Czy w moto jest serwo?

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
leczmo
Posty: 1295
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 23:22
Motocykl: Virago 535/VTX 1300
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 57
Kontakt:
Status: Offline

Czy w moto jest serwo?

Post autor: leczmo »

Dzisiaj zrobiłem sobie dłuższą wycieczkę i pod koniec moto zaczęło mi strasznie strzelać z gaźnika, traciło moc i ledwo dojechałem do domu. Jednocześnie padł mi hamulec przedni. Czy można to jakoś powiązać do kupy?
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 262
Rejestracja: 29 lipca 2013, 14:15
Motocykl: CX500, BMW-R71
Status: Offline

Re: Czy w moto jest serwo?

Post autor: Artur »

Serwa nie ma, a powiązać to możesz "nieszczęścia chodzą parami"
Awatar użytkownika
leopold
Posty: 579
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 09:12
Motocykl: Virago 750
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Status: Offline

Re: Czy w moto jest serwo?

Post autor: leopold »

leczmo pisze:Dzisiaj zrobiłem sobie dłuższą wycieczkę i pod koniec moto zaczęło mi strasznie strzelać z gaźnika, traciło moc i ledwo dojechałem do domu. Jednocześnie padł mi hamulec przedni. Czy można to jakoś powiązać do kupy?
Ależ oczywiście! Padł Ci hamulec, więc Anioł Stróż wyłączył silnik. :pomocy:
Pozdrawia cudowny Leopold
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: Czy w moto jest serwo?

Post autor: vinny »

Padł hamulec co to znaczy ? Jakieś wycieki plynu z okolic zacisku lub pompy hamulcowej? Mięka klamka ? Opisz jakieś objawy .Odnośnie kichania i braku mocy sprawdz pompę paliwa czy podaje paliwo ( takie objawy są jak pompa się zaciera ) , zdejmij wieczko z pompy i kapnij troche oleju na tloczek sprawdz czy styki nie sa zanieczyszczone lub nadpalone , przeczyść papierem ściernym ) . Jak nie pompa to może jakiś paproch w dyszy głównej , sprawdz jak wygląda filtr paliwa . To wszystko to wróżenie z fusów , musisz dokładniej opisać co się dzieje .
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
ODPOWIEDZ