Jeden zbiornik paliwa w 535

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
LaSSie
Posty: 7
Rejestracja: 03 czerwca 2015, 16:37
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: SOPOT - WAREN(Mueritz)
Wiek: 37
Status: Offline

Jeden zbiornik paliwa w 535

Post autor: LaSSie »

Szukałem w postach i nie znalazłem odpowiedzi.
Postanowiłem usunąć dolny zbiornik paliwa a zamiast górnego zamontować zbiornik od Sportstera.
W związku z tym czy ktoś mógłby mi w prosty sposób, a najlepiej na fotografiach, pokazać palcem, jak podłączyć jeden zbiornik paliwa? Najlepiej gdyby można było pominąć pompę paliwa o ile to możliwe, im mniej elektroniki tym lepiej (chociaż nie jest to warunek).Póki co mam górny oryginalny więc mam na czym przetestować.

Jeżeli chodzi o kranik to moja wiedza kończy się na tym, że ma być podciśnieniowy.
Chciałbym zatem konkretnie wiedzie jakie podzespoły i jakich firm muszę nabyć aby nowy układ paliwowy działał bez zarzutu.
:pomocy:
"Bowiem przez cały czas rwie i napiera nie kończący się strumień zdarzeń, z którego trudno jest wyjść i stanąć na spokojnym brzegu"
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Jeden zbiornik paliwa w 535

Post autor: Blunio »

Musisz doprowadzić paliwo do gaźników, tak jak to robi pompa, tylko opadowo. Największy problem to kwestia króćców o odpowiednim "fi". A pomyślałeś co w miejsce dolnego zbiornika ?
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
LaSSie
Posty: 7
Rejestracja: 03 czerwca 2015, 16:37
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: SOPOT - WAREN(Mueritz)
Wiek: 37
Status: Offline

Re: Jeden zbiornik paliwa w 535

Post autor: LaSSie »

W miejsce dolnego zbiornika - nic.
Pod siedzeniem będzie puszka zawierająca całe elektrykę a obok akumulator.
"Bowiem przez cały czas rwie i napiera nie kończący się strumień zdarzeń, z którego trudno jest wyjść i stanąć na spokojnym brzegu"
ODPOWIEDZ