Rozgrzana nie chce odpalić

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
DAJS
Posty: 2
Rejestracja: 22 marca 2018, 18:15
Motocykl: Yamaha Virago 750
Status: Offline

Rozgrzana nie chce odpalić

Post autor: DAJS »

Witam. Może to już było, ale nie znalazłem. Mam taki problem. Moja Virażka gdy zbyt mocno jest rozgrzana nie chce normalnie odpalić. Słychać tylko cykniecie jak naciskam starter ale rozrusznik nie odpowiada. Natomiast jak jest zimna to nie ma żadnego problemu i kreci od pierwszego razu. Co może być przyczyną?????? Próbowałem na krótko gdy rozgrzana mocno i też nie pomogło.

pozdrawiam
uwierz
Posty: 15
Rejestracja: 23 lutego 2020, 12:30
Motocykl: XV 1100
Status: Offline

Re: Rozgrzana nie chce odpalić

Post autor: uwierz »

Witaj. Mam w swojej virago 1100 ten sam problem. Po postoju przychodzę i odpala na strzała a po dłuższej jeździe zaczyna świrować. Wyjmowałem rozrusznik ale wygląda ok, i dalej nie wiem co mam robić?? Znalazłem sposób żeby ją odpalać gdy tylko pyka starter. Wsadzasz 2 bieg, wciskasz sprzęgło, odpychasz się delikatnie do tyłu i w tym samym momencie popuszczasz sprzęgło i naciskasz starter. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem ale u mnie działa za każdym razem. Jednam ten problem nie daje mi spać i muszę coś z tym zrobić..
ODPOWIEDZ