Nie wchodzi 2, a luz dopiero po wielu próbach. Pomocy!

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
jch63
Status: Offline

Nie wchodzi 2, a luz dopiero po wielu próbach. Pomocy!

Post autor: jch63 »

Witam. Dziś wymieniłem w swojej virażce olej. Odpaliłem maszynkę, wrzuciłem jedynkę i ... tak zostało. Myślałem, że coś namieszałem z cięgnem do zmiany biegów, gdyż zdejmowałem też dekielek od smoka olejowego by zlikwidować wyciek a wtedy trzeba troszkę porozkręcać lewy dół. Zamontowałem jednak na pewno wszystko jak trzeba (zrobiłem na wałku znak). Jedynka wchodzi elegancko - luz za którymś razem a o dwójce to mogę pomarzyć. Wcześniej nie było żadnych kłopotów. Może biegi wchodziły trochę za głośno, ale myślę, że to taki ich urok. Przeglądałem manuala i nic mi nie wpadło do głowy oprócz tego, że trzeba by szukać coś głębiej. Może ktoś miał już coś podobnego? A może ma inny pomysł? Pozdrawiam.

[ Dodano: Sro Cze 11, 2008 9:01 am ]
Dzięki za pomoc :wink: . Dałem sobie radę. Powodem "niewchodzenia" górnych biegów był niestarannie włożony smok olejowy. Ku przestrodze innych: nie wystarczy włożyć go w tej pozycji jak był przedtem tzn. siatką do dołu, trzeba go dobrze umiejscowić w tyle skrzyni (okrągły wpust) i przed założeniem dekielka sprawdzić, czy wchodzą wszystkie biegi. Pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ