Problem z mocą i spadek prędkości w 535

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Drapik
Posty: 74
Rejestracja: 07 września 2007, 15:40
Motocykl: Było 535 jest 750
Wiek: 40
Status: Offline

Problem z mocą i spadek prędkości w 535

Post autor: Drapik »

Witam. Mam problem z moją 535. Kupiłem ją ściąganą z niemiec z mocą w papierach 25 KW i smigała sobie tak ponad 130 i było ok ale ostatnio nie chce nawet do 100 dojść i wogóle nie ma mocy. czy wiecie co może byc tego przyczyną??. dodam że silnik chodzi równo na oba gary a ostatnio założyłem nowy wydech i nie wiem czy nie trzeba regulować gaźników , a może to membrany?? Pomóżcie. z góry dziękuję za rady.
darekgarbaty
Status: Offline

regulacja

Post autor: darekgarbaty »

Prawdopodobnie musisz wyregulować zawory i synchronizować gaźniki, czemu wiem, bo jak interesowałem się zrobieniem pustych wydechów to właśnie mi powiedzieli że muszę regulować po tym zawory.
Awatar użytkownika
mariusz757
Posty: 580
Rejestracja: 04 września 2007, 20:32
Motocykl: R 1
Lokalizacja: Świecie
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Problem z mocą i spadek prędkości w 535

Post autor: mariusz757 »

jak nie jest chlodzony ciecza to nie trzeba nic robic
chyba, ze....... :roll:

stawiam na membrany gaznikowe
Awatar użytkownika
irecki
Posty: 277
Rejestracja: 04 września 2007, 21:57
Motocykl: Komar, WFM M06, SHL Gazela M17, Virago 535
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: Problem z mocą i spadek prędkości w 535

Post autor: irecki »

Pamiętaj, że idzie jesień i to pewnie Cię zdrowy rozsądek hamuje i nie pozwala szybciej pędzić :wink:
A tak serio to stawiał bym na gaźniki - a przynajmniej ich ustawienie po wymianie wydechów.
W stajni: Komar, WFM,SHL Gazela M17,WSK M06, Virago 535.
Drapik
Posty: 74
Rejestracja: 07 września 2007, 15:40
Motocykl: Było 535 jest 750
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Problem z mocą i spadek prędkości w 535

Post autor: Drapik »

spędziłem dziś cały dzień w garażu. świece i kable ok , membrany tez , gaźniki wyczyszczone i wyregulowane i pozostał mi tylko nieszczęsny filtr powietrza który pod wpływem wilgoci w garażu i nie ruszania motorka przez 3 tygodnie zrobił się jak namoczona gąbka. wykręciłem osuszyłem założyłem i 130 wykręciłem i jest git. co ja bym zrobil bez internetu
ODPOWIEDZ