Lukson pisze:A wlaśnie nie wiem czy koledzy wiedzą ale w gdańsku otworzyli nowy sklep z akcesoriami motocyklowymi motorismo..
na grunwaldzkiej 345 na przeciwko casto ramy.. w pierwszym tygodniu jest 20 % rabatu, wychaczyłem tam dzis spodnie jeansowe podszyte kewlarem i z protektorami za dwie stowki:)
O rzesz.... Otworzyli 1 marca, tak? To muszę się wybrać, przydałyby się takie spodnie, może kask jakiś...
Dzięki za info :rock:
tak 1 marca otwarcie pierwszy tydzien -20% , potem prze kolejne tygo tez jest rabat ale proporcjonalnie mniejszy
Awatar użytkownika
Seik
Posty: 426
Rejestracja: 23 czerwca 2012, 17:57
Motocykl: Varadero XL1000
Lokalizacja: Kępno
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Polecane warsztaty - Trójmiasto !!!

Post autor: Seik »

Witam,
Koledzy, polecacie jakiś warsztat lub osobę z Trójmiasta? Mam problem z Virago 535?
Każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, wie jak operować sprzęgłem...
ODPOWIEDZ