SZarpi i przerywa

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
ajax2006
Posty: 31
Rejestracja: 16 maja 2012, 13:21
Motocykl: virago xv 700
Status: Offline

SZarpi i przerywa

Post autor: ajax2006 »

:uklon:
Witam,troche szukałem ,ale nic nie znalazłem teraz licze na was,mianowicie gazniki po regulacji,zsynchronizowane a podczas jazdy przerywa na pierwszy cylinder,czasem na chwile a czasem na dłuzej,ponieważ jestem świezak :oops: to nie mam żadnych pomysłów,tak wiec liczę na kolegów i koleżnki.Moj moto to virazka xv700,pozdrawiam i z góry dzieki. :pomocy:
Awatar użytkownika
hetman
Posty: 439
Rejestracja: 17 kwietnia 2011, 21:48
Motocykl: Yamaha Virago 535 '89r
Lokalizacja: Radom
Wiek: 39
Status: Offline

Re: SZarpi i przerywa

Post autor: hetman »

Sprawdź sobie stan instalacji w obrębie cewki - przewody WN - świece. Nowe przewody, nawet takie po 10zł/m sa lepsze niż 20 letnie. W cewkach i fajkach są wkręty na które wkręca się przewody zwyczajnie cięte. One na tych połączeniach korodują. Czasem sama fajka też potrafi się rozklekotać w środku.
Obrazek
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: SZarpi i przerywa

Post autor: -waldi- »

skoro gaźniki OK to zacznij od sprawdzenia połączeń i rezystancji impulsatorów, wiązki, styków przy module zapłonowym, styków przy cewkach, cewek i fajek.
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
viragomen
Status: Offline

Re: SZarpi i przerywa

Post autor: viragomen »

Strzela w gaźnik lub tłumik? Świeca jaką ma barwę?
hetman pisze:...przewody WN ... Nowe przewody, nawet takie po 10zł/m sa lepsze niż 20 letnie...
Ja mam wręcz odwrotne doświadczenia :P, albo wymiana na porządne albo darować sobie wymianę.
ODPOWIEDZ