Uszczelniacze przedniago zawieszenia XV 750

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Uszczelniacze przedniago zawieszenia XV 750

Post autor: -waldi- »

te części pasują do: virago od 1984 do końca produkcji modele XV700 - 1100

minimalna różnica była w przeciwpyłowych i olejowych ale są zamienne
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Awatar użytkownika
micek1968
Posty: 871
Rejestracja: 25 października 2009, 12:26
Motocykl: VIRAGO XV 750
Lokalizacja: Zgierz
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Uszczelniacze przedniago zawieszenia XV 750

Post autor: micek1968 »

Dzięki ... zamawiam bo szkoda czasu a tu wiosna idzie :) Jak skończę to zrobię manuala ze zdjęciami jak się rozkłada lagi :)
Pozdrawiam
Micek
Obrazek
Awatar użytkownika
micek1968
Posty: 871
Rejestracja: 25 października 2009, 12:26
Motocykl: VIRAGO XV 750
Lokalizacja: Zgierz
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Uszczelniacze przedniago zawieszenia XV 750

Post autor: micek1968 »

No i Virażka złożona. Wymienione panewki i uszczelniacze. Zalane starym olejem bo w sumie tuż przed zimowaniem wymieniałam olej na nowy. Po wymianie czuć znaczną poprawę w twardości zawieszenia. Miałem spróbować jak się jeździ ale padał jakiś śnieg z deszczem więc sobie odpuściłem i tylko powarczałem w garażu.
Został mi komplet uszczelniaczy. Dałem ogłoszenie na forum może ktoś będzie chciał odkupić. Kupiłem je w Larssonie ale potem jak musiałem dokupić panewki na Allegro (Larsson nie miał) to się okazało że muszę kupić komplet panewek z uszczelniaczami. Tak więc jeden komplet mam wolny. Pasują do 750 i 1100. Tak jak pisał Waldi (thx) uszczelniacze olejowe są takie same dla wszystkich roczników a przeciwpyłowe trochę się różnią ale spokojnie można je zamiennie stosować (trochę mają inny kształt kołnierza ale spokojnie wejdzie pod tą metalową osłonkę) :)
Pozdrawiam
Micek
Obrazek
ODPOWIEDZ