Gaźnik xv 250 i wydech

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
LisowczykJG
Posty: 25
Rejestracja: 27 października 2013, 21:20
Motocykl: Yamaha Virago 535 ,
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiek: 30
Status: Offline

Gaźnik xv 250 i wydech

Post autor: LisowczykJG »

Witam

Moja virago 250 jest z 93.r pali dobrze choć po odpaleniu może lekko przygasać ciepła zbiera się jak trzeba zimna po odpaleniu dość mocny muł ale nie wadzi mi to, jest inna kwestia niestabilne wolne obroty konkretnie jest tak jade zatrzymam sie obroty są troche za wysokie zmniejsze są ok przejade sie zatrzymam i potrafią spaść na jeszcze niższe tak ze motor bedzie miał tendencje do gaśnięcia więc obroty znowu do góry, przejadę się kawałek zatrzymam i znowu bedą za wysokie nie zawsze od razu czasem po paru km. Przez to nie da sie ustawić satysfakcjonujących obrotów myślę ze to brudny gaźnik racja ? a i na śrubie od mieszanki miałem jak by sylikon była przez to trudna do zlokalizowania wydłubałem go i troche regulowałem ponieważ mieszanka była zbyt bogata.

A i druga kwestia kiedy stoję chwile w miejscu to czuć spaliny bardzo intensywnie myślę ze to któraś uszczelka przy cylindrze czy aby ją wymienić musze demontować cały wydech ? dodam ze problem spalin pojawił się po upadku na mokrej drodze przy jakichś 20 km/h nic sie nie uszkodziło mam gmole ale właśnie te spaliny aż wiercą w nosie i psują przyjemność z jazdy.
ODPOWIEDZ