Jaki warsztat godny polecenia - okolice Suchego Lasu ?

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
yaro44
Posty: 38
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 23:49
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Poznań - Suchy Las
Wiek: 52
Status: Offline

Jaki warsztat godny polecenia - okolice Suchego Lasu ?

Post autor: yaro44 »

Mam pytanie do kolegów - czy ktoś zna warsztat godny polecenia w okolicach Suchego Lasu (lub pólnocna część Poznania) ? Muszę przed sezonem oddać moje cacucho w dobre ręce. Na pewno do wymiany opona przód, naprawa lagów (chyba uszczelniacze bo coś za mocno się pocą), jakieś luzy na kierownicy, wymiana płynów. Chciałbym też ogólnie sprawdzić jego stan i wyregulować. Jest u mnie od 2008 r., wcześniej sprowadzony z Belgii a w międzyczasie oprócz wymiany olejów i filtrów nic w nim nie robiłem. Nie znam się na tym a poza tym nie mam niestety czasu na zabawę w mechanika. Pewnie warto by coś wyregulować (gaźnik, silnik ?), sprawdzić hamulce itp., itd. Niestety nie znam nic wartego uwagi w pobliżu a na drugi koniec Poznania też nie mam ochoty się wybierać (m.in. dlatego że przeglądu brak :) ). A wiecie jak ciężko oddać motong w obce ręce :) Zależy mi przede wszystkim na uczciwości, rzetelności i fachowej wiedzy. No i oby też ostatniego grosze ze mnie nie zdarli ... Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź. Szerokości ! Ps. cenne będą też uwagi kogo NIE polecacie (i dlaczego) :)
"... a imię jego 40 i 4 ..."
ODPOWIEDZ